Фасад будівлі АРТКЛІНІК у Львові Україна
5
Клініка репродуктології "АРТ КЛІНІК", Львів
«АРТКЛІНІК» – це не просто медичний центр, це науково-дослідна лабораторія репродуктивного здоров'я, де передові технології поєднуються з багаторічним досвідом наших фахівців. Розташована у Львові, ця клініка допомагає парам з усієї України та з-за кордону подолати проблеми репродуктивного характеру та завести дитину.
 • Ціни на послуги Всі ціни
 • Донорство мітохондрій (MST або PNT)
  652640 грн.
 • Сурогатне материнство з уже створеними ембріонами (1 ЕТ)
  2001430 грн.
 • Стати сурогатною матір'ю
  1087730 грн.
 • Стати донором ооцитів (яйцеклітин)
  47860 грн.
 • ЕКЗ + ІКСІ з власними ооцитами
  113120 грн.

Як ми організовуємо Вашу медичну подорож?

1. Ви залишаєте заявку на сайті або телефонуєте. Менеджери працюють в режимі 24/7
2. Ми організуємо безкоштовну онлайн консультацію з лікарем для детального обговорення необхідного лікування
3. Відповідно до ваших індивідуальних потреб: організовуємо Ваш приїзд, розміщення в готелі, харчування, перебування в медичних закладах.
4. Розробляємо Ваш план лікування, займаємося бронюванням візитів до лікаря, ведемо повне супроводження в лікарні. Вам не потрібно ні про що хвилюватися.
5. Забезпечуємо особистим координатором. В час дозвілля координатор організує екскурсію на цікаві локації, здійснить бронювання столиків в ресторані, тощо.
6. Організовуємо трансфер з/до аеропорту, залізничних вокзалів, автобусних терміналів, трансфер до готелю, лікувального закладу, тощо.

Пронуклеарне перенесення ядер, також відоме як донорство мітохондрій, є інноваційною процедурою в галузі репродуктивної медицини. Воно полягає в заміні мітохондрій у яйцеклітини пацієнтки на мітохондрії від донора з метою поліпшення якості яйцеклітин і підвищення ймовірності успішного зачаття.

Вибір якісної клініки для проведення пронуклеарного перенесення ядер вкрай важливий з кількох причин. По-перше, це гарантує використання передових технологій і методик, що підвищує ефективність процедури і зменшує ризики для здоров'я пацієнтів. По-друге, досвід і кваліфікація медичного персоналу відіграють ключову роль в успішному проведенні процедур репродуктивної медицини, і вибір хорошої клініки забезпечує доступ до висококваліфікованих фахівців. Нарешті, репутація клініки та її історія успішних випадків також є важливими факторами, на які варто звертати увагу під час вибору місця проведення пронуклеарного перенесення ядер або донорства мітохондрій.

На цій сторінці зібрані найкращі клініки, де ви можете розраховувати на професійний підхід, індивідуальний догляд і якісне лікування, спрямоване на відновлення вашого репродуктивного здоров'я.