Батьки та новонароджений у клініці безпліддя ім. Грищенка
5
Клініка лікування безпліддя ім. В.І. Грищенка, Харків
Створюючи сім'ю, ми плануємо стати не тільки подружжям, а й батьками. На жаль, чудо народження дітей трапляється не завжди. За статистикою, кожна десята пара в світі стикається з проблемою безпліддя. Чи означає це, що вони ніколи не стануть батьками? На щастя, ні. Безпліддя, як чоловіче, так і жіноче, можна вилікувати. Клініка репродуктивної медицини імені академіка Грищенка вже більше 30 років успішно лікує всі види чоловічого і жіночо...
 • Ціни на послуги Всі ціни
 • Онлайн-консультація репродуктолога
  520 грн.
 • Послуга "Сурогатне материнство"
  1694110 грн.
 • Стати сурогатною матір'ю
  528030 грн.
 • Стати донором ооцитів (яйцеклітин)
  42630 грн.
 • Програма лікування безпліддя методом ЕКЗ «Інтенс»
  96050 грн.
Клініка репродуктивної медицини «LITA»
5
Клініка репродуктивної медицини «LITA», Київ
Бажання завести дитину одне з найсакральніших для будь-якої сім'ї, а тим паче жінки. Щастя, яке приносить малюк своїм батькам, його перші кроки і посмішка, слова і досягнення - наповнюють наше життя сенсом. На жаль, сьогоднішня світова статистика показує, що більшість пар зрілого віку мають труднощі з нарожденням малюка і не можуть завагітніти протягом першого року спроб. Вік, за якого у пари можуть виникнути проблеми з фертильністю...
 • Ціни на послуги Всі ціни
 • Репродуктивний консиліум (комплексна консультація провідного репродуктолога, генетика, гінеколога-ендокринолога, ембріолога та ін.)
  3910 грн.
 • Консультація лікаря-репродуктолога Владикіної Н. В. первинна
  1620 грн.
 • Консультація лікаря-репродуктолога Владикіної Н. В. повторна
  1270 грн.
 • Консультація лікаря-репродуктолога вищої категорії первинна
  880 грн.
 • Онлайн консультація репродуктолога вищої категорії первинна
  880 грн.
Ресепшен у Клініці Грищенка Львів Україна
5
Клініка лікування безпліддя ім. В.І. Грищенка Львів, Львів
Клініка академіка В. Грищенка у квітні 2022 року відкрила свою філію в місті Львів, Україна. Відкриття такого комплексного репродуктивного медичного центру відриває безліч можливостей для львів'ян і гостей міста. Клініка Грищенка вважається однією з найсильніших і найпередовіших медичних установ в Україні, які займаються проблемами зачаття і боротьбою з безпліддям. Історія клініки почалася ще у 80-ті роки минулого століття в Харкові...
 • Ціни на послуги Всі ціни
 • Перша консультація репродуктолога
  520 грн.
 • Комплекс "Перше знайомство" (первинна консультація репродуктолога з УЗД)
  740 грн.
 • Повторна консультація репродуктолога
  480 грн.
 • Онлайн-консультація репродуктолога
  520 грн.
 • Консультація гінеколога первинна
  520 грн.
Фасад будівлі АРТКЛІНІК у Львові Україна
5
Клініка репродуктології "АРТ КЛІНІК", Львів
«АРТКЛІНІК» – це не просто медичний центр, це науково-дослідна лабораторія репродуктивного здоров'я, де передові технології поєднуються з багаторічним досвідом наших фахівців. Розташована у Львові, ця клініка допомагає парам з усієї України та з-за кордону подолати проблеми репродуктивного характеру та завести дитину.
 • Ціни на послуги Всі ціни
 • Перша консультація репродуктолога
  2420 грн.
 • Онлайн-консультація репродуктолога
  2420 грн.
 • Консультація лікаря-репродуктолога вищої категорії первинна
  2640 грн.
 • Консультація репродуктолога + УЗД органів малого тазу
  3960 грн.
 • Термінова консультація після пункції ооцитів + УЗД органів малого тазу
  3960 грн.
Лікарі клініки Альтернатива у Львові Україна
5
Клініка репродукції людини "Альтернатива", Львів
Клініка репродукції людини "Альтернатива" – лідер у наданні високоякісних медичних послуг у Львові. Наша команда одна з небагатьох, яка розглядає проблеми репродуктології комплексно, що дає нам змогу виявити та вилікувати набагато більшу кількість захворювань. Наш підхід до медицини заснований на передових методах діагностики та лікування, включаючи використання найсучасніших практик.
 • Ціни на послуги Всі ціни
 • Стандартне ЕКЗ+ІКСІ з власними яйцеклітинами
  110000 грн.
 • Програма донорства яйцеклітин min
  184810 грн.
 • Програма донорства яйцеклітин stand
  237610 грн.
 • Комбінована програма (власний цикл ЕКЗ + донорство заморожених яйцеклітин)
  308020 грн.
 • Програма подвійного донорства: донорство яйцеклітин та сперми
  206810 грн.

