Клініка Medhair в Стамбулі, Туреччина
5
Клініка «Medhair», Стамбул
Клініка "Medhair" - одна з найкращих клінік з пересадки волосся в Стамбулі, а можливо й у всій Туреччині. Важко собі уявити, але вже понад десять років колектив нашої клініки робить усе можливе, щоб повернути людям упевненість у собі і здоровий вигляд їхньому волоссю. Багато хто, хто не стикався з проблемою облисіння, не розуміє, як важко буває перенести цей стан. Неможливо передати словами безвихідь, яку відчуває людина, спостерігаю...
 • Ціни на послуги Всі ціни
 • Пересадка волосся (4000 графтів). All inclusive. Premium
  204490 грн.
 • Жіноча трансплантація волосся
  54380 грн.
 • Пересадка афро-волосся
  67430 грн.
 • Безшовна пересадка волосся методом FUE Sapphire. All Inclusive
  113120 грн.
 • Безшовна пересадка волосся методом FUE
  82660 грн.
Клініка "Estethica" у Стамбулі
4
Клініка "Estethica", Стамбул
Клініка "Estethica" була заснована як один із передових центрів надання медичних послуг з усунення естетичних проблем і поліпшення загального зовнішнього вигляду чоловіків і жінок. У сучасному світі спостерігається тенденція до повернення до витоків людської історії, а саме до Стародавньої Греції. Людське тіло знову набуває сакрального значення, а його краса і привабливість стає в центрі культурних течій. Здоровий спосіб життя доп...
 • Ціни на послуги Всі ціни
 • Пересадка волосся PERCUTANEOUS
  60910 грн.
 • Безболісна пересадка і пересадка неголеного волосся
  71790 грн.
 • Жіноча трансплантація волосся
  60910 грн.
 • Мезотерапія волосся
  4260 грн.
 • Пересадка брів, вусів і бороди
  60910 грн.
Клініка "British Estetik"
4
Клініка «British Estetik», Стамбул
«British Estetik health group» – спільне підприємство двох країн і світових експертів у галузі краси та естетики. Англійські та турецькі фахівці об'єднали свої зусилля для створення медичного центру широкого профілю, який надавав би всі необхідні послуги для поліпшення естетики, краси і симетрії людського обличчя і тіла. Засновники та лікарі «British Estetik» наголошують на кількох базових факторах під час роб...
 • Ціни на послуги Всі ціни
 • Пересадка волосся (2000 графтів). All inclusive. Premium
  113120 грн.
 • Жіноча трансплантація волосся
  56560 грн.
 • Безшовна пересадка волосся методом FUE (3000 графтів). All inclusive. Premium
  95720 грн.
 • Безшовна пересадка волосся методом FUE (до 5000+ графтів)
  126170 грн.
 • Безшовна пересадка волосся методом FUE (4000 графтів). All inclusive. Premium
  126170 грн.
Зал в HospitalXP в Стамбулі, Туреччина
5
Клініка "HospitalXP", Стамбул
"HospitalXP" - це багатопрофільний центр, у якому зібрані всі медичні напрямки щодо поліпшення вашої зовнішності, здоров'я і самопочуття. Якщо ви шукаєте світові стандарти в галузі пластичної хірургії та трансплантації волосся, то Стамбул і клініка "HospitalXP" - ваш найкращий вибір. Цінності клініки "HospitalXP" Професіоналізм. Наша - це кваліфіковані фахівці з багаторічним досвідом роботи в команді....
 • Ціни на послуги Всі ціни
 • Трансплантація волосся SAPPHİRE 1 сеанс
  95720 грн.
 • Трансплантація волосся DHI 1 сеанс
  95720 грн.
 • FUE пересадка волосся 1 сеанс
  95720 грн.
 • Комплект для технічного обслуговування (6 місяців)
  32630 грн.
Медичний центр Докарт Харків Україна
5
Медичний центр "Докарт", Харків
Медичний центр "Докарт" - це одна з найбільш популярних і кваліфікованих клінік у Харкові, Україна. З моменту заснування в 2015 році, клініка зарекомендувала себе як установа, яка надає своїм пацієнтам якісну медичну допомогу на найвищому рівні. Ми завжди відповідально ставимося до підбору персоналу в нашому центрі і кожен з працівників повинен відповідати, як мінімум, трьом якостям: професіоналізм, любов до своєї справи та емпатія....
 • Ціни на послуги Всі ціни
 • Консультація лікаря-трихолога
  560 грн.
 • Пересадка волосся безшовним методом FUE менше 1499 графтів
  69310 грн.
 • Пересадка волосся безшовним методом FUE (Базова)
  10260 грн.
 • Лікування катаракти та рефракційна заміна кришталиків AS-IOL LLASY60, Іспанія
  13480 грн.
 • Комплексне обстеження та консультація лікаря офтальмолога
  500 грн.
Персонал медичного центру VeroMed у Львові Україна
5
Медичний центр «VeroMed», Львів
Медичний центр "VeroMed" у Львові - ваш надійний партнер на шляху до здоров'я та благополуччя. Наш центр є багатофункціональним закладом, де ви знайдете всі необхідні медичні послуги під одним дахом. Ми пишаємося тим, що пропонуємо комплексний підхід до турботи про ваше здоров'я. Наші висококваліфіковані лікарі забезпечують індивідуальний підхід до кожного пацієнта, враховуючи його унікальні потреби та особливості.
 • Ціни на послуги Всі ціни
 • Безшовна трансплантація волосся (розраховується індивідуально, в залежності від ступені облисіння) 1000 графтів
  36150 грн.
 • Безшовна трансплантація волосся в зону брів 1/3 частина брів
  10310 грн.
 • Безшовна трансплантація волосся в зону брів 1/2 частина брів
  20660 грн.
 • Безшовна трансплантація волосся в зону обох брів
  36150 грн.
 • Корекція трансплантації зони брів після роботи іншого лікаря 1000 графів
  46460 грн.

