Імплантація зубів в Україні
-
Ціни на послуги Всі ціни
-
Первинний прийом хірурга-імплантолога (огляд, консультація, план лікування)730 грн.
-
Лікування зубів уві сні (1 час)4220 грн.
-
Установка імпланта NOBEL24750 грн.
-
Установка імпланта Straumann, BLX SLActive (Швейцарія)26960 грн.
-
Установка імпланта BIOHORIZONS (США)19240 грн.
-
Ціни на послуги Всі ціни
-
Встановлення імплантату Straumann30030 грн.
-
Встановлення імплантату Osstem11620 грн.
-
Встановлення імплантату MegaGen St9550 грн.
-
Встановлення імплантату MegaGen AnyRidge19790 грн.
-
Видалення імплантату (складне)5460 грн.
-
Ціни на послуги Всі ціни
-
Лікування зубів уві сні (1 година)4590 грн.
-
Встановлення імплантату "Straumann" SLActive (мокрий імплант) (виробництво Швейцарія)35590 грн.
-
Встановлення імплантату "Straumann" Титан і Roxolid (виробництво Швейцарія)35590 грн.
-
Лікування зубів під мікроскопом3390 грн.
-
Імплантація зубів All on 6459290 грн.
-
Ціни на послуги Всі ціни
-
Лікування зубів уві сні (1 час)3940 грн.
-
Установка імпланта NOBEL51670 грн.
-
Імплантат Straumann Roxolid (Roxolid® - унікальний титан-цирконієвий сплав, цей імплантат використовується при високих навантаженнях)39040 грн.
-
Імплантат Straumann BLX (ідеальний вибір для одноетапної імплантації під час видалення зуба)46380 грн.
-
Підняття дна гайморової пазухи (синус-ліфтинг відкритий)51900 грн.
-
Ціни на послуги Всі ціни
-
Лікування зубів уві сні (1 час)4590 грн.
-
Металокерамічна коронка на імплант8260 грн.
-
Імплантат MegaGen (Корея)16990 грн.
-
Імплант IN-KONE (Франція)22730 грн.
-
Імплантат STRAUMANN (Швейцарія)35590 грн.
-
Ціни на послуги Всі ціни
-
Лікування зубів уві сні (1 час)5190 грн.
-
Імплантація за допомогою системи Mega Gen (Корея) Anyridge15890 грн.
-
Імплантація за допомогою системи Straumann BLT (Roxolid)24520 грн.
-
Імплантація за методикою All on 4 (все на 4-х імплантатах) 1 щелепа (включає хірургічний етап і тимчасова конструкція в день операції) + виготовлення постійної конструкції166860 грн.
-
Імплантація за допомогою системи Mega Gen Any One (Корея)15200 грн.
Як ми організовуємо Вашу медичну подорож?
Зубні імплантати
Стоматологія – одна з галузей медицини, яка найбільш швидко та успішно розвивається в Україні. Понад 50% усіх медичних туристів у країні приїжджають безпосередньо для лікування зубів. Приватні українські стоматологічні клініки вже давно вийшли на рівень європейських і вважаються кращими в СНД.
Виробник зубних імплантів | Ціна в 2024 | Приживаність |
---|---|---|
Імплантат Straumann (виробництво Швейцарія) | 800 євро | 99,6% |
Імплантат Straumann (виробництво Швейцарія) | 535 євро | 99,2% |
Mis імплантат (Ізраїль) | 490 євро | 98% |
Імплант Alfa Bio (Ізраїль) | 400 євро | 98% |
Імплантат Simple Swiss (виробництво Швейцарії) | 380 євро | 97% |
Імплантат Nobel Biocare (виробництво Швейцарія) | 800 євро | 99,7% |
Ціни на імплантацію зубів в Україні та виживаність
Лікарі Всі лікарі
Запорука успіху української стоматології – це багаторічна практика, обмін досвідом із зарубіжними колегами, впровадження передових технологій, сучасне обладнання і, звичайно, висока якість обслуговування та індивідуальний підхід до кожного клієнта.
Незважаючи на загальний високий рівень стоматології по всій країні, все ж можна виділити кілька міст, які по праву вважаються центрами стоматологічної допомоги в Україні: Харків, Київ, Львів, Одеса. Саме тут випробовуються найновіші технології, лікуються найскладніші випадки та надається найширший спектр послуг у цій сфері.
Однією з основних причин відвідування іноземними туристами українських стоматологічних клінік є втрата одного або кількох зубів і, як наслідок, необхідність протезування.
Це цілком зрозуміло, адже цей спосіб має ряд позитивних моментів:
- Швидке звикання. Більшість пацієнтів звикають до нових зубів за 2-3 дні.
