Приємний готель в центрі Києва з хорошим співвідношенням ціни та якості. Ресторани, визначні пам'ятки та краса столиці України знаходяться в пішій доступнос...
"Allurapart Plaza" - дивовижний сучасний готель у центрі Києва. Відпочинок в таких прекрасних апартаментах залишить тільки найяскравіші спогади!
Подорожуйте в Україну, відкрийте для себе одну з найкрасивіших країн Європи. Скуштуйте смачної їжі, познайомтеся з національними традиціями та зупиніться в готе...

Готелі Києва

Київ - столиця неймовірно красивої та гостинної країни України. Ми раді, що з кожним роком, незважаючи на пандемію коронавірусу, до нас приїжджає все більше іноземних туристів. І саме Київ є тим містом, яке вони відвідують найчастіше.

Неможливо створити повне враження про Україну лише з одного міста. Потрібно відвідати як мінімум Харків, Одесу та Львів, але навіть це не відобразить всю красу найбільшої держави Європи.

Однак, якщо ви вирішили почати знайомство з Україною з Києва, ви не будете розчаровані.

Київ - місто, яке неможливо забути. У ньому переплелися історія і сучасні тенденції. Традиції і модні тенденції. Київ - найсучасніше місто України, яке швидко розвивається.

Тут знаходяться найкращі готелі, магазини, університети, клініки та ресторани.

Якщо ви приїжджаєте до Києва на лікування, варто забронювати готель хоча б на пару днів, тому що було б величезною помилкою відвідати його і навіть не насолодитися цим унікальним містом.

Вибір готелів у Києві величезний. Є п'ятизіркові готелі з люксами і джакузі у ванній кімнаті, а є недорогі готелі, міні-готелі та хостели. Про ціну можна не хвилюватися, ви обов'язково знайдете варіант, який підійде вашому бюджету.

Можна вибрати готель поруч з аеропортом, в Києві їх два: Жуляни і Бориспіль, але найчастіше туристи вибирають готелі в центрі. Тут багато історичних пам'яток, ресторанів, клубів і магазинів - практично все знаходиться в центрі.

Ми також рекомендуємо обирати готель у центрі. Навіть якщо клініка, заради якої ви приїхали в Україну, знаходиться досить далеко, це не буде великою проблемою. У Києві є метро, також добре розвинений громадський транспорт і таксі. У разі виникнення труднощів, ви завжди можете організувати трансфер заздалегідь або в разі потреби.

Проживання в київських готелях завжди залишає найкращі враження. Україна славиться своєю гостинністю, що знаходить своє відображення в нашому високому сервісі. Більшість персоналу розмовляє англійською, українська кухня різноманітна і неймовірно смачна, а ціни на проживання цілком доступні в порівнянні з іншими європейськими країнами.

Приїжджайте в Україну. Лікуйтеся в українських клініках. Зупиняйтеся в київських готелях. Перетворіть лікування на відпустку, познайомтеся з культурою, насолодіться українською природою і відмінним сервісом в наших готелях.