Батьки та новонароджений у клініці безпліддя ім. Грищенка
5
Клініка лікування безпліддя ім. В.І. Грищенка, Харків
Створюючи сім'ю, ми плануємо стати не тільки подружжям, а й батьками. На жаль, чудо народження дітей трапляється не завжди. За статистикою, кожна десята пара в світі стикається з проблемою безпліддя. Чи означає це, що вони ніколи не стануть батьками? На щастя, ні. Безпліддя, як чоловіче, так і жіноче, можна вилікувати. Клініка репродуктивної медицини імені академіка Грищенка вже більше 30 років успішно лікує всі види чоловічого і жіночо...
 • Ціни на послуги Всі ціни
 • Послуга "Сурогатне материнство"
  1631470 грн.
 • Стати сурогатною матір'ю
  508510 грн.
 • Стати донором ооцитів (яйцеклітин)
  41060 грн.
 • Програма лікування безпліддя методом ЕКЗ «Інтенс»
  92500 грн.
 • Консультація з індивідуальним планом лікування
  1050 грн.
Клініка репродуктивної медицини «LITA»
5
Клініка репродуктивної медицини «LITA», Київ
Бажання завести дитину одне з найсакральніших для будь-якої сім'ї, а тим паче жінки. Щастя, яке приносить малюк своїм батькам, його перші кроки і посмішка, слова і досягнення - наповнюють наше життя сенсом. На жаль, сьогоднішня світова статистика показує, що більшість пар зрілого віку мають труднощі з нарожденням малюка і не можуть завагітніти протягом першого року спроб. Вік, за якого у пари можуть виникнути проблеми з фертильністю...
 • Ціни на послуги Всі ціни
 • Сурогатне материнство з уже створеними ембріонами (1 ЕТ)
  1843350 грн.
 • Програма ЕКЗ стандартна
  58900 грн.
 • Сурогатне материнство з власними ооцитами (2 ЕТ)
  1724690 грн.
 • Стати сурогатною матір'ю
  580540 грн.
 • Стати донором ооцитів (яйцеклітин)
  46180 грн.
Ресепшен у Клініці Грищенка Львів Україна
5
Клініка лікування безпліддя ім. В.І. Грищенка Львів, Львів
Клініка академіка В. Грищенка у квітні 2022 року відкрила свою філію в місті Львів, Україна. Відкриття такого комплексного репродуктивного медичного центру відриває безліч можливостей для львів'ян і гостей міста. Клініка Грищенка вважається однією з найсильніших і найпередовіших медичних установ в Україні, які займаються проблемами зачаття і боротьбою з безпліддям. Історія клініки почалася ще у 80-ті роки минулого століття в Харкові...
 • Ціни на послуги Всі ціни
 • Інсемінація донорської сперми (клас А)
  4110 грн.
 • Спермограма андрологічна
  420 грн.
 • Перша консультація репродуктолога
  500 грн.
 • Консультація гінеколога первинна
  500 грн.
 • Донорство яйцеклітин (ооцитів)
  41060 грн.
Лікарі клініки Альтернатива у Львові Україна
5
Клініка репродукції людини "Альтернатива", Львів
Клініка репродукції людини "Альтернатива" – лідер у наданні високоякісних медичних послуг у Львові. Наша команда одна з небагатьох, яка розглядає проблеми репродуктології комплексно, що дає нам змогу виявити та вилікувати набагато більшу кількість захворювань. Наш підхід до медицини заснований на передових методах діагностики та лікування, включаючи використання найсучасніших практик.
 • Ціни на послуги Всі ціни
 • Програма подвійного донорства: донорство яйцеклітин та сперми
  199160 грн.
 • Стандартне ЕКЗ+ІКСІ з власними яйцеклітинами
  105930 грн.
 • Програма донорства яйцеклітин min
  177970 грн.
 • Програма донорства яйцеклітин stand
  228820 грн.
 • Комбінована програма (власний цикл ЕКЗ + донорство заморожених яйцеклітин)
  296630 грн.
Фасад будівлі АРТКЛІНІК у Львові Україна
5
Клініка репродуктології "АРТ КЛІНІК", Львів
«АРТКЛІНІК» – це не просто медичний центр, це науково-дослідна лабораторія репродуктивного здоров'я, де передові технології поєднуються з багаторічним досвідом наших фахівців. Розташована у Львові, ця клініка допомагає парам з усієї України та з-за кордону подолати проблеми репродуктивного характеру та завести дитину.
 • Ціни на послуги Всі ціни
 • Стати донором сперми
  30510 грн.
 • Сурогатне материнство з уже створеними ембріонами (1 ЕТ)
  1949290 грн.
 • Стати сурогатною матір'ю
  1059390 грн.
 • Стати донором ооцитів (яйцеклітин)
  46610 грн.
 • ЕКЗ + ІКСІ з власними ооцитами
  110170 грн.

