Готелі
Відпочинок в Україні
Кожна країна світу має свою усталену думку про неї. Наприклад, Франція асоціюється з повітряними круасанами та неймовірними сирами. Німеччина славиться своїм Октоберфестом і педантичністю своїх людей. А Україна відома на весь світ своєю гостинністю.
Сьогодні подорожі в Україну стають все більш популярним напрямком в туризмі. Мова йде не тільки про туристів з країн СНД, з кожним роком нашу країну відвідує все більше гостей з Європи, Америки та Азії.
Протягом одного з останніх років, до пандемії коронавірусу, Україну відвідало понад 14 мільйонів іноземних громадян. Країна приваблює туристів своєю неймовірною природою, історією, збереженими архітектурними пам'ятками та зростанням популярності такого незвичного напрямку, як медичний туризм.
Якщо раніше основний потік іноземців складали громадяни колишніх радянських республік або українські емігранти, які поверталися на батьківщину з метою отримання медичної допомоги. За останні кілька років відсоток туристів, які раніше не асоціювалися з Україною, збільшився в кілька разів.
Це доводить, що Україна - країна, де кожен може знайти те, що відповідає його інтересам.
Завдяки такому сплеску інтересу в останні роки спостерігається бум у готельному бізнесі.
Якщо ще пару років тому можна було говорити про значні недоліки в цій сфері, то сьогодні Україна вийшла на європейський рівень за якістю обслуговування і класом готелів.
У нашій країні, як і в більшості країн світу, використовується система зірковості готелів. Тобто, зайти на сайт і вибрати готель відповідного класу - завдання пари хвилин.
Нагадаємо, що означають зірки в характеристиці готелю.
А вони означають не тільки рівень і спектр послуг, що надаються, але і цінову політику готелю. Чим більше зірок у готелю, тим вищий його рівень і, відповідно, вища ціна за ніч проживання в ньому.
І це означає:
Готелі з однією зіркою - найдешевший варіант розміщення. З мінімумом послуг, тобто навіть щоденне прибирання не входить до цього переліку.
Дві зірки. Готелі нижчого цінового сегменту, з більшим вибором номерів і більшим переліком послуг, ніж у попередніх готелях.
Три зірки - найбільш розумне співвідношення ціни та якості.
Чотиризіркові готелі - перейшли в бюджетний ціновий сегмент. Найчастіше на території таких готелів є спа-центр, тренажерний зал, пральня тощо. Щоденне прибирання є нормою, а клас номерів значно відрізняється від того, що ви могли б отримати в готелях нижчого рівня.
І замикають цей список готелі преміум-класу, а саме п'ятизіркові. Тут все зрозуміло без слів. Шикарні номери, сервіс на вищому рівні і найбільш вражаючий рахунок в кінці перебування.
З розвитком інтернету вибрати готель стало набагато простіше. На сайті можна одразу побачити фотографії готельних номерів, ванних кімнат, лобі і практично всього іншого, що вас цікавить. І тільки після цього зробити свій вибір.
Також варто звернути увагу на те, що існують різні типи готелів:
- Мотель;
- Пансіонат;
- Напівпансіон;
- Міні-готель;
- Хостел.
Кожен з цих типів має свої переваги та недоліки. І щоб не прогадати, краще заздалегідь дізнатися, що являє собою обраний готель.
І ще один момент, який варто враховувати. Місце розташування готелю.
В Україні чудово розвинена інфраструктура і транспортні розв'язки. Автобуси, таксі, тролейбуси, метро, трамваї. Все це присутнє. Але, звичайно, краще вибирати готель в центрі міста, де ходить більшість транспорту, є кращі ресторани, магазини, та й пам'ятки, швидше за все, будуть десь поруч.
Найголовніше пам'ятати, що найкраще, заради чого варто приїжджати в Україну - це природа, кухня та гостинні господарі.
Подорожуйте Україною, відкривайте для себе нове і повертайтеся до нас щороку!