Як ми організовуємо Вашу медичну подорож?

1. Ви залишаєте заявку на сайті або телефонуєте. Менеджери працюють в режимі 24/7
2. Ми організуємо безкоштовну онлайн консультацію з лікарем для детального обговорення необхідного лікування
3. Відповідно до ваших індивідуальних потреб: організовуємо Ваш приїзд, розміщення в готелі, харчування, перебування в медичних закладах.
4. Розробляємо Ваш план лікування, займаємося бронюванням візитів до лікаря, ведемо повне супроводження в лікарні. Вам не потрібно ні про що хвилюватися.
5. Забезпечуємо особистим координатором. В час дозвілля координатор організує екскурсію на цікаві локації, здійснить бронювання столиків в ресторані, тощо.
6. Організовуємо трансфер з/до аеропорту, залізничних вокзалів, автобусних терміналів, трансфер до готелю, лікувального закладу, тощо.

Пересадка волосся

Особливості процедури

Функціональна одиниця

Фахівці з трансплантації волосся використовують термін "графт". Він позначає одиничний комплекс для пересадки: жива волосяна цибулина + стрижень волосся.

Доступні зони

Трансплантація фолікулів може виконуватись практично на будь-яких зонах. Пересадка волосся на голові, бороді або окремих ділянках на тілі стала звичайною процедурою у багатьох закордонних клініках. Сучасні методики забезпечують успішне перенесення будь-якої кількості графтів з максимальною приживаністю.

Чоловікові роблять пересадку волосся в бороду

Відсутність обмежень за віком та статтю

Чоловіки та жінки можуть зіткнутися з проблемами алопеції або травмами, що призводять до облисіння у будь-якому віці. Різноманітність методик трансплантації волосся успішно втілює в реальність мрії про розкішну шевелюру, брови або бороду як у 30, так і в 70 років.