Як ми організовуємо Вашу медичну подорож?

1. Ви залишаєте заявку на сайті або телефонуєте. Менеджери працюють в режимі 24/7
2. Ми організуємо безкоштовну онлайн консультацію з лікарем для детального обговорення необхідного лікування
3. Відповідно до ваших індивідуальних потреб: організовуємо Ваш приїзд, розміщення в готелі, харчування, перебування в медичних закладах.
4. Розробляємо Ваш план лікування, займаємося бронюванням візитів до лікаря, ведемо повне супроводження в лікарні. Вам не потрібно ні про що хвилюватися.
5. Забезпечуємо особистим координатором. В час дозвілля координатор організує екскурсію на цікаві локації, здійснить бронювання столиків в ресторані, тощо.
6. Організовуємо трансфер з/до аеропорту, залізничних вокзалів, автобусних терміналів, трансфер до готелю, лікувального закладу, тощо.

Банк сперми

ПЕРША ПОРАДА

Наша перша порада: запитайте свого лікаря, чи вони віддають перевагу якимось банкам сперми, якщо ви працюєте з репродуктивним ендокринологом, у багатьох із них є список бажаних банків.

Дызнайтесь, чому вони віддають перевагу цьому банку?

Можливо, вони досліджували їхню якість і репутацію. Вони можуть бути добре знайомі з тим, як вони готують, відправляють сперму, і вони добре знайомі з гарантіями якості та процедурами відшкодування, якщо є проблеми з якістю. Тому дійсно хорошим вибором може бути просто вибрати один із банків сперми, які запропонує ваш лікар. Якщо ви не працюєте з репродуктивним ендокринологом, ви можете вибрати банки сперми залежно від того, чи будуть вони подобатися вам.

Деякі банки сперми доставлять вам сперму безпосередньо без довідки лікаря, як-от північно-західний кріобанк, якщо це дозволено місцевими правилами та законами. Є кілька штатів, де це заборонено, але в інших штатах це дозволено. Інші банки сперми, такі як кріобанк Fairfax, доставлять сперму до вас додому лише з довідкою від лікаря. Ваш лікар, наприклад, лікар первинної медичної допомоги, може надати свої рекомендації.

Але якщо ви не хочете отримувати довідку від лікаря або не впевнені, що ваш лікар видасть вам її, ви можете звернутись до банків, які не вимагають її.

ПОРАДА НОМЕР ДВА: ПОДУМАЙТЕ ПРО ОБОВ’ЯЗКОВІ РИСИ ДОНОРА

 • Ви хочете мати донора, який має вищу освіту?
 • Ви хочете мати донора зростом ище середнього?
 • Чи бажаєте ви мати донора тієї ж релігії, що й ви?

Хто вашої релігії, хто вашої раси, має такий самий колір очей, той самий колір волосся. Якщо певні речі важливі для вас, тоді вам доведеться шукати банк, який надає подібну інформацію про донорів. Ці речі не важливі для всіх, але деякі з них дуже важливі для деяких людей, і вони можуть використовувати ці якості, щоб відфільтрувати свій вибір банків.

Ще одна дуже важлива річ, про яку слід подумати, це те, чи хочете ви анонімного донора, особу якого ніколи не буде розкрито вашій дитині в майбутньому, чи вам потрібен відкритий донор.

ТРЕТЯ ПОРАДА ПОВ’ЯЗАНА З ДРУГОЮ. З’ЯСУЙТЕ, ЯКУ ІНФОРМАЦІЮ ПРО ДОНОРА НАДАЄ БАНК

Ми щойно говорили про те, як важливо знати, які речі про донора ви хочете знати, і переконатися, що цей тип донора доступний у банку. Але у вас також є інформація про донора, яку ви можете отримати, наприклад голосові інтерв’ю. Деякі банки не пропонують голосові інтерв'ю, інші банки пропонують голосові інтерв'ю. Тож ви насправді можете почути, як донор говорить про те, чому він жертвуює сперму, на що сподівається від для людей, які отримують його сперму.

