У самому серці Львова, де поєднуються історичні традиції та сучасна якість, клініка "Моя стоматологія" пропонує першокласне обслуговування відповідно до міжнародних стандартів якості. Забудьте старі стереотипи про стоматологічні процедури: наша клініка обладнана згідно з останніми інноваціями в галузі стоматології, що робить лікування максимально комфортним і безпечним.

Переваги для наших пацієнтів:

  • Зручне розташування. Наша клініка розташована в зручному районі міста, який вибирав з урахуванням зручності трансферу. Поруч ви знайдете все необхідне, якщо вирішите прогулятися після прийому.
  • Співвідношення ціни та якості. У "Моя стоматологія" ми надаємо широкий спектр стоматологічних послуг, кожна з яких відповідає світовим стандартам якості за цінами, що є значно нижчими, ніж у країнах Європи, Америки чи США. Це робить лікування у нас не тільки ефективним, а й вигідним.
  • Багатомовний персонал. Наші співробітники розмовляють кількома мовами, включно з англійською, що забезпечує комфортне і зрозуміле спілкування. Ми розуміємо культурні особливості і звертаємося до наших міжнародних клієнтів і завжди готові прийти на допомогу.
  • Індивідуальні програми лікування. Усвідомлюючи, що кожен пацієнт унікальний, ми розробляємо плани лікування, виходячи з особливостей конкретної країни і бажань наших клієнтів.
  • Комплексні послуги. Звернувшись до нас, ви можете розраховувати на комплексне лікування. Ми пропонуємо всі стоматологічні послуги, починаючи від гігієнічного чищення закінчуючи встановленням імплантатів за методикою All on 6.

Обираючи "Моя стоматологія" у Львові, ви обираєте якість, турботу та унікальний досвід в одному з найкрасивіших міст Європи.

Консультація 440 грн.
Імплантація зубів All on 6 101200 грн.
Лікування зубів уві сні (1 час) 6070 грн.
Лікування зубів під мікроскопом 10120 грн.
Протезування коронка Cercon (зняття відбитків, виготовлення коронки, цементування. Анестезія сплачується окремо) 6820 грн.
Імплантація Osstem з коронкою Cercon 24200 грн.
Знімне протезування на 4 імплантантах. 1 щелепа, все включено: імплантація + протез + супутні маніпуляції (анестезія, шви, контрольні огляди) 71720 грн.
Знімне протезування на 2 імплантантах. 1 щелепа, все включено: імплантація + протез + супутні маніпуляції (анестезія, шви, контрольні огляди) 43340 грн.
Елайнери. Індивідуальні капи для вирівнювання зубів, повний курс лікування 99880 грн.
Протезування метало-керамічна коронка. Зняття відбитків, виготовлення коронки, цементування. Анестезія сплачується окремо 3960 грн.
Імплантація Osstem з метало-керамічною коронкою 22440 грн.
Імплантація Osstem з металопластмасовою коронкою 19800 грн.
Лікування ясен. Вектор терапія (2 щелепи) глибоке очищення пародонтальних кишень за допомогою апарату Vector 4840 грн.
Нарощення кістки. Кісткова пластика під час негайної імплантації (ділянка молярів). Підсадження кістки + кістковий матеріал 10780 грн.
Нарощення кістки. Синус-ліфтинг закритий ( одна сторона). Знечулення, підсадження кістки + кістковий матеріал, шви 13640 грн.
Імплантація зубів All on 6 101200 грн.
Зубні коронки 6820 грн.
Стоматологія 6600 грн.
Відбілювання зубів 7480 грн.
Зубні імплантати 25080 грн.
Хірургія щелепи 132000 грн.
Лікування зубів під мікроскопом 1320 грн.
Лікування зубів під наркозом 8800 грн.