Як ми організовуємо Вашу медичну подорож?

1. Ви залишаєте заявку на сайті або телефонуєте. Менеджери працюють в режимі 24/7
2. Ми організуємо безкоштовну онлайн консультацію з лікарем для детального обговорення необхідного лікування
3. Відповідно до ваших індивідуальних потреб: організовуємо Ваш приїзд, розміщення в готелі, харчування, перебування в медичних закладах.
4. Розробляємо Ваш план лікування, займаємося бронюванням візитів до лікаря, ведемо повне супроводження в лікарні. Вам не потрібно ні про що хвилюватися.
5. Забезпечуємо особистим координатором. В час дозвілля координатор організує екскурсію на цікаві локації, здійснить бронювання столиків в ресторані, тощо.
6. Організовуємо трансфер з/до аеропорту, залізничних вокзалів, автобусних терміналів, трансфер до готелю, лікувального закладу, тощо.

Перша консультація репродуктолога

Будь-яка пара, вперше звернувшись до репродуктолога, хоче негайно отримати відповідь на тисячу важливих для неї питань:

Reproductologist

 • Яка терапія буде ефективною в нашому випадку?
 • Скільки триватиме лікування, наскільки воно буде успішним?
 • Що ми будемо робити, якщо запропоновані методи не допоможуть вирішити нашу проблему?
 • Скільки коштуватиме повний комплекс медичних процедур?

На жаль, реальність така, що часто лікар не може дати точні відповіді навіть після кількох місяців спілкування з парою, проведення численних додаткових обстежень і терапії. І це не залежить від професіоналізму лікаря.

Результат застосування ДРТ лише на 50% залежить від лікаря. І можете бути впевнені, що вони докладуть максимум зусиль, щоб їхні знання, зусилля та досвід увінчалися успіхом. Однак решта 50% складають фактори, на які сучасна медицина вплинути не в змозі. Тому пара, яка починає свій важкий і довгий шлях до довгоочікуваної ванітності, повинна вірити не тільки в свого лікаря, але і в себе і бути впевненою в своєму бажанні народити здорову дитину.

Спільне рішення пари

Важливо, щоб майбутні батьки разом вирішували питання про необхідність лікування безпліддя. Якщо це рішення приймає тільки один з партнерів, а другий робить все, що від нього покладено, але не прагне до позитивного результату, то лікар може з упевненістю сказати, що ймовірність успіху значно знижується.

Перш ніж вирішити, чи варто звертатися до ДРТ, обговоріть все з партнером, оцініть всі «за» і «проти» і разом прийміть це рішення.

