Завжди раді кожному клієнту, сподіваємося, що Ваш візит до стоматології Silk запам’ятається Вам лише з позитивного боку!

Ми намагаємося задовольнити потреби наших клієнтів у всьому, наприклад, при необхідності проведемо лікування зубів під наркозом.

У нас команда багатопрофільних спеціалістів, найсучасніше діагностичне та лікувальне обладнання, ми працюємо з сертифікованими якісними матеріалами.

Відбілювання 4290 грн.
Лікування під мікроскопом 8380 грн.
Прикраси для зубів 580 грн.
Керамічна коронка, вінір 9160 грн.
Металокерамічна коронка на імплант 7020 грн.
Цирконієва коронка на імплантаті 9550 грн.
Цифровий макет посмішки 7800 грн.
Invisaling 181220 грн.
Лікування брекетами (на 1 щелепу) 19500 грн.
Імплантат MegaGen (Корея) 14430 грн.
Імплант IN-KONE (Франція) 19310 грн.
Імплантат STRAUMANN (Швейцарія) 30230 грн.
Відкритий синусовий ліфтінг 18140 грн.
Пломбування молочного зуба ендотерапією (лікування кореневого каналу) 1560 грн.
Індивідуальний абатмент 4870 грн.
Стоматологія 3900 грн.
Зубні імплантати 30230 грн.
Вініри 10140 грн.
Відбілювання зубів 4290 грн.
Прикраси для зубів 580 грн.
Зубні коронки 3900 грн.
Імплантація зубів All on 6 487690 грн.

Наші лікарі

Шумілкіна Ольга Володимирівна
Генеральний директор, фахівець з естетичної стоматології та консультант
Кузнєцов Роман Володимирович
Головний лікар. Хірург, фахівець з дентальної імплантації та реконструкції зубів
Рибаков Михайло В'ячеславович
Спеціаліст з естетичного протезування та хірургічної імплантації

Про клініку “Стоматологічний центр "Silk"”

Наші переваги:

  • Лікувати 80% безнадійних зубів
  • Ми гарантуємо якісний результат
  • Ліцензія на проведення седації
  • Сертифіковані якісні матеріали
  • Операційна

Пройшли ті часи, коли кожен похід до стоматолога викликав страх і жах, а лікування зубів доставляло серйозний дискомфорт пацієнту, було болісним, неприємним і неякісним. Якість медичної допомоги в сучасній стоматології зараз досягла небувалих висот.

Звернувшись в хороший, сучасно обладнаний стоматологічний кабінет в Харкові, ви зможете швидко позбутися всіх стоматологічних проблем. Головне знайти кваліфікованого, досвідченого фахівця, якому можна довіряти на 100%.

Тепер у вас є чудова можливість поглянути на стоматологію абсолютно по-новому! Пора забути про застарілі болісні методи лікування! Silk - Dental Clinic (Харків), де Ви не тільки позбудетеся від надокучливого зубного болю і неприємних захворювань ротової порожнини, а й проведете лікування, таке як видалення або реставрація зубів максимально безболісно, ​​швидко, комфортно і з щирою турботою! Ви можете повністю покластися на нас!

Хороший стоматолог в Харкові - це реально!

Нашими клієнтами дуже часто є дуже молоді пацієнти, для яких візит до стоматологічної клініки майже завжди є стресом. Особливу увагу ми приділяємо дитячій стоматології. Якісна стоматологія в Харкові з дитинства! Фахівці нашої клініки завжди знаходять правильний підхід до маленьких пацієнтів із підвищеною чутливістю. Тут потрібна не тільки кваліфікація лікаря-стоматолога, а й певні знання дитячої психології. Якщо дитина починає своє знайомство зі стоматологами в Silk Clinic, вона ніколи не буде боятися стоматологів.

Висококласна стоматологія в Харкові, ціни доступні для наших клієнтів.
Неправильне лікування в кінцевому підсумку може призвести до дуже небажаних наслідків. Тому варто ретельно зважити всі «за» і «проти», а вже після цього остаточно визначитися, який стоматолог в Харкові вам потрібен – від вашого рішення теж залежить дуже багато. Кожному клієнту стоматологічна клініка Silk приділяє достатньо уваги. Ми гарантуємо білосніжну усмішку та найкраще лікування.

У нас працює команда багатопрофільних фахівців, встановлено найсучасніше діагностичне та лікувальне обладнання, ми працюємо з якісними сертифікованими матеріалами. Такий високий рівень обслуговування гарантує якісний результат.

Ми завжди раді кожному клієнту, і сподіваємося, що Ваш візит до Silk Dental Center запам'ятається Вам у позитивному ключі! Якщо вам потрібна хороша стоматологічна клініка в Харкові, яка надає таку послугу як відбілювання зубів - телефонуйте, приходьте, записуйтеся!

Вартість послуг в клініці Шовк цілком прийнятна. Чим дорожче лікування, тим вища якість матеріалів, а також враховується професіоналізм лікаря. Повірте, краще поставити лише одну хорошу дорогу пломбу, яка прослужить дуже довго, ніж щорічно звертатися з однією і тією ж проблемою в поліклініки, постійно втрачаючи гроші.

Високу якість наших послуг оцінили багато пацієнтів! Ми намагаємося задовольнити потреби наших клієнтів у всьому, наприклад, при необхідності проведемо лікування зубів під наркозом. Також врахування побажань клієнта стосується і фінансової сторони питання.

Отже, якщо вас цікавить недорога сучасна стоматологія в Харкові, ціни в Silk вас точно задовольнять!

Контакти клініки “Стоматологічний центр "Silk"”

room
вул. Культури, 26, Харків, Україна

Подібні клініки

Статті

Здорова сяюча посмішка є метою чи не кожного третього жителя планети. Але шкідливі звички, погана спадковість і травми вносять свої корективи. І частенько, паці...
Сьогодні ми хочемо поговорити про поширену проблему, з якою стикаються багато хто з нас, а саме про необхідність видалення зубів мудрості. І дати вам кілька...
Сьогоднішня стоматологія - це рай для виконання будь-якого бажання пацієнта. Стоматолог може не тільки відбілити ваші зуби чи прикрасити їх стразами. Стомато...
Золоті коронки Багато людей вважають, що золоті коронки залишилися далеко в минулому, але насправді вони, як і раніше, актуальні, дуже корисні й часто викор...
Ізраїльські зубні імплантати - це продукція економ-класу, доступна практично у всіх українських клініках. Серед найбільш поширених на українському ринку імплант...
Остеопороз - це стан, за якого відбувається втрата кісткової тканини. Оскільки тканина руйнується на мікроскопічному рівні, кістки стають більш крихкими і...
Зіткнувшись із необхідністю встановлення імплантату і дізнавшись його вартість, перше, що спадає на думку, це запитання "чому імплантати такі дорогі?"...