Ціноутворення

Якщо проводиться пересадка волосся на залисини, вартість процедури складається з базової вартості з фіксованим обсягом графтів + ​​доплата за кожні 10-100 додаткових графтів. Анестезія, перебування в палаті та організаційні витрати не включені у вартість процедури: враховуйте це за запитом цін.

Види пересадки волосся

Класична FUE-трансплантація

Базова методика для неускладнених форм алопеції. Хірург масово вилучує донорські графти за допомогою стандартного пуансону, розміщує фолікули в живильному розчині та розділяє їх під мікроскопом. Потім, за допомогою калібрувальних голок, лікар робить проколи шкіри в зоні трансплантації та розміщує в них фолікули.

Пересадка волосся голови методом фолікулярного блоку

Відмінна техніка корекції при осередковій алопеції або рубцевих змінах шкіри. За допомогою скальпеля лікар січе з донорської зони фрагмент площею 5-8 мм із залученням підшкірної клітковини. Сегмент шкіри, що звільнився, ушивають атравматичною голкою з накладенням внутрішньошкірного шва. Посічену ділянку аналогічно ділять на графти та пересаджують.

Пряма DHI-трансплантація

Найменш травматичний метод трансплантації волосся. Лікар використовує спеціальну порожню голку з наконечником, що розширюється. Її використання автоматизує та значно спрощує процес трансплантації. За один прокол шкіри голка автоматично розкриває канал шкіри витягує кілька графтів. При наступному проколі наконечники голки, що розширюються, делікатно розкривають трансплантаційний канал, й лікар відразу ж розміщує в ньому витягнутий графт.

Трансплантація волосся Sapphire FUE

"Золотий стандарт" трансплантації волосся при неускладнених формах алопеції. Лікар проколює шкіру V-подібним лезом із сапфіру завтовшки кілька мм. Форма наконечника створює більш фізіологічну форму проколу та менше травмує шкіру, на відміну від класичної мікроголки. Вилучені фолікули ненадовго розміщують у фізіологічному розчині, а потім переносять у зону рецепції.

Коли потрібна пересадка волосся

Основне та єдине показання до трансплантації волосся – облисіння. Цей стан має різні причини, і саме природа облисіння визначає можливість проведення трансплантації у конкретного пацієнта.

Так, особи з класичною андрогенною алопецією, тракційним або крайовим облисінням входять у класичну групу показань з трансплантації волосся, й зазвичай максимально успішно переносять дану процедуру.

Пацієнтам із загоєними опіками та травмами шкіри також може бути виконана трансплантація волосся, хоч через рубцеві зміни шкіри результат процедури складніше спрогнозувати.

Підсумковий висновок про необхідність процедури озвучує лікар.

На етапі первинної консультації ви можете уточнити у фахівця з якої техніки буде виконуватися пересадка волосся, скільки заживає шкіра після трансплантації, особливості догляду за пересадженим волоссям та інші питання.

Аутоімунні форми алопеції та інші системні захворювання шкіри можуть бути протипоказанням до трансплантації волосся внаслідок низької ймовірності приживання пересаджених графтів. Докладніше про протипоказання до процедури в наступному блоці.

Методи трансплантації волосся

Протипоказання до процедури

Як і для будь-якого іншого медичного втручання, пересадка волосся на залисини має відносні та абсолютні протипоказання.

Відносні протипоказання

 • Цукровий діабет І чи ІІ типу;
 • Артеріальна гіпертензія;
 • Хронічні захворювання шкіри (себорейний дерматит, псоріаз, екзема);
 • Глибокі рубцеві зміни шкіри у зоні пересадки;
 • Метаболічний синдром;
 • Вік до 23 років (переважно до цього віку ще не ясний тип облисіння);
 • Інші системні захворювання.

Абсолютні протипоказання

 • Автоімунна алопеція;
 • Нетипова або тотальна дифузна алопеція;
 • Новоутворення шкіри у зоні трансплантації;
 • Фурункульоз та інші гнійно-запальні захворювання (як у зоні донації, так і в зоні пересадки).