Наші лікарі

Куриляк Роман
Хірург/ імплантолог
Даскалюк Андрій
Стоматолог ортопед
Гладиш Анастасія
Стоматолог терапевт

Відгуки наших клієнтів

Jestem zszokowany
Potrzebowałem wypełnić ząb i założyć koronę. W Warszawie, nie w najlepszej klinice, podali mi cenę 350 zł za samo wypełnienie jednego zęba. Korona pełnoceramiczna zaczyna się od 2000 zł. Podobne usługi na Ukrainie w klinice Moja Stomatologia wypełnienie - 120 zł, korona pełnoceramiczna - ok. 700 zł. Różnica w cenie mnie zaskoczyła. Jednocześnie dentyści w klinice mówią po polsku. Z Warszawy do Lwowa jechałem pociągiem, cena około 100 zł, czas podróży 9 godzin, żadnych problemów.
Моя Стоматологія
Mariusz Kaczyński (Warszawa)
Byłem w "Moja Stomatologia" we Lwowie
Byłem w "Moja Stomatologia" we Lwowie na implantach. Atmosfera w klinice spoko, personel miły i profesjonalny. Doktor dokładnie wyjaśnił cały proces, więc wiedziałem, czego się spodziewać. Sam zabieg przebiegł bez większych problemów, choć trzeba przyznać, że to nie jest najprzyjemniejsza rzecz na świecie. Po wszystkim dostałem szczegółowe instrukcje, jak dbać o nowe zęby. Na razie wszystko wygląda dobrze. Czas pokaże, jak będzie z trwałością, ale póki co, jestem zadowolony z wykonanej pracy.
Przęsław (Ostroleka)

Про клініку “Клініка "Моя стоматологія"”

Кожному пацієнту ми гарантуємо:

  • Високоякісні матеріали. Ми обираємо тільки перевірені та безпечні матеріали, що відповідають світовим стандартам якості, для забезпечення безпеки та ефективності лікування.
  • Персоналізований догляд. Ваше здоров'я і комфорт - наш пріоритет. Кожному пацієнту приділяється пильна увага його оформленню та побажанням.
  • Останні інновації в стоматології. Застосовуючи передові технології та методи, визнані світові фахівці спільноти, ми ефективно та швидко забезпечуємо відновлення здоров'я зубів.
  • Команда експертів. Наш склад складається з досвідчених стоматологів та асистентів, які регулярно підвищують свою кваліфікацію, щоб залишатися на піку останніх медичних досягнень і забезпечувати вам найкращий догляд.

Наші основні цінності - це доступність, якість, системність та індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Ми підемо вам найкраще стоматологічне обслуговування у Львові.

"Моя стоматологія" - ваші зуби заслуговують на найкраще! Ми дбаємо про ваше здоров'я на всіх етапах лікування.

Контакти клініки “Клініка "Моя стоматологія"”

room
Львів, вул. Кульпарківська, 93, корп 2

Статті

Станом на 2024 рік на територію України можна приїхати трьома способами: на поїзді, на автобусі, і на особистому автомобілі. З 24 лютого 2022 року авіас...
Здорова сяюча посмішка є метою чи не кожного третього жителя планети. Але шкідливі звички, погана спадковість і травми вносять свої корективи. І частенько, паці...
Сьогодні ми хочемо поговорити про поширену проблему, з якою стикаються багато хто з нас, а саме про необхідність видалення зубів мудрості. І дати вам кілька...
Сьогоднішня стоматологія - це рай для виконання будь-якого бажання пацієнта. Стоматолог може не тільки відбілити ваші зуби чи прикрасити їх стразами. Стомато...
Золоті коронки Багато людей вважають, що золоті коронки залишилися далеко в минулому, але насправді вони, як і раніше, актуальні, дуже корисні й часто викор...
Ізраїльські зубні імплантати - це продукція економ-класу, доступна практично у всіх українських клініках. Серед найбільш поширених на українському ринку імплант...
Остеопороз - це стан, за якого відбувається втрата кісткової тканини. Оскільки тканина руйнується на мікроскопічному рівні, кістки стають більш крихкими і...
Зіткнувшись із необхідністю встановлення імплантату і дізнавшись його вартість, перше, що спадає на думку, це запитання "чому імплантати такі дорогі?"...