Клініка репродуктивної медицини «LITA»
5
Клініка репродуктивної медицини «LITA», Київ
Бажання завести дитину одне з найсакральніших для будь-якої сім'ї, а тим паче жінки. Щастя, яке приносить малюк своїм батькам, його перші кроки і посмішка, слова і досягнення - наповнюють наше життя сенсом. На жаль, сьогоднішня світова статистика показує, що більшість пар зрілого віку мають труднощі з нарожденням малюка і не можуть завагітніти протягом першого року спроб. Вік, за якого у пари можуть виникнути проблеми з фертильністю...
 • Ціни на послуги Всі ціни
 • Сурогатне материнство з уже створеними ембріонами (1 ЕТ)
  1892650 грн.
 • Сурогатне материнство з власними ооцитами (2 ЕТ)
  1770830 грн.
 • Стати сурогатною матір'ю
  596070 грн.
 • Програма ЕКЗ стандартна
  60470 грн.
 • Стати донором ооцитів (яйцеклітин)
  47420 грн.
Фасад будівлі АРТКЛІНІК у Львові Україна
5
Клініка репродуктології "АРТ КЛІНІК", Львів
«АРТКЛІНІК» – це не просто медичний центр, це науково-дослідна лабораторія репродуктивного здоров'я, де передові технології поєднуються з багаторічним досвідом наших фахівців. Розташована у Львові, ця клініка допомагає парам з усієї України та з-за кордону подолати проблеми репродуктивного характеру та завести дитину.
 • Ціни на послуги Всі ціни
 • Сурогатне материнство з уже створеними ембріонами (1 ЕТ)
  2001430 грн.
 • Стати сурогатною матір'ю
  1087730 грн.
 • Гарантоване сурогатне материнство з донацією яйцеклітин
  2893370 грн.
 • Сурогатне материнство з уже створеними ембріонами (1 ЕТ)
  2001430 грн.
 • Сурогатне материнство з уже створеними ембріонами (2 ЕТ)
  2131950 грн.

Як ми організовуємо Вашу медичну подорож?

1. Ви залишаєте заявку на сайті або телефонуєте. Менеджери працюють в режимі 24/7
2. Ми організуємо безкоштовну онлайн консультацію з лікарем для детального обговорення необхідного лікування
3. Відповідно до ваших індивідуальних потреб: організовуємо Ваш приїзд, розміщення в готелі, харчування, перебування в медичних закладах.
4. Розробляємо Ваш план лікування, займаємося бронюванням візитів до лікаря, ведемо повне супроводження в лікарні. Вам не потрібно ні про що хвилюватися.
5. Забезпечуємо особистим координатором. В час дозвілля координатор організує екскурсію на цікаві локації, здійснить бронювання столиків в ресторані, тощо.
6. Організовуємо трансфер з/до аеропорту, залізничних вокзалів, автобусних терміналів, трансфер до готелю, лікувального закладу, тощо.

На сторінці нашого сайту, присвяченій клінікам, що спеціалізуються на сурогатному материнстві, ви знайдете найкращі медичні заклади, що пропонують послуги з підбору сурогатних матерів і роботи з майбутніми біологічними батьками. 

Ми зібрали для вас найпрестижніші клініки, де ви можете бути впевнені у високій якості та професіоналізмі медичних фахівців. Кожна клініка, представлена на нашому сайті, має багатий досвід у сфері сурогатного материнства і пропонує індивідуальний підхід до кожного клієнта. 

Ми прагнемо забезпечити вас усією необхідною інформацією про процес сурогатного материнства і допомогти вам зробити правильний вибір. Запрошуємо вас ознайомитися з нашими рекомендованими клініками і приступити до втілення вашої мрії про батьківство. UAmedTOURS – ваш надійний помічник у виборі найкращих клінік і лікарів для успішного сурогатного материнства.

Статті

Право на батьківство — невід’ємне право людини стати батьком/матір’ю дитини та мати права та обов’язки щодо її виховання. Разом з тим, ц...