«Найкращий» вік для ЕКЗ

Зазвичай перший візит до репродуктолога слідує за частими, іноді багаторічними візитами до гінеколога чи уролога, щоб спробувати вирішити наявну проблему більш простими та менш витратними методами. Репродуктолога сприймають як останню інстанцію, до нього звертаються, коли лікуючий лікар не допомагає парі завагітніти. Це розумно, якщо жінці не більше 33-35 років - в цьому випадку у неї є час для очікування і експериментів. Для здорових пар природа дає лише 15-20% шансів завагітніти протягом 24 годин місяця, коли жінка фертильна.

Такі умови дають підстави припускати, що нормальний період від виникнення бажання завагітніти до самої вагітності може становити від одного місяця до одного року. Однак у жінок старше 33-35 років кожен місяць затримки істотно знижує шанси завагітніти навіть за допомогою допоміжних технологій, тому, якщо вагітність не настає протягом півроку, рекомендується звернутися до репродуктолога.

Чи обов'язково, щоб обидва приходили?

Якщо ви вперше йдете на консультацію до репродуктолога, найкраще піти до лікаря з партнером. Специфіка методів репродуктивної медицини полягає в тому, що, незалежно від проблеми, лікувальні процедури проводяться для обох партнерів, навіть якщо пара безплідна виключно за чоловічим чи жіночим фактором. Крім того, візит до репродуктолога - дуже серйозний крок для пари, тому буде правильно, якщо партнери підуть на цей крок разом.

Більшість пар дуже хвилюються перед першим візитом до репродуктолога. У деяких пацієнтів, які приходять на перший прийом, виникає практично ейфорія від того, що вони самі визнали наявність проблеми і стали на шлях її вирішення. Довге очікування вагітності (відстеження циклу, вимірювання температури та «запланований секс») залишилося в минулому, і вони нарешті спілкуються зі спеціалістом, який допоможе здійснити мрію. Для інших страх перед очікуванням вироку лікаря настільки великий, що затьмарює всі інші почуття.

Parents-to-be at an appointment with a fertility doctor

Що буде на першій консультації репродуктолога?

Зазвичай на першій консультації репродуктолог задає питання:

 • про захворювання, які є або були у партнерів;
 • можливі вагітності та аборти партнера;
 • результати гінекологічного та урологічного обстежень.

Також будьте готові відповісти на дуже інтимні питання про своє сексуальне життя, стосунки між партнерами, впевненість обох партнерів у бажанні мати дітей.

Більшість із цих питань можуть здатися незручними, незручними, невідповідними існуючій проблемі. Однак жоден лікар не запитає у вас більше, ніж те, що дійсно потрібно для постановки діагнозу та отримання повної картини. У лікаря немає завдання бентежити пацієнтів своїми питаннями. Як і пацієнтам, немає потреби розповідати лікарю більше, ніж вони хочуть сказати.

Чому перша консультація триває більше години?

Questions to ask at the fertility doctor's appointmentЗавдання фахівця на першій консультації також полягає в тому, щоб якомога детальніше відповісти на питання, що накопичилися у майбутніх батьків, а також постаратися розвіяти всі сумніви. Не варто думати, що після першої розмови ви будете чітко знати, чому у вашої пари виникла проблема безпліддя, які чинники її викликають.

З високою часткою ймовірності для постановки діагнозу буде недостатньо вже проведених вами досліджень: лікар призначить додаткові обстеження, УЗД і попросить партнера прийти на повторну консультацію в певний день. цикл для додаткових процедур. Будьте готові до того, що до початку лікування може пройти ще деякий час, також будуть потрібні додаткові візити до фахівця.

Якщо у вас на руках діагноз безпліддя і чітко встановлені його причини, то в результаті першої розмови ви можете розраховувати на отримання чіткого плану лікування, де буде прописаний графік і вартість всіх запропонованих процедур.

Майте на увазі, що ця інформація може змінюватися в процесі лікування - кінцеві дати і цифри можуть виявитися іншими, що пов'язано, перш за все, з індивідуальними змінами, які постійно відбуваються у вашому організмі.

