Консультація лікаря-репродуктолога
-
Ціни на послуги Всі ціни
-
Репродуктивний консиліум (комплексна консультація провідного репродуктолога, генетика, гінеколога-ендокринолога, ембріолога та ін.)4030 грн.
-
Консультація лікаря-репродуктолога Владикіної Н. В. первинна1670 грн.
-
Консультація лікаря-репродуктолога Владикіної Н. В. повторна1310 грн.
-
Консультація лікаря-репродуктолога вищої категорії первинна900 грн.
-
Онлайн консультація репродуктолога вищої категорії первинна900 грн.
-
Ціни на послуги Всі ціни
-
Програма ЕКЗ стандартна158530 грн.
-
Мітохондріальна замісна терапія588840 грн.
-
Сурогатне материнство з власними ооцитами (2 ЕТ)2099470 грн.
-
Сурогатне материнство з донацією яйцеклітин (2 ET)2144760 грн.
-
PICSI (Фізіологічний відбір сперматозоїдів)9050 грн.
-
Ціни на послуги Всі ціни
-
Онлайн-консультація репродуктолога540 грн.
-
Послуга "Сурогатне материнство"1947720 грн.
-
Стати сурогатною матір'ю1041800 грн.
-
Стати донором ооцитів (яйцеклітин)45290 грн.
-
Програма лікування безпліддя методом ЕКЗ «Інтенс»98880 грн.
-
Ціни на послуги Всі ціни
-
Перша консультація репродуктолога540 грн.
-
Комплекс "Перше знайомство" (первинна консультація репродуктолога з УЗД)770 грн.
-
Повторна консультація репродуктолога490 грн.
-
Онлайн-консультація репродуктолога540 грн.
-
Консультація гінеколога первинна540 грн.
-
Ціни на послуги Всі ціни
-
Перша консультація репродуктолога2490 грн.
-
Онлайн-консультація репродуктолога2490 грн.
-
Консультація лікаря-репродуктолога вищої категорії первинна2710 грн.
-
Консультація репродуктолога + УЗД органів малого тазу4070 грн.
-
Термінова консультація після пункції ооцитів + УЗД органів малого тазу4070 грн.
-
Ціни на послуги Всі ціни
-
Стандартне ЕКЗ+ІКСІ з власними яйцеклітинами113240 грн.
-
Програма донорства яйцеклітин min190240 грн.
-
Програма донорства яйцеклітин stand244590 грн.
-
Комбінована програма (власний цикл ЕКЗ + донорство заморожених яйцеклітин)317070 грн.
-
Програма подвійного донорства: донорство яйцеклітин та сперми212890 грн.
Як ми організовуємо Вашу медичну подорож?
Перша консультація репродуктолога
Будь-яка пара, вперше звернувшись до репродуктолога, хоче негайно отримати відповідь на тисячу важливих для неї питань:
- Яка терапія буде ефективною в нашому випадку?
- Скільки триватиме лікування, наскільки воно буде успішним?
- Що ми будемо робити, якщо запропоновані методи не допоможуть вирішити нашу проблему?
- Скільки коштуватиме повний комплекс медичних процедур?
На жаль, реальність така, що часто лікар не може дати точні відповіді навіть після кількох місяців спілкування з парою, проведення численних додаткових обстежень і терапії. І це не залежить від професіоналізму лікаря.
Результат застосування ДРТ лише на 50% залежить від лікаря. І можете бути впевнені, що вони докладуть максимум зусиль, щоб їхні знання, зусилля та досвід увінчалися успіхом. Однак решта 50% складають фактори, на які сучасна медицина вплинути не в змозі. Тому пара, яка починає свій важкий і довгий шлях до довгоочікуваної вагітності, повинна вірити не тільки в свого лікаря, але і в себе і бути впевненою в своєму бажанні народити здорову дитину.
Лікарі Всі лікарі
Спільне рішення пари
Важливо, щоб майбутні батьки разом вирішували питання про необхідність лікування безпліддя. Якщо це рішення приймає тільки один з партнерів, а другий робить все, що від нього покладено, але не прагне до позитивного результату, то лікар може з упевненістю сказати, що ймовірність успіху значно знижується.
Перш ніж вирішити, чи варто звертатися до ДРТ, обговоріть все з партнером, оцініть всі «за» і «проти» і разом прийміть це рішення.
«Найкращий» вік для ЕКЗ
Зазвичай перший візит до репродуктолога слідує за частими, іноді багаторічними візитами до гінеколога чи уролога, щоб спробувати вирішити наявну проблему більш простими та менш витратними методами. Репродуктолога сприймають як останню інстанцію, до нього звертаються, коли лікуючий лікар не допомагає парі завагітніти. Це розумно, якщо жінці не більше 33-35 років - в цьому випадку у неї є час для очікування і експериментів. Для здорових пар природа дає лише 15-20% шансів завагітніти протягом 24 годин місяця, коли жінка фертильна.
