"Офтальміка" – це міжнародний центр передових офтальмологічних технологій. Це єдиний в Україні центр для людей із проблемами зору, де об'єднані основні засади якісної та ефективної медицини:

Лікарі. Наші лікарі щорічно відвідують курси підвищення кваліфікації та проходять стажування за кордоном, здобувають новий теоретичний та практичний досвід.

Найновіше та багатофункціональне обладнання. Це дозволяє нам не тільки проводити операції, недоступні у більшості клінік, а й збільшити шанси на позитивний результат.

Високий стандарт обслуговування. Весь персонал лікарні розуміє, що для людини з порушеннями зору існує багато труднощів у повсякденному житті. Тому ми намагаємося створити максимально комфортні умови для наших пацієнтів і завжди готові допомогти їм.

Консультація перед лазерною корекцією зору 450 грн.
Дообстеження перед лазерною корекцією зору 580 грн.
Факоемульсифікація катаракти з імплантацією AS-IOL. AJL. Іспанія 14900 грн.
Лазерна корекція за методикою Opti-Q LASEK у разі короткозорості та далекозорості (одне око) 16030 грн.
Безконтактна лазерна корекція за методикою TransPRK (StreamLight) у разі короткозорості та далекозорості (одне око) 18740 грн.
Повне офтальмологічне обстеження 1030 грн.
Лазерна докорекція залишкового астигматизму після факоемульсифікації катаракти з імплантацією IOL (одне око) 8310 грн.
Фототерапевтична кератектомія. PTK (одне око) 14900 грн.
Процедура перехресного зв'язування колагену рогівки за допомогою рибофлавіну (кросслінкінг). UVX (одне око) 16030 грн.
Факоемульсифікація катаракти з імплантацією IOL Acrysof® MA60AC. Alcon. США 19560 грн.
Лазерна корекція за методикою Opti-Q LASIK у разі короткозорості та далекозорості (одне око) 20460 грн.
Факоемульсифікація катаракти з імплантацією IOL Acrysof® SA60AT. Alcon. США 21820 грн.
Факоемульсифікація катаракти з імплантацією IOL Acrysof® MA60MA. Alcon. США 21820 грн.
Лазерна корекція за методикою Topoguided OptiLASIK у разі короткозорості та далекозорості (одне око) 24890 грн.
Факоемульсифікація катаракти з імплантацією IOL Acrysof® Natural IQ SN60WF, AU00T0. Alcon. США 26020 грн.
Офтальмологія 45170 грн.
Лазерна корекція зору 17160 грн.
Хірургічне лікування катаракти 13550 грн.

Наші лікарі

Ковтун Михайло Іванович
Головний консультант
Стрілець Оксана Ігорівна
Головний лікар. Офтальмолог вищої категорії
Сардарян Вартуї Ваагновна
Медичний директор. Офтальмолог вищої категорії
Чугай Олена Володимирівна
Хірург, відділення естетичної хірургії. Офтальмолог вищої категорії
Селіванова Наталія Олександрівна
Завідувач дитячого відділення. Лікар-офтальмолог вищої категорії
Ганиш Алла Вікторівна
Завідувач діагностичним відділенням. Офтальмолог вищої категорії
Фесенко Сергій Іванович
Лікар хірургічного відділення. Офтальмолог першої категорії
Завальнюк Наталія Анатоліївна
Лікар відділення лазерних методів лікування. Офтальмолог вищої категорії
Охременко Лариса Василівна
Лікар-консультант діагностичного відділення. Офтальмолог вищої категорії
Ткаченко Катерина Миколаївна
Лікар діагностичного відділення. Офтальмолог вищої категорії
Мітюк Леся Анатоліївна
Лікар діагностичного відділення. Офтальмолог вищої категорії
Ольховська Вікторія Олегівна
Дитячий офтальмолог. Офтальмолог вищої категорії
Жиляєва Анна Євгенівна
Дитячий офтальмолог. Офтальмолог першої категорії
Хаценко Ігор Олександрович
Дитячий офтальмолог. Офтальмолог
Ковтун Наталія Михайлівна
Лікар-консультант у діагностичному відділенні
Нікітіна Лідія Олексіївна
Офтальмолог у діагностичному відділенні
Скринник Світлана Анатоліївна
Лікар у діагностичному відділенні
Шебанов Роман В'ячеславович
Лікар у діагностичному відділенні
Качанова Альона Ігорівна
Лікар у відділенні естетичної хірургії
Приходько Дар'я Олегівна
Лікар у відділенні естетичної хірургії
Нікуліна Ольга Михайлівна
Лікар у діагностичному відділенні
Кліщевська Анна Володимирівна
Лікар у діагностичному та естетичному відділеннях

Про клініку “Міжнародний медичний центр "Офтальміка"”

Сьогодні "Міжнародний медичний центр Офтальміка", який працює у Харкові вже одинадцять років, є найсучаснішим центром діагностики та лікування проблем із зором. Тут представлено найкраще в Україні офтальмологічне обладнання та провідні лікарі регіону та всієї країни. Більшість із них є членами Європейського товариства катарактальних та рефракційних хірургів (ESCRS).

