Донорство ооцитів, також іноді зване, як донорство яйцеклітин, це чудова можливість допомогти парам, які мають проблеми з дітонародженням.
Донорство ооцитів - це процедура добровільного передання своїх жіночих статевих клітин до медичної установи, де їх надалі використовують для запліднення. Використання донорських ооцитів необхідне в тих випадках, коли жінка має проблеми з кількістю або якістю власних яйцеклітин.
В Україні процедура передачі ооцитів, як і сурогатне материнство, є повністю легальною, регулюється законодавчими нормами та здійснюється на комерційній основі.
Скільки отримує донор ооцитів?
Кожна громадянка України, яка відповідає необхідним вимогам, може стати донором яйцеклітин.
З одного боку, це можливість допомогти парі завести дитину. А з іншого, отримати досить пристойну грошову винагороду.
Донор ооцитів в Україні може отримати від 35 000 до 45 000 грн за одну процедуру.
Як стати донором ооцитів в Україні?
Для того, щоб стати донором яйцеклітин, вам необхідно звернутись до компанії «UAmedTOURS» за телефоном +380 (68) 770-61-77 (Telegram, WhatsApp) або заповнити форму для зворотнього зв'язку і ми зв'яжемось із вами найближчим часом!
Ми повідомимо вам усю необхідну інформацію, розкажемо, як підготуватися до процедури та призначимо зустріч найближчим зручним для вас часом.
«UAmedTOURS» – допоможе вам стати донором яйцеклітин у найкоротший термін і отримати гідну грошову винагороду.
Вибрати клініку для донорства ооцитів
Як часто можна здавати ооцити?
Процедура збору ооцитів загалом може займати близько трьох місяців, і після трьох менструальних циклів, ви можете провести процедуру повторно.
Лікарі рекомендують не вдаватися до донорства яйцеклітин занадто часто. Ваш лікар зможе дати вам індивідуальні рекомендації щодо прийнятної для вас кількості процедур донації.
Хто може стати донором яйцеклітин?
Для того, щоб не наражати на небезпеку здоров'я донора і гарантувати здоровий розвиток майбутньої дитини, лікарі висувають низку вимог до жінок, які хочуть стати донорами.
Вимоги до донорів ооцитів:
- Вік від 18 до 32 років (залежить від індивідуальних обставин).
- Дотримання здорового способу життя та відсутність шкідливих звичок (алкоголь, тютюнопаління, наркотики).
- Відсутність генетичних, хронічних, психіатричних та інших захворювань, що можуть передатися дитині або вплинути на якість яйцеклітини.
- Якщо жінка нещодавно народила, то перед передачею ооцитів і пологами має минути щонайменше пів року, а лактація має бути відсутня 2-3 місяці.
- Відсутність протипоказань для участі в програмі донації.
Як проходить процедура донорства яйцеклітин?
Цей процес можна розбити на кілька простих кроків:
- Зустріч з фахівцями нашої компанії і первинна консультація.
- Медичне обстеження та здача всіх необхідних аналізів.
- Стимуляція овуляції для дозрівання декількох яйцеклітин.
- Витяг ооцитів за допомогою спеціальної аспіраційної голки.
- Виплата грошової винагороди.
Важливо відзначити, що донор отримує грошову виплату незалежно від того, чи успішно пройде подальше запліднення і ЕКЗ отриманої від нього яйцеклітини.
Дізнатися більше про донорство яйцеклітин
Чи небезпечне донорство ооцитів в Україні?
Будь-яка медикаментозна зміна біологічних ритмів в організмі може нести негативні наслідки для здоров'я. Але оскільки компанія "UAmedTOURS" співпрацює тільки з найкваліфікованішими клініками і лікарями у сфері гінекології та репродуктології, ризики для вашого здоров'я в цьому разі мінімальні.
Якщо ви бажаєте стати донором ооцитів, зв'яжіться з нами за телефоном +380 (68) 770-61-77 (Telegram, WhatsApp) Допоможіть парі завести дитину та отримайте за це гідну грошову винагороду!