Інші банки не пропонують фотографій дорослих, вони пропонують лише дитячі фотографії донорів або вони можуть не пропонувати жодних фотографій взагалі, вони можуть пропонувати лише фізичний опис. Отже, якщо ви точно знаєте, що вам потрібна та чи інща інформація, дізнвйтесь, чи надає її банк.

Наприклад, простозрозумівши, яка інформація для вас важлива, ви можете видалити всі банки сперми, які не пропонують звук або фото і т.д.

ПОРАДА НОМЕР ЧЕТВЕРТА: ПРОВЕДІТЬ ДОСЛІДЖЕННЯ ІНФОРМАЦІЇ ПРО БАНК

Це не обов’язково має бути дуже дорогим розслідуванням, але ми б запропонували трохи погуглити про банк, ви можете погуглити такі речі, як:

 •     назва банку сперми + помилки
 •     назва банку сперми + судові позови
 •     назва банку сперми + судовий процес
 •     назва банку сперми + сімейні ліміти перевищено

Ви знайдете багато статей та інформації та перевірите, чи влаштовує вас те, що ви знайшли, і як ви ставитеся до використання банку сперми. Те, що в новинах був відомий випадок помилки, не обов’язково означає, що вам не слід користуватися банком сперми, але ми думаємо, що це гарна ідея зрозуміти, що відбувається з банками сперми, оскільки у Сполучених Штатах немає особливого регулювання банків сперми.

Їхня політика, процедури, як вони перевіряють, що донори є тими, за кого себе видають, взагалі не дуже добре регулюється.

Що регулюється, так це те, що сама сперма перевіряється на ЗПСШ, і існують періоди карантину, щоб переконатися, що реципієнти не отримують небезпечну донацію, яка спричинить їх захворювання. Що стосується нормативно-правових актів поза цим, це значною мірою залежить від банків.

ПОРАДА НОМЕР П’ЯТЬ: ВИЗНАЧІТЬ, ЯКИЙ ВИД ГЕНЕТИЧНОГО ТЕСТИВАННЯ ДЛЯ ВАС ВАЖЛИВИЙ

Різні банки знову ж таки мають різну кількість тестів, на які вони перевіряють донорів, деякі перевірятимуть понад 200 генетично рецесивних розладів. Практично кожен у популяції є носієм якогось аутосомно-рецесивного захворювання. Але, на щастя, виходячи з ймовірностей, у більшості випадків ви знаходите партнера, який не має тих же проблем, що й ви. І навіть якщо ви знайдете когось, хто є носієм, ймовірність того, що хтось із ваших дітей матиме розлад, становить приблизно один до восьми, але іноді це може статися. Більшість репродуктивних ендокринологів сьогодні пропонують вам самим пройти генетичний скринінг, щоб визначити, які захворювання ви можете бути носієм, а потім ви можете подивитися на донора та перевірити, чи він також є носієм.

Якщо ви не проходили тестування, можливо, буде доцільно звернутися до банку, який перевіряє справді дуже багато речей. Ви завжди можете поговорити з консультантом-генетиком, щоб дізнатися, що вони пропонують щодо конкретного донора, якого ви плануєте використати, і результати його генетичного тестування.

А також у поєднанні з вашими результатами аналізів, коли ви отримуєте донорську сперму, ви отримаєте звіт про їх тестування разом зі списком ймовірностей, наприклад, яка ймовірність цього захворювання на основі цього донора та їхніх результатів у популяції. І ці результати інколи можуть бути дещо складними для інтерпретації, тому може бути корисним поговорити з генетичним консультантом.

ПОРАДА НОМЕР ШІСТЬ: СІМЕЙНІ ОБМЕЖЕННЯ

Цей справді важливо. Тепер ви можете бути здивовані, дізнавшись, що в Сполучених Штатах немає федерального закону чи закону штату про це. Американське товариство репродуктивної медицини має рекомендації, і їх рекомендації передбачають не більше 10-25 нащадків із населенням у 800 000 осіб. Гаразд, ви можете підрахувати, що в Сполучених Штатах є багато мільйонів людей, і навіть якщо ви дотримувалися цієї настанови 25 на 800 000 населення, щоб уникнути випадкового консенсусного, яке все ще може мати багато нащадків.