Історія центру розпочалася у 2006 році на базі міської клінічної лікарні № 14 імені професора Л.Л. Гіршмана, коли шість лікарів-ентузіастів вирішили створити місце із абсолютно новим підходом до організації роботи, стандарту обслуговування та якості допомоги пацієнтам.
На базі клініки вони впровадили практичний досвід британської школи офтальмології, знання, отримані лікарями під час роботи в Арабських Еміратах, і всі знання їхніх зарубіжних колег.

Якщо спочатку "Міжнародний медичний центр Офтальміка" працював виключно як діагностичний центр, то у 2008 році було відкрито першу власну операційну. Вона була спроектована відповідно до світових стандартів якості GMP для чистих приміщень. У приміщенні немає вікон, а стерильне повітря подається через німецьку припливно-витяжну систему, до якої входять: триступінчасті очисні фільтри, фільтри, які можна зустріти лише на сучасних фармацевтичних заводах. Це гарантує високий стандарт гігієни та безпеки процедур з точки зору асептики та антисептики.Створення абсолютно нового для України операційного блоку з обладнанням, недоступним в інших країнах, дозволило значно підвищити рівень лікування таких захворювань, як катаракта та глаукома. Майже водночас у центрі почали проводити лазерну корекцію зору. Протягом року колеги з інших країн, які мають більший досвід у цій галузі, навчали та коригували роботу лікарів центру для досягнення ідеальних результатів.

З кожним роком "Офтальміка" розвивалася та розширювала спектр своїх послуг. Наприклад, у 2012 році було відкрито дитяче відділення та власна оптика. У 2013 році центр почав проводити операції на сітківці ока (вітреоретинальна хірургія).

У 2015 році - створено відділення для людей з вадами зору. Це унікальне місце для України. Саме тут пацієнтам, які страждають від проблем із зором, яким відмовили у лікуванні в інших лікарнях, дають надію на одужання. Сучасне обладнання та колосальний досвід лікарів центру дають таким пацієнтам можливість знову бачити.

Досвід

Лікарі клініки постійно проходять навчання у США та Європі. Фахівці з Німеччини, Ізраїлю та США приїжджають до центру, щоб поділитись найновішими світовими технологіями.

Ми не лише навчаємо фахівців, а й ділимося своїм досвідом із рештою України. Медицина це не те місце, де потрібно зберігати секрети. Наша місія – допомогти якомога більшій кількості пацієнтів та вивести рівень медицини в Україні на якісно новий рівень.

Устаткування

Висока ефективність роботи Центру визначається не лише кваліфікацією наших лікарів, а й обладнанням, яке практично не має аналогів в Україні.
Хоч би яким компетентним був лікар, без якісних інструментів він не зможе допомогти. Тому ми робимо все, щоб пацієнт отримав допомогу та переміг хворобу.

Комфорт

У нашій клініці створено максимально комфортні умови для пацієнтів. Починаючи з консультації, де завдання лікаря не лише діагностувати захворювання, а й створити комфортну атмосферу, закінчуючи операційним та післяопераційним періодом.

Сервіс, харчування, комфортні умови, доброзичливий персонал – все це має забезпечити найкращі умови для пацієнта.

Ми прагнемо європейського стандарту медицини у всьому.

Головна мета роботи "Міжнародного медичного центру "Офтальміка" – допомагати людям, розвивати українську медицину та забезпечувати її висококваліфікованими кадрами.

Контакти клініки “Міжнародний медичний центр "Офтальміка"”

room
вул. О. Яроша, 16 Г, Харків Україна

Схожі клініки

Має 3 відділення у Львові:  м.Львів, вул. Кульпарківська, 64а (ЖК Парус); м. Львів, вул.Червоної Калини 56, ЖК "Avalon UP"...
Медичний центр "Докарт" - це одна з найбільш популярних і кваліфікованих клінік у Харкові, Україна. З моменту заснування в 2015 році, клініка зарекоме...
Ласкаво просимо до Клініки "Павлів" - Ваш візит до ясного глядача! Клініка зору "Павлів" - це суміш того, що ваша родина за здоровий спос...

Статті

Сьогодні ми хотіли б поговорити про хірургію очей, а саме про блефаропластику або пластику повік, і відповісти на деякі з найбільш поширених питань. Багато н...
LASIK (лазерний кератомілез in situ) лазерна корекція зору - це лазерна операція на очах, яку виконують найчастіше, для лікування короткозорості, далекозорості...
Чи корисний мед при панкреатиті? При запаленні підшлункової залози не можна їсти солодке, але в деяких випадках лікарі рекомендують вживати бджолиний нектар...