Як виконується пересадка волосся

Після короткого обстеження та загального огляду фахівець виконує розмітку ділянок для трансплантації та донації волосяних графтів. Розмітка допомагає точно позначити лінію росту волосся, а також делікатно «закрити» спорожнілі ділянки, звідки проводився забір фолікулів.

Наприклад, якщо виконується рутинна пересадка волосся, лобові залисини краще закривати «донорським» волоссям з потиличної або скроневої частини голови. Волосяні графти із цих зон за структурою максимально ідентичні за будовою волосся на лобовій частині голови. Для інших форматів трансплантації (борода, тіло, брови) лікар індивідуально визначає оптимальний тип волосся.

Після нанесення розмітки лікар обробляє шкіру антисептиком та виконує місцеву анестезію. Потім, залежно від обраної техніки операції, лікар екстрактор витягує окремі волосяні графти або фрагмент шкіри. Якщо пацієнту виконується пересадка волосся для бороди, для більш делікатного вилучення фолікулів можна додатково використовувати FUE-пуансон.

Вилучений матеріал поміщають у стерильну чашу з живильним розчином і, при необхідності, під мікроскопом поділяють окремі графт-сегменти.

Після відбору необхідної кількості матеріалу пластичний хірург обробляє зону донації та приступає до трансплантації. Краще бачити операційне поле фахівцю допомагає спеціальна оптика з потужним підсвічуванням. Дивлячись у збільшувальний окуляр, хірург проколює шкіру мікроголками або V-U-подібними лезами.

Глибина та ширина проколу рідко перевищує міліметр, внаслідок чого процес відновлення відбувається набагато швидше.

Потім, у поглибленнях дома проколу, лікар розміщує раніше витягнуті волосяні графти. Після завершення перенесення фахівець обробляє шкіру та проводить контрольний огляд операційного поля. Залежно від обсягу трансплантації процедура може тривати від 1,5 до 5 годин.

Залежно від додаткової кількості графтів та техніки, за якою виконувалася трансплантація волосся, вартість процедури може змінюватись у межах 3000$. Рекомендуємо окремо обговорити цей сценарій на первинній консультації з фахівцем.

Трансплантація волосся чоловікові на лобі

Реабілітація

Сумарно процес відновлення після втручання займає 7-18 днів.

На тривалість реабілітації впливають такі фактори:

 • Формат процедури пересадки;
 • Площа шкіри, залученої до процесу трансплантації;
 • Тип волосся, який використовувався для пересадки (наприклад, пересадка волосся з бороди на голову може вимагати більш тривалої реабілітації, ніж при стандартній трансплантації голова-голова);
 • Прийом препаратів;
 • Індивідуальні особливості організму пацієнта.

Загальні рекомендації щодо відновлення після процедури:

1. Виключення важких фізичних навантажень та агресивних косметологічних процедур;

2. Відмова від відвідування саун, басейнів, соляріїв до моменту самостійного відходження захисної скоринки.

3. У перший тиждень активного загоєння виключити носіння тісних шапок, пов'язок, перук.

4. Промивати шкіру голови делікатними вертикальними рухами без використання агресивних шампунів.

5. Не обробляти шкіру в зоні трансплантації спиртовмісними антисептиками.

Трансплантація волосся: переваги

 • Природний та здоровий вид волосся після трансплантації;
 • Швидке відновлення бажаної густоти;
 • Мінімальна ймовірність відторгнення;
 • Швидке відновлення після процедури;
 • Збереження результату довгі роки.

Трансплантація чоловікові при залисинах

Трансплантація волосся: ціни

Хоча трансплантація волосся - операція, що не вимагає глибокої попередньої діагностики, введення в наркоз та специфічної реабілітації, ціни на неї за кордоном варіюються від 1200$ до 20000$. На вартість впливають:

 • методика пересадки;
 • затребуваність процедури у межах клініки;
 • необхідність додаткового обстеження (у пацієнтів із складними формами алопеції).