- Привабливий зовнішній вигляд. Можливість ідеально підібрати форму і навіть колір зуба, що робить імплант максимально гармонійним.
- Висока приживаність. Якісні імплантати приживаються з ймовірністю 99,7%.
- Тривалий термін служби. Термін служби таких імплантатів в середньому становить 10-20 років в залежності від обраного виробника. Відомі міжнародні бренди також пропонують довічну гарантію на свою продукцію.
- Безпека для зубів, що залишилися. При розміщенні кількох зубів, а не всього ряду, відпадає необхідність сточування, а отже, додаткового травмування сусідніх зубів.
- Ніякої суворої дієти. Після того, як імплантат успішно прижився, у вас не виникне проблем з прийомом твердої їжі. Все буде так само, як і з власними зубами.
Тепер розглянемо детальніше, що таке протезування на імплантатах.
Протезування імплантами – це метод протезування, при якому в щелепу встановлюють спеціальні імплантати з титану, який є дуже міцним і біосумісним, а на ці штифти встановлюється протез, що повністю імітує зуб.
- Така реставрація може бути використана для одного або кількох зубів, у цьому випадку коронка залишається фіксованою.
- Або його можна використовувати для заміни цілого ряду зубів. Потім у щелепу встановлюють кілька імплантатів, на яких спирається весь ряд і їх можна легко видалити.
Зубний імплантат складається з декількох компонентів
- Титановий стовп. Він імплантується в кісткову тканину зуба для імітації коренів і відповідає за стабільність і фіксацію коронки.
- Абатмент. Елемент, який накладається на ясна і з’єднує титановий штифт і коронку. Кріплення може бути закріплене гвинтом, що означає, що коронка пригвинчена, або його можна зацементувати на місці за допомогою стоматологічного цементу. Абатмент може бути виготовлений з металу, пластику або цирконію. Залежно від фінансових можливостей пацієнта.
- Коронка. Є найважливішим візуальним компонентом імплантату. Тут все залежить від кваліфікації вашого стоматолога. Досвідчений фахівець зможе ідеально відтворити як форму, так і колір втраченого зуба. Це означає, що процес звикання піде набагато швидше.
Вибираючи імпланти, необхідно розуміти, що імплантація - це, в першу чергу, хірургічне втручання. І весь процес проходить в кілька етапів:
- Діагностика. Огляд лікаря, аналізи, комп'ютерна томографія.
- Вибір методу протезування в залежності від результатів аналізів та обстеження. Примірка.
- Операція від 30 хвилин до кількох годин.
- Реабілітаційний період.
- Розміщення коронки.
Створення зубних імплантав
Для заміщення відсутнього зуба зубна коронка на імплантаті створюється індивідуально для кожного пацієнта. У кожного з нас різні зуби (недарма людей можна впізнати по зубах та відбитках пальців), а це означає, що не існує масового виробництва готових зубних імплантів, які можна використовувати у протезуванні. Кожна зубна коронка виготовляється спеціально для кожного пацієнта та створюється стоматологом у співпраці із зуботехнічною лабораторією.
За одним зубом стоїть робота цілої команди, що, звичайно ж, відбивається на загальній ціні лікування. Природний вигляд та довговічність ортопедичної конструкції залежить від матеріалів та точності етапів "виготовлення" всієї зубної коронки. Створення зубної коронки з урахуванням зубного імплантату займає кілька днів. У її створенні беруть участь щонайменше п'ятьох фахівців. На жаль, не всі пацієнти знають про це та вважають, що це не трудомістка робота.
Установка імплантів в Україні здійснюється двома способами:
Одноетапна установка імплантів. Приблизно через годину під наркозом лікар встановлює штифт і, якщо немає протипоказань, в той же день встановлюється тимчасова коронка. Постійна коронка фіксується приблизно через 3-6 місяців.
Цей метод досить економічний, зберігає форму ясен, зручний тим, що вимагає лише однієї операції та дає миттєвий естетичний результат.
Однак він підходить не всім і найчастіше використовується на передніх зубах.
Двохетапна (з відкладеним навантаженням) установка імплантів. На першому етапі встановлюється титановий штифт, на імплантацію відводиться 3-6 місяців, і тільки потім встановлюється абатмент з коронкою.
Цей спосіб вважається більш надійним, хоча і займає більше часу. Але ймовірність відторгнення або розхитування імпланта зведена до мінімуму.
Термін служби та зручність використання імплантів багато в чому залежить від якості самого виробу.
