«АРТКЛІНІК» – це не просто медичний центр, це науково-дослідна лабораторія репродуктивного здоров'я, де передові технології поєднуються з багаторічним досвідом наших фахівців. Розташована у Львові, ця клініка допомагає парам з усієї України та з-за кордону подолати проблеми репродуктивного характеру та завести дитину.

Гарантоване сурогатне материнство з донацією яйцеклітин 2594530 грн.
Стати сурогатною матір'ю 975380 грн.
Стати донором ооцитів (яйцеклітин) 42910 грн.
ЕКЗ + ІКСІ з власними ооцитами 101440 грн.
Перша консультація репродуктолога 2140 грн.
Донорство мітохондрій (MST або PNT) 585230 грн.
Сурогатне материнство з уже створеними ембріонами (1 ЕТ) 1794710 грн.
Сурогатне материнство з уже створеними ембріонами (2 ЕТ) 1911760 грн.
Сурогатне материнство з власними ооцитами (2 ЕТ) 2165360 грн.
Сурогатне материнство з донацією яйцеклітин (2 ET) 2301910 грн.
Донорство ембріонів 152160 грн.
Гарантована донація яйцеклітин (4 ембріони для перенесення) 269200 грн.
Комбінована донація яйцеклітин 237990 грн.
PGD - 5 (передімплантаційний генетичний скринінг методом FISH на 5 хромосом (13, 18, 21, X, Y), кількість ембріонів не більше 6, без біопсії бластоцисти/бластомера) 74120 грн.
PGD - 9 (передімплантаційний генетичний скринінг методом FISH на 9 хромосом (13, 15, 16, 17, 18, 21, 22, X, Y) кількість ембріонів не більше 6, без біопсії бластоцисти/бластомера) 85830 грн.
Донорство яйцеклітин (ооцитів) 78030 грн.
Репродуктологія 58520 грн.
Сурогатне материнство 2731080 грн.
Перша консультація репродуктолога 580 грн.
Гінекологія 58520 грн.
Ембріологія 58520 грн.
ЕКЗ - екстракорпоральне запліднення 136550 грн.
Внутрішньоматкова інсемінація (ВМІ / IUI) 11700 грн.

Наші лікарі

Айдин Біроль
Провідний Ембріолог
Жемела Наталія Ігорівна
Завідувач відділення ДРТ, лікар ультразвукової діагностики, акушер-гінеколог
Семчишин Роксолана Олександрівна
Медичний директор, акушер-гінеколог, лікар ультразвукової діагностики
Карімова Гульнара Рустамжонівна
Акушер-гінеколог, лікар ультразвукової діагностики
Козира Олександра Сергіївна
Акушер-гінеколог, лікар ультразвукової діагностики
Мокра Христина Романівна
Акушер-гінеколог, лікар ультразвукової діагностики

Відгуки наших клієнтів

Jesteśmy zaskoczeni poziomem usług reprodukcyjnych na Ukrainie
Mam 42 lata i niestety, po dwóch nieudanych zabiegach in vitro w Warszawie, lekarz zalecił mi pogodzenie się z faktem, że nie będę mogła mieć dziecka. Byłam jednak gotowa zrobić wszystko, aby mieć swoje dziecko. Zacząłem przyglądać się klinikom repruduktologii w innych krajach. Dowiedziałem się, że na Ukrainie usługi repruduktologiczne są znacznie nowocześniejsze i wyższej jakości. We Lwowie zadzwoniłam do artklinik, lekarz rozmawiał ze mną po polsku i wysłał mi propozycję leczenia i technologii, w której nie potrzebowałabym komórki jajowej dawczyni. W Polsce nawet tego mi nie zaproponowano. Martwiłam się wojną na Ukrainie i tym, czy wyjazd będzie bezpieczny. Ale po przeczytaniu ponad 100 wiadomości zdałam sobie sprawę, że Lwów znajduje się blisko granicy z Polską i jest bezpiecznym miastem, ponieważ jest daleko od walk. Mój partner i ja pojechaliśmy samochodem, przejście graniczne było łatwe i bez kolejek. Szybko dotarliśmy do Lwowa, piękne miasto. Znaleźliśmy adres kliniki na mapie i już na nas czekali. Pierwsza wizyta była super, komunikacja super. Lekarze mówią płynnie po polsku. Wierzę, że wszystko się uda. Leczenie jeszcze przede mną, ale to co zobaczyłem na Ukrainie bardzo mile mnie zszokowało.
Kamila Lipka (Lublin)

Про клініку “Клініка репродуктології "АРТКЛІНІК"”

Клініка спеціалізується на кількох напрямках роботи

Лікування безпліддя:

 • Консультації гінеколога, репродуктолога, уролога, ембріолога в онлайні та офлайні.
 • Аспіраційна біопсія ендометрію.
 • Електронна мікроскопія ендометрію.
 • Ехосальпінгографія.
 • УЗД матки та придатків.
 • Моніторинг овуляції в природному циклі.
 • Процедура ЕКЗ.
 • Суррогатне материнство.