Середня вартість процедури (без урахування перельоту та організаційних витрат) зазначена у таблиці нижче.
 

Країна

Середня вартість процедури при стандартній алопеції

Середня вартість процедури при складних формах алопеції

Ізраїль

 10000$ -13000$

17000$ - 20000$

Турція

1200$ - 5000$

4000$ - 7000$

Германія

12000$ - 18000$

15000$ - 19000$


Потрібна пересадка волосся? Ціни для чоловіків 2022, рекомендації щодо підготовки та допомога у виборі клініки надасть ваш персональний консультант. Залиште заявку, та ми зв'яжемося з вами у найкоротший термін.

 

 

Лікарі Всі лікарі

Гульсум Генкоглан
5
Гульсум Генкоглан, Стамбул
Дерматолог, трихолог
Клініка «Medhair»

Досвідчений і компетентний лікар з пересадки волосся будь-якої складності.

 •         Трансплантація волосся
 •         Старіння шкіри та косметична дерматологія
 •         Дерматологічна хірургія, захворювання нігтів і хірургія
 •         Дерматологічна алергія, запальні захворювання шкіри, такі як псоріаз
 •         Рак шкіри
 • Ціни на послуги Всі ціни
 • Пересадка волосся (5000 графтів). All inclusive. Basic
  108770 грн.
 • Пересадка волосся (4000 графтів). All inclusive. Premium
  204490 грн.
 • Безшовна пересадка волосся методом FUE (2350 графтів). All inclusive. Standard
  91360 грн.
 • Безшовна пересадка волосся методом FUE Sapphire. All Inclusive
  108770 грн.
 • Безшовна пересадка волосся методом FUE (5000 графтів). All inclusive. Premium
  156630 грн.
Ведат Тосун
5
Ведат Тосун, Стамбул
Дерматолог, трихолог
Клініка «Medhair»

Один із засновників клініки "MedHair" у Стамбулі, яка вже понад 10 років займається трансплантацією волосся будь-якої складності.

 • Ціни на послуги Всі ціни
 • Безшовна пересадка волосся методом FUE
  82660 грн.
 • Безшовна пересадка волосся методом FUE (4500 графтів). All inclusive. Standard
  104420 грн.
 • Програма пересадки волосся методом FUE Сапфір
  91360 грн.
 • Безшовна пересадка волосся методом FUE (3000 графтів). All inclusive. Premium
  100070 грн.
Емін Гуль
5
Емін Гуль, Стамбул
Спеціаліст із трансплантації волосся
Клініка "Estethica"

Ступінь бакалавра: Медичний факультет Стамбульського університету.

 • Ціни на послуги Всі ціни
 • Пересадка волосся PERCUTANEOUS
  60910 грн.
 • Жіноча трансплантація волосся
  45680 грн.
 • Безболісна пересадка і пересадка неголеного волосся
  71790 грн.
 • Мезотерапія волосся
  4260 грн.
 • Пересадка брів, вусів і бороди
  60910 грн.
Ділара Туйсуз
5
Ділара Туйсуз, Стамбул
Дерматолог
Клініка "Estethica"

Ступінь бакалавра: Медичний факультет Університету Едітепе.

 • Ціни на послуги Всі ціни
 • Жіноча трансплантація волосся
  39150 грн.
 • Мезотерапія волосся
  4260 грн.
Юсуф Сінар
5
Юсуф Сінар, Стамбул
Дерматолог, трихолог
Клініка «British Estetik»

Лікар, який кваліфікується на створенні привабливих форм і образів. Досвідчений фахівець, який зможе допомогти вам досягти тих результатів про які ви давно мріяли.