Український ринок пропонує широкий асортимент імплантів різного цінового діапазону:
- Преміальний сегмент: Straumann (Швейцарія), Astra Tech (Швеція-США), Nobel Biocare (США-Швейцарія).
- Середній ціновий сегмент: Osstem (Південна Корея), Ankylos, Xive (Німеччина), Biohorizons (США), Any One, Any Ridge (Південна Корея), In-Kone Tekka (Франція-Швейцарія), Implantium (Південна Корея).
- Економ: Alpha Bio, Mis, Dif (Ізраїль), Simple Swiss (Швейцарія), імпланти інших виробників (Україна та ін.).
Імплантати для зубів стають дешевшими
Сьогодні лікарі-протезисти часто стикаються з наступною ситуацією: пацієнт потребує заміни декількох зубів і в принципі хотів би поставити імплантати, але не готовий зробити це негайно, наприклад, з фінансових причин (на жаль, поки ця процедура недешева, хоча ціни постійно знижуються по мірою здешевлення матеріалів та систем імплантатів). Тоді йому можна спочатку зробити частковий протез, що знімається, а потім, через рік-півтора, "вживити" імплантати. Сьогодні також виготовляються комбіновані протези – знімні конструкції з імплантатами.
Термін служби імплантатів становить щонайменше 10 років. Якщо вони встановлені з правильним розрахунком всіх навантажень, то за цей період імплантат "зношується" всього на 10-15% і може служити продовжувати. Якщо штучний корінь з якихось причин все ж таки буде видалений, на його місце можна буде вставити новий. Загалом, за статистикою, 80% імплантатів служать понад 20 років, але при цьому необхідно лише періодично відвідувати стоматолога для заміни коронки на більш відповідну за розміром та відтінком, оскільки з роками власні зуби зношуються та змінюють колір.
За останні 10 років кількість протипоказань до імплантації значно зменшилась. Практично вирішені питання про приживання "штучного коріння" - їх поверхня обробляється діоксидом титану, тому вони надійно взаємодіють з кістковою тканиною.
Сучасні методи щелепно-лицьової хірургії цілком успішно справляються з кількома "анатомічними" протипоказаннями до імплантації, такими як занадто "вузька" щелепа (тобто атрофія кісткової тканини, якщо зуб був видалений давно) або занадто близьке розташування гайморових пазух. На сьогоднішній день реальних протипоказань не так багато. В основному це наявність інсулінозалежного діабету, остеопорозу, дисфункції щитовидної та паращитовидної залоз, порушення обміну речовин, що впливають на структуру кісткової тканини. Також можуть виникнути проблеми з приживленням імплантату у людей, які пройшли хіміотерапію після онкологічних захворювань.
Способи дешевшої установки зубних імплантатів
Розглянемо кожен із них окремо:
Недорогі імплантати
Ціна імплантатів істотно впливає вартість імплантації загалом. Як ми вже писали вище, є дорогі імплантати, а є системи, які можна придбати дешевше. Але зовсім заощаджувати на імплантатах не можна. Якщо ви купите невідомий бренд і продукт невідомої якості, ви можете зіткнутися з високим ризиком алергічних реакцій, відторгнення імплантатів та навіть їх поломки. Вартість усунення цих проблем дуже висока, тому економія є сумнівною.
Недорогі зубні коронки
Імплантацію під ключ можна зробити недорого, якщо вибрати бюджетний варіант коронок для постійних протезів. Наприклад, металокерамічні чи металеві коронки. Металеві коронки коштують недорого і можуть бути використані для встановлення імплантатів у жувальній ділянці. При відновленні передніх зубів, які знаходяться в зоні посмішки, важлива естетика, тому металеві коронки не підходять, але якщо вибрати металокерамічні коронки, то можна отримати недорогий імплантат.
Металокерамічні коронки мають основу з металу та шар кераміки зверху, тому візуально вони схожі на натуральні природні зуби.
Недорогий метод імплантації
Найдорожчою технологією імплантації вважається класична двоетапна операція, яка майже завжди потребує попередньої кісткової пластики. Тому, якщо ви хочете зробити недорогі зубні імплантати – не зволікайте з їх відновленням до серйозної атрофії кістки. Якщо ви проводите імплантацію одразу після видалення чи втрати зуба – можна використовувати одноетапний метод, який є дешевим у порівнянні з класичною імплантацією.
Вибір хорошої клініки для недорогої імплантації зубів
Різні клініки пропонують різні ціни на імплантацію зубів. Це може бути пов'язане з розташуванням клініки, рівнем її оснащення та кваліфікацією персоналу. Останні два пункти є дуже важливими при виборі стоматології для імплантації! Звичайно, клініки, які не мають досвідчених стоматологів і сучасного обладнання, запропонують нижчі ціни на імплантати, але лікування в такому медичному закладі може загрожувати різними неприємними наслідками для пацієнта!