Добре розпочате — наполовину зроблено

Таким чином, медичні результати першої бесіди можна назвати лише попередніми, тому психологічні результати важливіші. Ліки, методики, досвід лікаря, медичні проблеми пацієнта визначають лише 50% успіху лікування безплідних пар. Ще 50% — це налаштованість пари на успіх, їх психологічна готовність довіряти лікареві. Немає впевненості в позитивному результаті і немає довіри до лікаря – немає успіху. Найкращі прогнози залишаються нереалізованими, якщо пацієнт боїться лікаря, не вірить йому, не вірить своєму партнеру або не вірить, що ця перша спроба буде успішною.

У вас все вийде!

До нас приходять різні пари з абсолютно різними проблемами. На жаль, іноді вже після першого ж прийому можна з упевненістю сказати, що з цією парою у нас нічого не вийде, навіть якщо медичні показники в повному порядку.

Не вийде, бо немає довіри, немає контакту, не працює людський фактор. З іншого боку, ті, навіть маючи мінімальні медичні шанси на успіх, викликають впевненість у позитивному результаті своєї справи. Ми докладемо всіх зусиль, і, можливо, не з першої спроби, але все вийде, адже їх бажання мати дітей може подолати будь-які медичні перешкоди.

Parents and newborn

Лікарі Всі лікарі

Грищенко Микола Григорович
5
Грищенко Микола Григорович, Харків
Акушер-гінеколог, репродуктолог
Клініка лікування безпліддя ім. В.І. Грищенка

Грищенко Микола Григорович присвятив свою наукову та практичну діяльність проблемам репродуктивного здоров'я. Цей вибір зумовлений бажанням продовжити справу чотирьох поколінь акушерів-гінекологів медичної династії родини Грищенків, справу видатного вченого Валентина Івановича Грищенка.

 • Ціни на послуги Всі ціни
 • Скринінг перед ЕКЗ
  15400 грн.
 • Інсемінація донорської сперми (клас А)
  9680 грн.
 • Програма лікування безпліддя методом ЕКЗ «Інтенс»
  108900 грн.
 • Фертилоскопічна діагностика
  14080 грн.
 • Мікро TESE
  33220 грн.
Паращук Валентин Юрійович
5
Паращук Валентин Юрійович, Харків
Головний лікар, акушер-гінеколог, репродуктолог
Клініка лікування безпліддя ім. В.І. Грищенка

Спеціалізація: лікування усіх видів жіночого безпліддя, ультразвукова діагностика жіночих статевих органів, оперативна гінекологія.

 • Ціни на послуги Всі ціни
 • Лапароскопія, гістеректомія
  27940 грн.
 • Надання донорських ооцитів для ЕКЗ (вітрифікованих)
  42020 грн.
 • Надання донорських ооцитів для ЕКЗ (свіжі)
  67320 грн.
 • Екстракорпоральне запліднення (без ІКСІ, без ліків)
  36960 грн.
 • Екстракорпоральне запліднення (з ІКСІ, без медикаментів)
  47960 грн.
Кисельова Марина Миколаївна
5
Кисельова Марина Миколаївна, Харків
Головний лікар Запорізької філії, акушер-гінеколог, репродуктолог, лікар УЗИ.
Клініка лікування безпліддя ім. В.І. Грищенка

Спеціалізація: лікування усіх видів жіночого безпліддя, невиношування вагітності, гінекологічних захворювань. Ультразвукова діагностика жіночих статевих органів.

 • Ціни на послуги Всі ціни
 • Програма лікування безпліддя методом ЕКЗ "Базова"
  79860 грн.
 • Програма лікування безпліддя методом ЕКЗ «Оптимал»
  103180 грн.
 • Тазово-очеревинний кольпопоез з лапароскопічною допомогою
  20020 грн.
 • Лапаротомія екстирпація матки (підвищена складність)
  33220 грн.
 • Вагінопластика
  20020 грн.
Рослякова Наталія Олександрівна
5
Рослякова Наталія Олександрівна, Харків
Лікар вищої категорії за фахом "Акушерство і гінекологія", фахівець з ультразвукової діагностики.
Клініка лікування безпліддя ім. В.І. Грищенка

Головний лікар Полтавської філії. Член Асоціації репродуктивної медицини України. Досвід практичної діяльності з 1999 року.