 • Ціни на послуги Всі ціни
 • Пересадка волосся (2000 графтів). All inclusive. Premium
  121820 грн.
 • Пересадка афро-волосся
  50030 грн.
 • Безшовна пересадка волосся методом FUE (до 5000+ графтів)
  91360 грн.
 • Трансплантація волосся DHI
  89190 грн.
 • Безшовна пересадка волосся методом FUE (4000 графтів). All inclusive. Premium
  139230 грн.

Пересадка волосся: все, що вам необхідно знати про процедуру

Густа та розкішна шевелюра як у кінозірки? Відновлення росту волосся після опіків та травм? Відсутність дратівливих залисин та ділянок облисіння?

Все це можливо завдяки процедурі трансплантації волосся. Складно повірити, але ще 10 років тому це втручання було скоріше привілеєю, важко переносилося, а вартість пересадки дорівнювала повноцінному комплексу пластичних операцій. Сьогодні ж це рутинна малотравматична міні-операція, яку успішно виконують зарубіжні пластичні хірурги.

Пересадка волосся на бороду, будь-які ділянки голови та тіла, відновлення після травм, естетична корекція лінії росту волосся: ось лише короткий перелік можливостей зарубіжних клінік.

Втілить свої найсміливіші очікування: залиште заявку на процедуру трансплантації волосся прямо зараз!

Відгуки наших клієнтів

Bald man in Turkey
I started losing my hair when I was 16 and it didn't bother me much at first, but by 40 it became a real problem. I work as a manager and catching the constant stares of clients at my bald spots became unbearable. Then I just googled what can be done about it and came up with several Turkish clinics, as the price there is the most adequate, but the communication sucks. I was afraid to go to Turkey without any guarantees and then I found Uamedtours, who took care of all the arrangements. In the end, everything went well, although I can't say that the transplant completely solved my baldness problems.
JB (Reno, USA)
Hair transplantation - my mistakes
Not that I regret the transplant, because there was actually more hair on my head, but I'm not sure I'd want to repeat the experience. It was a dream come true that I didn't prepare for. My girlfriend organized a medical tour, paid for everything, and nothing depended on me. So I was not ready for the specifics of the surgery, the subsequent discomfort, and the questions at work. I really regretted that I didn't prepare for the transplantation properly, read the information, and talked to people who had already been through it. My impressions are very mixed. I advise you to think seriously before you decide to take this step: You have to be prepared for things to look very ugly for a while, you have to wait a few months. Be prepared for discomfort immediately after surgery. It is also very important to consult beforehand and get all the necessary tests.
Javier (Terrassa, Spain)
British Estetik Klinik to dobry wybór na przeszczep
Pojechałem do Turcji z polecenia znajomych i wybór kliniki zajął mi ponad miesiąc. Naprawdę zależało mi na efektach. Wybrałam British Estetik Clinic i byłam zadowolona. Właściwie myślę, że przesadziłam z planowaniem i mogłam wybrać klinikę o niższym statusie. Zależało mi jednak na tym, aby wszystko poszło gładko i cenię sobie komfort, a w tym są na najwyższym poziomie. Byłam też zadowolona z personelu, nie są tacy jak polscy lekarze. Są bardzo mili, przyjaźni i wszyscy naprawdę rozumieją angielski i mogą się z tobą płynnie komunikować. Mogłem zapytać o wszystko, co chciałem wiedzieć i uzyskać normalną odpowiedź. Polecam.
Jan (Płock, Polska)

Статті

Подорож до Туреччини для пересадки волосся може бути одночасно захопливою і хвилюючою. Будучи одним із найкращих напрямків для доступної та високоякісної переса...
Одна з нагальних проблем людства - це поступове зниження загального стану здоров'я нашої популяції, що призводить до виникнення нових проблем, а також зниже...
Пересадка волосся - одна з найпопулярніших процедур у галузі пластичної хірургії. За даними ISHRS (International Society of Hair Restoration Surgery, Міжнародне...
Чи корисний мед при панкреатиті? При запаленні підшлункової залози не можна їсти солодке, але в деяких випадках лікарі рекомендують вживати бджолиний нектар...