Більшість банків фактично дотримуються ліміту в 25 сімей на всю країну Сполучених Штатів, але вам потрібно уточнити в банку, щоб дізнатися. Крім того, сімейні ліміти залежать від власних повідомлень реципієнтів, якщо реципієнт використовував донора сперми під час домашнього запліднення, завагітнів, мав дитину і ніколи не повідомляв про це банку, тоді можливо, що сімейні обмеження перевищено.

Ви можете запитати в банку, чи вони зв’язуються з кимось, щоб дізнатися, чи вони просто залежать від звітів. Пам’ятайте також, що сперма зі Сполучених Штатів часто експортується в інші країни, а закони про сімейні обмеження в інших країнах відрізняються, а кількість нащадків, які можуть бути отримані від того самого донора, якого ви використовуєте, може бути вищою, ніж просто обмеження в Сполучені Штати в 25. І це правильно, деякі банки можуть недотримуватись норм і значно перевищувати ліміти використання сперми одного донора.

ПОРАДА НОМЕР СІМ: ДОСЛІДЖЕННЯ ВАРТОСТІ ДОНОРСЬКОЇ СПЕРМИ

Звичайно, вартість донорської сперми буде як крапля у відро, порівняно з вартістю виховання дитини від дитинства до дорослого життя. Але це не означає, що ви не повинні враховувати свій бюджет, намагаючись завагітніти, це може зайняти кілька спроб. Вартість однієї порції сперми коливається в районі тисячі доларів.

Деякі банки сперми можуть бути менш детальними в інформації, яку вони пропонують, але вони можуть бути дешевшими. Приймаючи рішення, справедливо враховувати витрати. Також пам’ятайте, що ви не повинні бути ексклюзивними з одним банком сперми. Ви можете замовити в одному банку сперми для однієї спроби та в іншому банку сперми для іншої спроби. Ви не обмежені використанням лише першого банку.

Сподіваємося, вам сподобалися ці поради щодо вибору банку сперми, якщо у вас залишилися запитання або ви хочете, щоб ми написали про щось інше, зв’яжіться з менеджером UAmedTOURS.

ВІДМОВА ВІД МЕДИЧНОЇ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ
Цей контент призначений виключно для інформаційних та освітніх цілей. Він не призначений для надання медичної консультації чи заміни такої консультації чи лікування в особистого лікаря. Всім читачам даного матеріалу рекомендується проконсультуватися зі своїми власними лікарями або кваліфікованими фахівцями з охорони здоров'я. UAmedTOURS не несе відповідальності за можливі наслідки для здоров'я будь-якої особи або осіб, які читають інформацію, що міститься в даному освітньому контенті. Всі читачі цього контенту, особливо ті, хто приймає рецептурні або безрецептурні препарати, повинні проконсультуватися зі своїми лікарями, перш ніж вносити будь-які зміни до свого раціону харчування, способу життя, приймати таблетки або інші факти, які можуть вплинути на ваше фізичне та психологічне здоров'я.

Лікарі Всі лікарі

Паращук Валентин Юрійович
5
Паращук Валентин Юрійович, Харків
Головний лікар, акушер-гінеколог, репродуктолог
Клініка лікування безпліддя ім. В.І. Грищенка

Спеціалізація: лікування усіх видів жіночого безпліддя, ультразвукова діагностика жіночих статевих органів, оперативна гінекологія.

 • Ціни на послуги Всі ціни
 • Лапароскопія, гістеректомія
  26900 грн.
 • Надання донорських ооцитів для ЕКЗ (вітрифікованих)
  40460 грн.
 • Надання донорських ооцитів для ЕКЗ (свіжі)
  64830 грн.
 • Екстракорпоральне запліднення (без ІКСІ, без ліків)
  35590 грн.
 • Екстракорпоральне запліднення (з ІКСІ, без медикаментів)
  46180 грн.
Владикіна Наталія Володимирівна
5
Владикіна Наталія Володимирівна, Київ
Репродуктолог, лікар-генетик
Клініка репродуктивної медицини «LITA»

Вища кваліфікаційна категорія. Понад 22 років досвіду

Освіта: 1998 р. - Національний медичний університет ім. А.А. Богомольця, медичний факультет.