Такі умови дають підстави припускати, що нормальний період від виникнення бажання завагітніти до самої вагітності може становити від одного місяця до одного року. Однак у жінок старше 33-35 років кожен місяць затримки істотно знижує шанси завагітніти навіть за допомогою допоміжних технологій, тому, якщо вагітність не настає протягом півроку, рекомендується звернутися до репродуктолога.
Чи обов'язково, щоб обидва приходили?
Якщо ви вперше йдете на консультацію до репродуктолога, найкраще піти до лікаря з партнером. Специфіка методів репродуктивної медицини полягає в тому, що, незалежно від проблеми, лікувальні процедури проводяться для обох партнерів, навіть якщо пара безплідна виключно за чоловічим чи жіночим фактором. Крім того, візит до репродуктолога - дуже серйозний крок для пари, тому буде правильно, якщо партнери підуть на цей крок разом.
Більшість пар дуже хвилюються перед першим візитом до репродуктолога. У деяких пацієнтів, які приходять на перший прийом, виникає практично ейфорія від того, що вони самі визнали наявність проблеми і стали на шлях її вирішення. Довге очікування вагітності (відстеження циклу, вимірювання температури та «запланований секс») залишилося в минулому, і вони нарешті спілкуються зі спеціалістом, який допоможе здійснити мрію. Для інших страх перед очікуванням вироку лікаря настільки великий, що затьмарює всі інші почуття.
Що буде на першій консультації репродуктолога?
Зазвичай на першій консультації репродуктолог задає питання:
- про захворювання, які є або були у партнерів;
- можливі вагітності та аборти партнера;
- результати гінекологічного та урологічного обстежень.
Також будьте готові відповісти на дуже інтимні питання про своє сексуальне життя, стосунки між партнерами, впевненість обох партнерів у бажанні мати дітей.
Більшість із цих питань можуть здатися незручними, незручними, невідповідними існуючій проблемі. Однак жоден лікар не запитає у вас більше, ніж те, що дійсно потрібно для постановки діагнозу та отримання повної картини. У лікаря немає завдання бентежити пацієнтів своїми питаннями. Як і пацієнтам, немає потреби розповідати лікарю більше, ніж вони хочуть сказати.
Чому перша консультація триває більше години?
Завдання фахівця на першій консультації також полягає в тому, щоб якомога детальніше відповісти на питання, що накопичилися у майбутніх батьків, а також постаратися розвіяти всі сумніви. Не варто думати, що після першої розмови ви будете чітко знати, чому у вашої пари виникла проблема безпліддя, які чинники її викликають.
З високою часткою ймовірності для постановки діагнозу буде недостатньо вже проведених вами досліджень: лікар призначить додаткові обстеження, УЗД і попросить партнера прийти на повторну консультацію в певний день. цикл для додаткових процедур. Будьте готові до того, що до початку лікування може пройти ще деякий час, також будуть потрібні додаткові візити до фахівця.
Якщо у вас на руках діагноз безпліддя і чітко встановлені його причини, то в результаті першої розмови ви можете розраховувати на отримання чіткого плану лікування, де буде прописаний графік і вартість всіх запропонованих процедур.
Майте на увазі, що ця інформація може змінюватися в процесі лікування - кінцеві дати і цифри можуть виявитися іншими, що пов'язано, перш за все, з індивідуальними змінами, які постійно відбуваються у вашому організмі.
Добре розпочате — наполовину зроблено
Таким чином, медичні результати першої бесіди можна назвати лише попередніми, тому психологічні результати важливіші. Ліки, методики, досвід лікаря, медичні проблеми пацієнта визначають лише 50% успіху лікування безплідних пар. Ще 50% — це налаштованість пари на успіх, їх психологічна готовність довіряти лікареві. Немає впевненості в позитивному результаті і немає довіри до лікаря – немає успіху. Найкращі прогнози залишаються нереалізованими, якщо пацієнт боїться лікаря, не вірить йому, не вірить своєму партнеру або не вірить, що ця перша спроба буде успішною.
Вам потрібно бути готовими, що лікар може запропонувати різні підходи у вашій ситуації, наприклад:
- Сурогатне материнство
- Банк сперми
- ЕКЗ
- Донорство яйцеклітин
- Пронуклеарний перенос ядер
- Внутрішньоматкова інсемінація (ВМІ/IUI)
У вас все вийде!
До нас приходять різні пари з абсолютно різними проблемами. На жаль, іноді вже після першого ж прийому можна з упевненістю сказати, що з цією парою у нас нічого не вийде, навіть якщо медичні показники в повному порядку.
Не вийде, бо немає довіри, немає контакту, не працює людський фактор. З іншого боку, ті, навіть маючи мінімальні медичні шанси на успіх, викликають впевненість у позитивному результаті своєї справи. Ми докладемо всіх зусиль, і, можливо, не з першої спроби, але все вийде, адже їх бажання мати дітей може подолати будь-які медичні перешкоди.