Ведення вагітностіі:

 • УЗД на всіх етапах вагітності, включаючи екстрені випадки.
 • Доплерометричне обстеження судин функціональної системи: материнський організм, плацента, плод.
 • УЗД серця плода.
 • Біофізичний профіль плода тощо.

Контроль жіночого здоров'я:

 • Консультація фахівців.
 • УЗД: матки, придатків, грудей.
 • УЗД матки та придатків у 3D-режимі.
 • Мамографія.
 • Цифрова фотокольпоскопія цифрова фотокольпоскопія.
 • Мазок на флору.
 • Цитологічне дослідження мазка шийки матки.

Контроль чоловічого здоров'я:

 • Консультація уролога.
 • Біопсія яєчка.
 • Micro-TESE.

У «АКРТКЛІНІК» ми віримо, що основа здорового суспільства - це здорові та щасливі сім'ї. Наша головна місія – долати перешкоди на шляху до народження дитини, використовуючи передові медичні технології. Ми прагнемо надавати інноваційні рішення у сфері репродуктивної медицини, даруючи кожній порі можливість відчути радість батьківства. Наша заповітна мрія - світ, у якому кожен може здійснити свою мрію про сім'ю, де безпліддя не стоїть на шляху до створення нового життя. Здорова сім'я - здоровий світ, і разом ми робимо цей світ кращим.

Переваги репродуктивної клініки «АРТКЛІНІК»

 • Команда спеціалістів. Наші лікарі ­– це експерти у своїй галузі, включно з акушерами-гінекологами, репродуктологами, урологами та спеціалістами ультразвукової діагностики. Досвід більшості з них налічує понад 20 років медичної практики.
 • Елітна експертиза в ембріології. Наш провідний ембріолог, Біроль Айдін, є єдиним фахівцем на заході України з сертифікацією від Eshre - Європейського товариства з репродуктивної медицини та ембріології.
 • Сучасне обладнання. Наша лабораторія відповідає останнім міжнародним стандартам. Ми використовуємо передову систему культивування ембріонів Time-lapse, надаючи унікальну можливість спостерігати за розвитком ембріона з самого початку. Крім того, наша електронна система моніторингу виключає ймовірність людської помилки на кожному етапі роботи.
 • Індивідуалізований підхід. Ми розуміємо унікальні потреби кожного пацієнта та надаємо глибоко індивідуалізоване лікування. Пріоритетом для нас є емоційне благополуччя пацієнтів та їхня довіра.
 • Комплексне лікування. Наша клініка пропонує багатогранний інтегрований підхід до лікування, де кожен процес координується для досягнення найкращих результатів.
 • Високі показники результативності.Завдяки передовим методам лікування та висококваліфікованому персоналу, ми пишаємося нашими вражаючими показниками успішності лікування, які відповідають світовим стандартам якості.
 • Програми для іноземних пацієнтів. Розуміючи унікальні потреби пацієнтів, які приїжджають з-за кордону, ми розробили спеціалізовані програми, які забезпечують повне медичне обслуговування, а також комфортне перебування в Україні.
 • Широкий спектр можливостей. У прагненні допомогти парам знайти такого бажаного малюка ми не зупиняємося виключно на традиційних методах лікування, оскільки розуміємо, що для того, щоб подолати безпліддя, необхідно використовувати всі можливі варіанти. Ми надаємо не тільки медикаментозне лікування, а й такі послуги, як екстракорпоральне запліднення (ЕКЗ) і сурогатне материнство.

Обираючи "АРТКЛІНІК", ви можете бути впевнені в професіоналізмі наших лікарів, чуйності до ваших проблем і переживань, а також у тому, що ми зробимо все можливе, щоб ви змогли пізнати радість батьківства.

Контакти клініки “Клініка репродуктології "АРТКЛІНІК"”

room
м.Львів, вул. Гайдамацька 2Б

Подібні клініки

Статті

Станом на 2023 рік на територію України можна приїхати трьома способами: на поїзді, на автобусі, і на особистому автомобілі. З 24 лютого 2022 року авіасполуч...
Донорство ооцитів, також іноді зване, як донорство яйцеклітин, це чудова можливість допомогти парам, які мають проблеми з дітонародженням. Донорство ооцитів...
Суррогатне материнство - це процедура двосторонньої угоди між подружжям, що не може мати дітей, та здоровою жінкою дітородного віку, яка готова виносити чужу ди...