Протезування на імплантах, звичайно, має безліч переваг перед своїми старими аналогами. Одна з головних переваг – це його довговічність. Сам титановий штифт встановлюється більш як на 30 років, а зубна коронка – від 3 до 20 років.
У поодиноких випадках зазначений термін може бути в кілька разів меншим.
Додаткові витрати на імплантацію зубів
Для ефективної та надійної імплантації можуть бути потрібні додаткові допоміжні процедури, такі як кісткова пластика або нарощування кістки, щоб відновити та замінити частину кісткової тканини, яка могла бути втрачена з часом. Тільки за наявності достатнього обсягу кісткової тканини імплантат надійно приживеться і зможе витримувати щоденні навантаження без можливості випадання та пошкодження сусідніх тканин.У таких випадках вартість імплантації в Україні може становити 200 доларів і більше, не включаючи витратні матеріали. У США та Європі вартість відновлення однієї ділянки кістки для встановлення імплантату починається від $600-700 і може досягати $4000-5000.
Якщо пацієнту потрібно кілька імплантатів, загальна вартість медичної процедури збільшується залежно від кількості відсутніх зубів та кількості необхідних імплантатів. Існує поширена хибна думка, що імплантат необхідний для кожного відсутнього зуба. Часто за наявності великих проміжків у зубному ряду, коли, наприклад, відсутні три зуби в ряду, може знадобитися лише два імплантати. Однак для відновлення трьох зубів за допомогою двох імплантатів потрібно проміжний або "фіктивний зуб", що з'єднує два імплантати. Вартість може змінюватись в залежності від потреб порожнини рота конкретного пацієнта, супутніх витрат, кількості необхідних зубних коронок та матеріалів, що використовуються.
Якщо я не робитиму зубний імплантат?
Враховуючи вартість, дуже привабливо просто видалити зуб, що турбує, і не замінювати його зубним імплантатом. Однак ми все ж рекомендуємо вам не приймати це рішення надто легковажно. Зрештою, відмова від заміни зуба може обійтися вам набагато дорожче.Відсутність зуба може зашкодити вашій самооцінці, оскільки ви постійно відчуватимете почуття сорому за те, що у вас немає зуба.
Це може призвести і до серйозніших стоматологічних проблем. Згодом сусідні зуби зміщуватимуться на місці відсутнього зуба один до одного, намагаючись заповнити проміжок, що утворився. Та спричинити проблеми з навколишніми зубами і навіть ускладнити прикус.
Захворювання ясен - ще одна поширена проблема, яка може виникнути, якщо зуби і ясна, що оточують віддалений зуб, не доглядати належним чином. А це призведе до того, що замість одного імплантату вам незабаром доведеться встановлювати кілька імплантатів.
Відсутність зубів також може стати причиною проблем із травленням. Якщо їжа не пережовується належним чином, це викликає кислотний рефлюкс та нестачу поживних речовин, які не засвоюються в організмі. Для правильного пережовування їжі необхідні всі зуби, хоч би якими марними вони здавалися.
Можливості стоматології сьогодні приголомшують. Щодня тисячі людей знову знаходять здатність нормально жити, їсти і посміхатися. Страшно подумати, що кілька десятиліть тому знімна щелепа була єдиним способом вирішити проблему відсутності зубів.
Зубні імплантати, незважаючи на їхню високу ціну, - це реальна можливість продовжувати радіти життю і не відчувати дискомфорту при кожній посмішці.
Приїжджайте в Україну, ми допоможемо вам прожити кожен момент вашого життя з гарною та щирою посмішкою!
ВІДМОВА ВІД МЕДИЧНОЇ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІЦей контент призначений виключно для інформаційних та освітніх цілей. Він не призначений для надання медичної консультації чи заміни такої консультації чи лікування в особистого лікаря. Всім читачам даного матеріалу рекомендується проконсультуватися зі своїми власними лікарями або кваліфікованими фахівцями з охорони здоров'я. UAmedTOURS не несе відповідальності за можливі наслідки для здоров'я будь-якої особи або осіб, які читають інформацію, що міститься в даному освітньому контенті. Всі читачі цього контенту, особливо ті, хто приймає рецептурні або безрецептурні препарати, повинні проконсультуватися зі своїми лікарями, перш ніж вносити будь-які зміни до свого раціону харчування, способу життя, приймати таблетки або інші факти, які можуть вплинути на ваше фізичне та психологічне здоров'я.