«АРТКЛІНІК» – це не просто медичний центр, це науково-дослідна лабораторія репродуктивного здоров'я, де передові технології поєднуються з багаторічним досвідом наших фахівців. Розташована у Львові, ця клініка допомагає парам з усієї України та з-за кордону подолати проблеми репродуктивного характеру та завести дитину.

Сурогатне материнство з уже створеними ембріонами (1 ЕТ) 2024140 грн.
Стати сурогатною матір'ю 1100070 грн.
Стати донором ооцитів (яйцеклітин) 48400 грн.
ЕКЗ + ІКСІ з власними ооцитами 114400 грн.
Гарантоване сурогатне материнство з донацією яйцеклітин 2926200 грн.
Донорство мітохондрій (MST або PNT) 660040 грн.
Сурогатне материнство з уже створеними ембріонами (1 ЕТ) 2024140 грн.
Сурогатне материнство з уже створеними ембріонами (2 ЕТ) 2156150 грн.
Сурогатне материнство з власними ооцитами (2 ЕТ) 2442170 грн.
Сурогатне материнство з донацією яйцеклітин (2 ET) 2596180 грн.
Донорство ембріонів 171610 грн.
Гарантована донація яйцеклітин (4 ембріони для перенесення) 303620 грн.
Комбінована донація яйцеклітин 268410 грн.
PGD - 5 (передімплантаційний генетичний скринінг методом FISH на 5 хромосом (13, 18, 21, X, Y), кількість ембріонів не більше 6, без біопсії бластоцисти/бластомера) 83600 грн.
PGD - 9 (передімплантаційний генетичний скринінг методом FISH на 9 хромосом (13, 15, 16, 17, 18, 21, 22, X, Y) кількість ембріонів не більше 6, без біопсії бластоцисти/бластомера) 96800 грн.
Перша консультація репродуктолога 2420 грн.
Онлайн-консультація репродуктолога 2420 грн.
Консультація лікаря-репродуктолога вищої категорії первинна 2640 грн.
Консультація репродуктолога + УЗД органів малого тазу 3960 грн.
Термінова консультація після пункції ооцитів + УЗД органів малого тазу 3960 грн.
ICSI (ІКСІ) 28160 грн.
ERA test (вікно імплантації) 11880 грн.
Культивування ембріонів до 3-го дня 25960 грн.
Допоміжний хетчинг 6600 грн.
Стати донором сперми 31680 грн.
Донорство яйцеклітин (ооцитів) 88000 грн.
Репродуктологія 66000 грн.
Сурогатне материнство 3080210 грн.
Перша консультація репродуктолога 660 грн.
Гінекологія 66000 грн.
Ембріологія 66000 грн.
ЕКЗ - екстракорпоральне запліднення 154010 грн.
Внутрішньоматкова інсемінація (ВМІ / IUI) 13200 грн.
Мітохондріальна донація 660040 грн.
Банк сперми 32120 грн.

Наші лікарі

Айдин Біроль
Провідний Ембріолог
Жемела Наталія Ігорівна
Завідувач відділення ДРТ, лікар ультразвукової діагностики, акушер-гінеколог
Семчишин Роксолана Олександрівна
Медичний директор, акушер-гінеколог, лікар ультразвукової діагностики
Карімова Гульнара Рустамжонівна
Акушер-гінеколог, лікар ультразвукової діагностики
Мокра Христина Романівна
Акушер-гінеколог, лікар ультразвукової діагностики

Відгуки наших клієнтів

Nie bój się walczyć o swoje szczęście
W moim kraju obowiązują dziwne prawa. Kiedy kobieta nie chce mieć dziecka, nie wolno jej dokonać aborcji. I odwrotnie, gdy kobieta chce dziecka, ale nie może zajść w ciążę, nie wolno jej mieć dziecka! Kocham mój kraj, ale są pewne rzeczy, których nie mogę zrozumieć. Musiałam pojechać na Ukrainę, aby zostać matką. Moje dziecko urodziła surogatka. Nie ukrywałam tego przed nikim i mówiłam zawsze otwarcie!! Dziś ten temat to żadne TABU - tak wiele par ma problemy z zajściem w ciąże. Pozdrawiam WAS dziewczyny
Ewa Rydzewska (Gdańsk)
Jesteśmy zaskoczeni poziomem usług reprodukcyjnych na Ukrainie
Mam 42 lata i niestety, po dwóch nieudanych zabiegach in vitro w Warszawie, lekarz zalecił mi pogodzenie się z faktem, że nie będę mogła mieć dziecka. Byłam jednak gotowa zrobić wszystko, aby mieć swoje dziecko. Zacząłem przyglądać się klinikom repruduktologii w innych krajach. Dowiedziałem się, że na Ukrainie usługi repruduktologiczne są znacznie nowocześniejsze i wyższej jakości. We Lwowie zadzwoniłam do artklinik, lekarz rozmawiał ze mną po polsku i wysłał mi propozycję leczenia i technologii, w której nie potrzebowałabym komórki jajowej dawczyni. W Polsce nawet tego mi nie zaproponowano. Martwiłam się wojną na Ukrainie i tym, czy wyjazd będzie bezpieczny. Ale po przeczytaniu ponad 100 wiadomości zdałam sobie sprawę, że Lwów znajduje się blisko granicy z Polską i jest bezpiecznym miastem, ponieważ jest daleko od walk. Mój partner i ja pojechaliśmy samochodem, przejście graniczne było łatwe i bez kolejek. Szybko dotarliśmy do Lwowa, piękne miasto. Znaleźliśmy adres kliniki na mapie i już na nas czekali. Pierwsza wizyta była super, komunikacja super. Lekarze mówią płynnie po polsku. Wierzę, że wszystko się uda. Leczenie jeszcze przede mną, ale to co zobaczyłem na Ukrainie bardzo mile mnie zszokowało.
Kamila Lipka (Lublin)