 • Ціни на послуги Всі ціни
 • Інтроцитоплазматичне введення сперматозоїдів (ICSI)
  13340 грн.
 • Програма ЕКЗ стандартна
  55080 грн.
 • Програма подвійної стимуляції яєчників «DuoStim»
  100000 грн.
 • Програма “Збереження фертильності” (стимуляція яєчників без медикаментозного супроводу)
  30720 грн.
 • Програма “Донація ооцитів”
  168440 грн.
Дейнеко Тетяна Сергіївна
5
Дейнеко Тетяна Сергіївна, Київ
Репродуктолог, акушер-гінеколог
Клініка репродуктивної медицини «LITA»

Вища кваліфікаційна категорія. Понад 22 років досвіду

Освіта:

 • 2020 р. - Київський Державний медичний університет, курс тематичного вдосконалення «Розлади фертильності».
 • Харьківська медична академія післядипломної освіти, курс тематичного вдосконалення «Ендокринні проблеми жіночого репродуктивного здоров’я».
 • 2013 р. - Буковинський державний медичний університет, курс тематичного вдосконалення (ТУ) «Діагностика та лікування безпліддя. Допоміжні репродуктивні технології в акушерстві та гінекології»
 • 2005 р. - Донецьке обласне клінічне територіальне медичне об’єднання, курс стажування «УЗД в акушерстві та гінекології»
 • Ціни на послуги Всі ціни
 • Послуги банку сперми
  25420 грн.
 • Програма переносу розморожених донорських ембріонів
  32840 грн.
 • Інсемінація спермою донора (ІCД)
  21390 грн.
 • Послуга "Сурогатне материнство"
  1271270 грн.
 • Перша консультація репродуктолога
  630 грн.
Аліпова Олена Костянтинівна
5
Аліпова Олена Костянтинівна, Львів
Акушер-гінеколог, репродуктолог, лікар ультразвукової діагностики
Клініка лікування безпліддя ім. В.І. Грищенка Львів

Спеціалізація: лікування усіх видів жіночого безпліддя, УЗИ органів малого тазу.

 • Ціни на послуги Всі ціни
 • Інсемінація донорської сперми (клас А)
  4110 грн.
 • Перша консультація репродуктолога
  550 грн.
 • Послуга "Сурогатне материнство"
  1631470 грн.
 • Надання донорських ооцитів для ЕКЗ (свіжі)
  64830 грн.
 • Екстракорпоральне запліднення (з ІКСІ, без медикаментів)
  46180 грн.
Жемела Наталія Ігорівна
5
Жемела Наталія Ігорівна, Львів
Завідувач відділення ДРТ, лікар ультразвукової діагностики, акушер-гінеколог
Клініка репродуктології "АРТ КЛІНІК"

Лікар акушер-гінеколог, репродуктолог, спеціалізується на профілактиці та лікуванні безпліддя. Проводить ультразвукову діагностику невиношування вагітності та інших гінекологічних патологій.

 • У 2010 р. захистила магістерську роботу на тему «Гормонально-метаболічні особливості вагітності, яка настала після застосування допоміжних репродуктивних технологій».
 • Наразі є аспірантом кафедри акушерства, гінекології та перинатології факультету післядипломної освіти Львівського національного медичного університету ім. Д. Галицького.

 

 • Ціни на послуги Всі ціни
 • Комбінована донація яйцеклітин
  258490 грн.
 • ЕКЗ + ІКСІ з власними ооцитами
  110170 грн.
 • Гарантоване сурогатне материнство з донацією яйцеклітин
  2817990 грн.
 • Консультація гінеколога первинна
  2330 грн.
 • PGD - 5 (передімплантаційний генетичний скринінг методом FISH на 5 хромосом (13, 18, 21, X, Y), кількість ембріонів не більше 6, без біопсії бластоцисти/бластомера)
  80510 грн.

Сьогодні ми поговоримо про сім порад щодо вибору банку сперми

Багато жінок, які планують вагітність, вибирають роботу з банком сперми. У Сполучених Штатах і за кордоном є багато банків сперми, але ми зосередимося переважно на Сполучених Штатах, оскільки саме там є найбільший попит на процедуру та одні з найкращих банків сперми у світі.

Статті

Грузія є однією з небагатьох країн Європи, де сурогатне материнство є легальним та регулюється законодавством. Переваги Переваги програми сурогатного мате...
Сурогатне материнство в Європі є легальним в наступних країнах: Країна Доступ до сурогатного материнства Участь...
Причиною всіх бід людства, починаючи від проблем зі здоров'ям і закінчуючи зниженням народжуваності, часто називають мастурбацію. Наприклад, популярне запит...
Чи корисний мед при панкреатиті? При запаленні підшлункової залози не можна їсти солодке, але в деяких випадках лікарі рекомендують вживати бджолиний нектар...