 • Ціни на послуги Всі ціни
 • Мікро TESE
  33220 грн.
 • Фертилоскопічна діагностика
  14080 грн.
 • Програма лікування безпліддя методом ЕКЗ «Інтенс»
  108900 грн.
 • Інсемінація донорської сперми (клас А)
  9680 грн.
 • Скринінг перед ЕКЗ
  15400 грн.
Петрова Галина Андріївна
5
Петрова Галина Андріївна, Харків
Акушер-гінеколог, репродуктолог, гінеколог-ендокринолог.
Клініка лікування безпліддя ім. В.І. Грищенка

Спеціалізація: лікування усіх видів жіночого безпліддя, ультразвукова діагностика жіночих статевих органів, гінекологічна ендокринологія, консервативне лікування усіх видів захворювань жіночих статевих органів, гістероскопія.

 • Ціни на послуги Всі ціни
 • Вагінопластика
  20020 грн.
 • Лапаротомія екстирпація матки (підвищена складність)
  33220 грн.
 • Тазово-очеревинний кольпопоез з лапароскопічною допомогою
  20020 грн.
 • Програма лікування безпліддя методом ЕКЗ «Оптимал»
  103180 грн.
 • Програма лікування безпліддя методом ЕКЗ "Базова"
  79860 грн.

Результат застосування ДРТ лише на 50% залежить від лікаря. І можете бути впевнені, що вони докладуть максимум зусиль, щоб їхні знання, зусилля та досвід увінчалися успіхом. Однак решта 50% складають фактори, на які сучасна медицина вплинути не в змозі. Тому пара, яка починає свій важкий і довгий шлях до довгоочікуваної ванітності, повинна вірити не тільки в свого лікаря, але і в себе.

Відгуки наших клієнтів

Владыкина - бриллиант!
Как только узнали про проблему, так сразу и к Владыкиной. Наталья Владимировна - это не врач, а волшебница! Подход у нее такой личный, словно ты единственный пациент. С нами сидела, все разжевала, какие шаги будем предпринимать. И вот, спустя пару месяцев лечения - положительный результат. Не верилось, глазам своим! Скажу так, если бы не она, то и счастья нашего сейчас не было бы. Владыкина - это шанс, который должен быть у каждой пары с такой проблемой. Рекомендую от всей души!
Валерия (NY, USA)

Статті

Право на батьківство — невід’ємне право людини стати батьком/матір’ю дитини та мати права та обов’язки щодо її виховання. Разом з тим, ц...
Грузія є однією з небагатьох країн Європи, де сурогатне материнство є легальним та регулюється законодавством. Переваги Переваги програми сурогатного мате...
Сурогатне материнство в Європі є легальним в наступних країнах: Країна Доступ до сурогатного материнства Участь...
Причиною всіх бід людства, починаючи від проблем зі здоров'ям і закінчуючи зниженням народжуваності, часто називають мастурбацію. Наприклад, популярне запит...
На різних етапах програми ЕКЗ використовуються різні препарати. На першому етапі вони готують організм жінки до подальшої стимуляції овуляції, на другому &ndash...
У великого відсотка пар у всьому світі виникають проблеми із зачаттям дитини. Це пов'язано як зі здоров'ям майбутніх батьків, так і з тим, що все більше...
Чому іноземці обирають Україну для програми сурогатного материнства? За останні роки українські сурогатні матері народили понад 6 000 дітей д...
ЕКЗ у разі перев'язки фаллопієвих труб Перев'язка фаллопієвих труб  - це хірургічна операція, яку проводять з метою запобігання вагіт...