У самому серці Львова, де зливаються історичні традиції та сучасна якість, клініка "Моя стоматологія" пропонує першокласне обслуговування відповідно до міжнародних стандартів якості. Забудьте старі стереотипи про стоматологічні процедури: наша клініка обладнана згідно з останніми інноваціями в галузі стоматології, що робить лікування максимально комфортним і безпечним.

Переваги для наших пацієнтів:

  • Зручне місце розташування. Наша клініка розташована в зручному районі міста, який вибирався з урахуванням зручності трансферу. Поруч ви знайдете все необхідне, якщо вирішите прогулятися після прийому.

  • Співвідношення ціни та якості. У "Моя стоматологія" ми надаємо широкий перелік стоматологічних послуг, кожна з яких відповідає світовим стандартам якості за цінами, що є значно нижчими за ціни, які є значно нижчими за ті, які є в країнах Європи, Америці чи Канаді. Це робить лікування у нас не лише ефективним, а й вигідним.

  • Мультимовний персонал. Наші співробітники розмовляють кількома мовами, включно з англійською, що гарантує комфортне та зрозуміле спілкування. Ми розуміємо культурні особливості та потреби наших міжнародних пацієнтів і завжди готові прийти на допомогу.

  • Індивідуальні програми лікування. Усвідомлюючи, що кожен пацієнт унікальний, ми розробляємо індивідуальні плани лікування, спираючись на конкретні потреби та бажання наших клієнтів.

  • Комплексні послуги. Звернувшись до нас, ви можете розраховувати на комплексне лікування. Ми пропонуємо всі стоматологічні послуги, починаючи від гігієнічної чистки, закінчуючи встановленням імплантів за методикою All on 6.

Обираючи "Моя стоматологія" у Львові, ви обираєте якість, турботу та незабутній досвід в одному з найкрасивіших міст Європи.

Консультація 390 грн.
Імплантація зубів All on 6 89730 грн.
Відбілювання зубів 6040 грн.
Фотополімерна пломба 1 категорія (лікування карієсу) 1170 грн.
Протезування коронка Cercon (зняття відбитків, виготовлення коронки, цементування. Анестезія сплачується окремо) 6040 грн.
Імплантація Osstem з коронкою Cercon 21450 грн.
Знімне протезування на 4 імплантантах. 1 щелепа, все включено: імплантація + протез + супутні маніпуляції (анестезія, шви, контрольні огляди) 63590 грн.
Знімне протезування на 2 імплантантах. 1 щелепа, все включено: імплантація + протез + супутні маніпуляції (анестезія, шви, контрольні огляди) 38430 грн.
Елайнери. Індивідуальні капи для вирівнювання зубів, повний курс лікування 88560 грн.
Протезування метало-керамічна коронка. Зняття відбитків, виготовлення коронки, цементування. Анестезія сплачується окремо 3510 грн.
Імплантація Osstem з метало-керамічною коронкою 19890 грн.
Імплантація Osstem з металопластмасовою коронкою 17550 грн.
Лікування ясен. Вектор терапія (2 щелепи) глибоке очищення пародонтальних кишень за допомогою апарату Vector 4290 грн.
Нарощення кістки. Кісткова пластика під час негайної імплантації (ділянка молярів). Підсадження кістки + кістковий матеріал 9550 грн.
Нарощення кістки. Синус-ліфтинг закритий ( одна сторона). Знечулення, підсадження кістки + кістковий матеріал, шви 12090 грн.
Імплантація зубів All on 6 89730 грн.
Зубні коронки 6040 грн.
Стоматологія 5850 грн.
Відбілювання зубів 6630 грн.
Зубні імплантати 22230 грн.
Хірургія щелепи 117040 грн.
Лікування зубів під мікроскопом 1170 грн.

Наші лікарі

Карнаухова Вікторія
Терапевт\ дитячий
Куриляк Роман
Хірург/ імплантолог
Даскалюк Андрій
Стоматолог ортопед
Гладиш Анастасія
Стоматолог терапевт

Відгуки наших клієнтів

Jestem zszokowany
Potrzebowałem wypełnić ząb i założyć koronę. W Warszawie, nie w najlepszej klinice, podali mi cenę 350 zł za samo wypełnienie jednego zęba. Korona pełnoceramiczna zaczyna się od 2000 zł. Podobne usługi na Ukrainie w klinice Moja Stomatologia wypełnienie - 120 zł, korona pełnoceramiczna - ok. 700 zł. Różnica w cenie mnie zaskoczyła. Jednocześnie dentyści w klinice mówią po polsku. Z Warszawy do Lwowa jechałem pociągiem, cena około 100 zł, czas podróży 9 godzin, żadnych problemów.
Моя Стоматологія
Mariusz Kaczyński (Warszawa)

Про клініку “Клініка "Моя стоматологія"”

Кожному нашому пацієнту ми гарантуємо:

  • Високоякісні матеріали. Ми обираємо тільки перевірені та безпечні матеріали, що відповідають світовим стандартам якості, для забезпечення довговічності та ефективності лікування.

  • Персоналізований догляд. Ваше здоров'я і комфорт наш пріоритет. Кожному пацієнту приділяється особлива увага, враховуючи його індивідуальні потреби та побажання.

  • Останні інновації в стоматології. Застосовуючи передові технології та методи, визнані світовим співтовариством фахівців, ми забезпечуємо ефективне та швидке відновлення здоров'я зубів.

  • Команда експертів. Наша команда складається з досвідчених стоматологів та асистентів, які регулярно підвищують свою кваліфікацію, щоб залишатися на піку останніх медичних досягнень і забезпечувати вам найкращий догляд.

Наші основні цінності – це доступність, якість, системність та індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Ми прагнемо надати вам найкраще стоматологічне обслуговування у Львові.

"Моя стоматологія" – ваші зуби заслуговують на краще! Ми дбаємо про ваше здоров'я на всіх етапах лікування.

Контакти клініки “Клініка "Моя стоматологія"”

room
Львів, вул. Кульпарківська, 93, корп 2

Подібні клініки

Статті

Станом на 2023 рік на територію України можна приїхати трьома способами: на поїзді, на автобусі, і на особистому автомобілі. З 24 лютого 2022 року авіасполуч...
Здорова сяюча посмішка є метою чи не кожного третього жителя планети. Але шкідливі звички, погана спадковість і травми вносять свої корективи. І частенько, паці...
Сьогодні ми хочемо поговорити про поширену проблему, з якою стикаються багато хто з нас, а саме про необхідність видалення зубів мудрості. І дати вам кілька...
Сьогоднішня стоматологія - це рай для виконання будь-якого бажання пацієнта. Стоматолог може не тільки відбілити ваші зуби чи прикрасити їх стразами. Стомато...
Золоті коронки Багато людей вважають, що золоті коронки залишилися далеко в минулому, але насправді вони, як і раніше, актуальні, дуже корисні й часто викор...
Ізраїльські зубні імплантати - це продукція економ-класу, доступна практично у всіх українських клініках. Серед найбільш поширених на українському ринку імплант...
Остеопороз - це стан, за якого відбувається втрата кісткової тканини. Оскільки тканина руйнується на мікроскопічному рівні, кістки стають більш крихкими і...
Зіткнувшись із необхідністю встановлення імплантату і дізнавшись його вартість, перше, що спадає на думку, це запитання "чому імплантати такі дорогі?"...