Про клініку “Клініка репродуктології "АРТ КЛІНІК"”

Клініка спеціалізується на кількох напрямках роботи

Лікування безпліддя:

 • Консультації гінеколога, репродуктолога, уролога, ембріолога в онлайні та офлайні.
 • Аспіраційна біопсія ендометрію.
 • Електронна мікроскопія ендометрію.
 • Ехосальпінгографія.
 • УЗД матки та придатків.
 • Моніторинг овуляції в природному циклі.
 • Процедура ЕКЗ.
 • Суррогатне материнство.

Ведення вагітностіі:

 • УЗД на всіх етапах вагітності, включаючи екстрені випадки.
 • Доплерометричне обстеження судин функціональної системи: материнський організм, плацента, плод.
 • УЗД серця плода.
 • Біофізичний профіль плода тощо.

Контроль жіночого здоров'я:

 • Консультація фахівців.
 • УЗД: матки, придатків, грудей.
 • УЗД матки та придатків у 3D-режимі.
 • Мамографія.
 • Цифрова фотокольпоскопія цифрова фотокольпоскопія.
 • Мазок на флору.
 • Цитологічне дослідження мазка шийки матки.

Контроль чоловічого здоров'я:

 • Консультація уролога.
 • Біопсія яєчка.
 • Micro-TESE.

У «АКРТКЛІНІК» ми віримо, що основа здорового суспільства - це здорові та щасливі сім'ї. Наша головна місія – долати перешкоди на шляху до народження дитини, використовуючи передові медичні технології. Ми прагнемо надавати інноваційні рішення у сфері репродуктивної медицини, даруючи кожній порі можливість відчути радість батьківства. Наша заповітна мрія - світ, у якому кожен може здійснити свою мрію про сім'ю, де безпліддя не стоїть на шляху до створення нового життя. Здорова сім'я - здоровий світ, і разом ми робимо цей світ кращим.

Переваги репродуктивної клініки «АРТКЛІНІК»

 • Команда спеціалістів. Наші лікарі ­– це експерти у своїй галузі, включно з акушерами-гінекологами, репродуктологами, урологами та спеціалістами ультразвукової діагностики. Досвід більшості з них налічує понад 20 років медичної практики.
 • Елітна експертиза в ембріології. Наш провідний ембріолог, Біроль Айдін, є єдиним фахівцем на заході України з сертифікацією від Eshre - Європейського товариства з репродуктивної медицини та ембріології.
 • Сучасне обладнання. Наша лабораторія відповідає останнім міжнародним стандартам. Ми використовуємо передову систему культивування ембріонів Time-lapse, надаючи унікальну можливість спостерігати за розвитком ембріона з самого початку. Крім того, наша електронна система моніторингу виключає ймовірність людської помилки на кожному етапі роботи.
 • Індивідуалізований підхід. Ми розуміємо унікальні потреби кожного пацієнта та надаємо глибоко індивідуалізоване лікування. Пріоритетом для нас є емоційне благополуччя пацієнтів та їхня довіра.
 • Комплексне лікування. Наша клініка пропонує багатогранний інтегрований підхід до лікування, де кожен процес координується для досягнення найкращих результатів.
 • Високі показники результативності.Завдяки передовим методам лікування та висококваліфікованому персоналу, ми пишаємося нашими вражаючими показниками успішності лікування, які відповідають світовим стандартам якості.
 • Програми для іноземних пацієнтів. Розуміючи унікальні потреби пацієнтів, які приїжджають з-за кордону, ми розробили спеціалізовані програми, які забезпечують повне медичне обслуговування, а також комфортне перебування в Україні.
 • Широкий спектр можливостей. У прагненні допомогти парам знайти такого бажаного малюка ми не зупиняємося виключно на традиційних методах лікування, оскільки розуміємо, що для того, щоб подолати безпліддя, необхідно використовувати всі можливі варіанти. Ми надаємо не тільки медикаментозне лікування, а й такі послуги, як екстракорпоральне запліднення (ЕКЗ) і сурогатне материнство.

Обираючи "АРТКЛІНІК", ви можете бути впевнені в професіоналізмі наших лікарів, чуйності до ваших проблем і переживань, а також у тому, що ми зробимо все можливе, щоб ви змогли пізнати радість батьківства.

Контакти клініки “Клініка репродуктології "АРТ КЛІНІК"”

room
м.Львів, вул. Гайдамацька 2Б

Статті

Сурогатне материнство в Європі є легальним в наступних країнах: Країна Доступ до сурогатного материнства Участь...
Станом на 2024 рік на територію України можна приїхати трьома способами: на поїзді, на автобусі, і на особистому автомобілі. З 24 лютого 2022 року авіас...
Донорство ооцитів, також іноді зване, як донорство яйцеклітин, це чудова можливість допомогти парам, які мають проблеми з дітонародженням. Донорство ооцитів...
Суррогатне материнство - це процедура двосторонньої угоди між подружжям, що не може мати дітей, та здоровою жінкою дітородного віку, яка готова виносити чужу ди...