Медичний центр "Докарт" - це одна з найбільш популярних і кваліфікованих клінік у Харкові, Україна. З моменту заснування в 2015 році, клініка зарекомендувала себе як установа, яка надає своїм пацієнтам якісну медичну допомогу на найвищому рівні.

Ми завжди відповідально ставимося до підбору персоналу в нашому центрі і кожен з працівників повинен відповідати, як мінімум, трьом якостям: професіоналізм, любов до своєї справи та емпатія. Ми вважаємо, що лікар повинен вміти не тільки поставити правильний діагноз і підібрати ефективне лікування, а й бути в змозі сказати потрібні слова для підтримки та подбати про комфорт пацієнта на кожному етапі лікування.

Лікування катаракти та рефракційна заміна кришталиків AS-IOL LLASY60, Іспанія 12090 грн.
Комплексне обстеження та консультація лікаря офтальмолога 440 грн.
Лазерна корекція зору за методикою N.A.S.A. з застосуванням технології TOPOguided Extra ( Міопія >10,0 D; Ast > 4,0 D) 20130 грн.
Консультація гінеколога повторна 390 грн.
Інтимне омолодження на апараті CANDELA СО2 вагінальне (1 сеанс) 5540 грн.
Лікування катаракти та рефракційна заміна кришталиків ARTIS Y PL, Cristalens, Франція (з корекцією міопії високого ступеня) 20170 грн.
Мультифокальні кришталики з корекцією астигматизму Acrysof® IQ Panoptix Toric TFNT40 Alcon, США 63400 грн.
Монофокальні кришталики з проміжним зором та з корекцією астигматизму TECNIS Eyhance Тoric IOL (DIU800), Johnson & Johnson, США 34520 грн.
Лікування глаукоми. Синустрабекулоектомія (одне око) 7680 грн.
Мультифокальні кришталики. TECNIS Synergy. Johnson & Johnson. США 43690 грн.
Лікування катаракти та рефракційна заміна кришталиків. HOYA iSert® 251, Японія 18680 грн.
Лазерна корекція за методикою N.A.S.A. з застосуванням технології TOPOguided (6,0 D <Міопія <10,0 D; Ast > 2,0 D) 17280 грн.
Монофокальні кришталики з проміжним зором та з корекцією астигматизму. TECNIS Eyhance Тoric IOL (DIU100), Johnson & Johnson, США 31210 грн.
Гінекологія 7800 грн.
Медикаментозний аборт 3900 грн.
Офтальмологія 3900 грн.
Хірургічне лікування катаракти 7800 грн.
Лазерна корекція зору 11700 грн.

Наші лікарі

Хомченко Олена Михайлівна
Акушер-гінеколог, лікар ультразвукової діагностики

Відгуки наших клієнтів

Очень довольна результатом!
Делала в клинике Докарт лазерную коррекцию зрения! Понравилось, то что врач был настроен мне на самом деле помочь, а не просто взять с меня деньги. Зрение у меня начало падать с 18 лет, с каждым годом становилось все хуже. На момент, когда я обратилась в клинику, мне диагностировали динамику ухудшения зрения, и врач предупредил, что в данной стадии не имеет смысла делать лазерную коррекцию, поскольку идет активное снижение зрения. Мне было предложено сначала лечение, и только после того, как зрение будет стабильно на одном уровне без скачков, целесообразно делать лазерную коррекцию. Я целый год проходила лечение и наблюдение в клинике, на каждом приеме доктор Яна Анатольевна фиксировала показатели моего зрения. И в конце концов, врач дала зеленый свет, на лазерную коррекцию! Операция прошла успешно. Спасибо за индивидуальный подход!
Клиника Докарт
Ирина Колодяжная (Харьков)

Про клініку “Медичний центр "Докарт"”

Крім цього, ми стежимо за постійним особистим і професійним зростанням наших лікарів, всі вони регулярно проходять тренінги, відвідують лекції та семінари і обмінюються досвідом з колегами з інших клінік та іноземними експертами.

Підтримка високого рівня успішності лікування забезпечується не тільки роботою наших лікарів, а й регулярним оновленням обладнання. Медицина не стоїть на місці і наше завдання - надавати пацієнтам найкраще і найсучасніше лікування.

Найпопулярніші напрямки роботи клініки:

Також, ви можете пройти обстеження та отримати кваліфіковану допомогу за напрямками:

 • Амбулаторна хірургія
 • Гастроентерологія
 • Ендоскопія
 • Проктологія
 • Терапевт і кардіологія

Ми в "Докарт" прагнемо надати нашим пацієнтам якісну медичну допомогу на найвищому рівні, при цьому піклуючись про кожного з них і гарантуючи індивідуальний підхід до кожного випадку. Якщо у вас є будь-які питання або ви потребуєте медичної допомоги, зверніться до клініки "Докарт" - ми завжди готові допомогти!

Клініка "Докарт" має досвід роботи з іноземними пацієнтами та має низку переваг для забезпечення вашого комфорту та зручності.

Ось кілька переваг, які ми надаємо для наших іноземних клієнтів:

 • Індивідуальний підхід до кожного пацієнта та врахування особливостей їхньої культури та релігійних переконань.
 • Можливість отримати консультацію та лікування у провідних фахівців у різних галузях медицини.
 • Безпеку та надійність медичної допомоги, яка відповідає міжнародним стандартам якості.
 • Повний цикл медичного лікування, включно з консультаціями лікарів, медичними обстеженнями, лікуванням і реабілітацією.
 • Можливість надання перекладача на консультації та процедури.
 • Частина персоналу володіє англійською мовою.
 • Зручне розташування з можливістю комфортабельного проживання в безпосередній близькості від клініки.
 • Більш доступні ціни ніж у більшості клінік за кордоном.
 • Можливість консультацій онлайн.

У клініці "Докарт" ми прагнемо забезпечити нашим іноземним пацієнтам високоякісне лікування і зручність під час перебування в Харкові. Наша команда готова надати всебічну підтримку і допомогу для забезпечення найкращого медичного досвіду.

Контакти клініки “Медичний центр "Докарт"”

room
г. Харків, вул. Маяковського, 24 (м. Університет, м. Пушкінська)

Подібні клініки

Статті

Станом на 2023 рік на територію України можна приїхати трьома способами: на поїзді, на автобусі, і на особистому автомобілі. З 24 лютого 2022 року авіасполуч...
Медикаментозний аборт - це один із варіантів закінчення вагітності, який може бути обраний відповідно до ваших особистих обставин та рішень. Ми розуміємо, що...