Клініки медичного аборту у Львові
-
Ціни на послуги Всі ціни
-
Медикаментозне переривання вагітності до 6 тижнів (ліки + 2 УЗД туди включено)10240 грн.
-
Консультація гінеколога первинна610 грн.
-
Консультація гінеколога онлайн610 грн.
-
Вакуумний аборт ( огляд гінеколога, 2 УЗД, седація, процедура включено)16910 грн.
-
Лапароскопічне видалення кісти яєчника32150 грн.
Як ми організовуємо Вашу медичну подорож?
Клініки Львова з послугою медичний аборт
Медичний аборт – це ефективний та безпечний метод переривання вагітності медикаментозним, вакуумним чи хірургічним шляхом, який виконується за медичними показаннями чи за бажанням жінки. Вибір методики переривання вагітності залежить від її термінів та індивідуальних показів та виявлених протипоказань. Найменш інвазійним є медикаментозний аборт, який проводиться на ранніх строках вагітності і у 96-98% випадків призводить до її штучного переривання.
Аборт повинен виконуватися лише досвідченими фахівцями та після всебічного обстеження жінки, оскільки проведення переривання вагітності без контролю лікарів несе пряму загрозу життю та здоров'ю жінки та може призвести до ряду ускладнень. Саме тому компанія UAMEDTOURS рекомендує уважно ставитись до вибору клініки. Ми готові допомогти вам зробити правильний вибір для безпечного проведення аборту у Львові, Ужгороді, Києві, Одесі, Харкові чи іншому місті України.
Інші послуги
Види та терміни абортів
Вибір методики переривання вагітності зазвичай визначається терміном вагітності. Існує три види абортів: медикаментозний (або фармакологічний), вакуумний та хірургічний.
Зазвичай у львівській клініці «Експерт» та інших лікарнях усі види абортів виконуються амбулаторно, але після процедури жінці рекомендується дотримання певних правил для швидкої та безпечної реабілітації. Крім цього, обов'язково призначається дата контрольного огляду у гінеколога. За відгуками наших пацієнтів виконана досвідченими лікарями процедура не викликає жодних ускладнень.
Медикаментозний аборт
Цей спосіб переривання вагітності виконується до 6 тижня (максимум до 49 дня з першого дня останньої менструації) за допомогою перорального прийому препаратів (таблеток), які видаються лікарем та провокують викидень. Перший препарат приймається у лікарні, а другий - наступного дня, вже самостійно вдома. Через 3-4 години після прийому другого препарату, у жінки починаються виділення, які за своїх характором будуть нагадувати перші дні менструації. Обільні виділення, з можливими спазмами внизу живота. Початок кровотечі після прийому препаратів, вказує на переривання вагітності. Для підтвердження повного відторгнення плодового яйця проводиться УЗД на 7-10 день, коли закінчаться повністю виділення.
На нашому сайті ви можете ознайомитися з повним переліком клінік, в яких виконується медикаментозний аборт в Харкові, Києві, Одесі, Львові або іншому місті.
Вакуумний аборт
Цей метод виконується до 12 тижня вагітності. Аборт виконується за допомогою вакуум-аспіратора. Для знеболювання зазвичай застосовується медикаментозний сон, рідше – лише місцева анестезія. Після процедури пацієнтка 2-3 години залишається під наглядом лікаря.
На нашому сайті ви можете дізнатися, де краще виконати вакуумний аборт у Києві, Львові чи іншому місті.
Хірургічний аборт
Хірургічна методика може застосовуватись після 12 до 22 тижня вагітності. За законодавством України за бажанням жінки аборт може виконуватися тільки до 12 тижня, а після цього терміну переривання вагітності можливе лише в разі наявності медичних показань.
Для знеболювання процедури виконується загальний наркоз. Аборт здійснюється за допомогою хірургічних інструментів для видалення та вишкрібання плодового яйця з порожнини матки. Після переривання вагітності жінка залишається під наглядом лікарів до припинення дії препаратів для наркозу та повної стабілізації загального стану.
Компанія UAMEDTOURS поважає право кожної жінки, та допоможе вам вибрати найкращу клініку, в якій можна отримати консультацію гінеколога та виконати хірургічний аборт в Одесі, Києві чи іншому місті. Наші консультанти враховують всі ваші побажання, і процедура буде максимально комфортною та безпечною для вас.
Показання для проведення медикаментозного аборту
Медикаментозний аборт виконується як за соціальними, так і за медичними показаннями.
До соціальних показань переривання вагітності на ранніх термінах відносять такі обставини:
- небажана вагітність;
- тяжке матеріальне становище та інші соціальні проблеми.
До медичних показань для фармакологічного аборту відносять такі патології та стани:
- завмерла вагітність;
- вроджені аномалії розвитку плода;
- небезпечні інфекційні захворювання (ВІЛ, сифіліс, краснуха, туберкульоз та ін.);
- хронічні захворювання чи наслідки травм, при яких виношування дитини неможливе;
- вагітність після недавнього аборту;
- вагітність після 2 кесаревих розтинів.
Після виявлення показань для медикаментозного аборту жінці призначається обстеження для виключення протипоказань, які здатні зашкодити загальному та репродуктивному здоров'ю. За досвідом наших лікарів виконання всіх рекомендацій допомагає уникнути ускладнень.
Протипоказання для проведення медикаментозного аборту
Медикаментозне переривання вагітності не виконується при виявленні наступних станів та патологій:
- термін понад 6 тижнів;
- є дані про алергічні реакції на препарати для фармакологічного аборту;
- позаматкова вагітність;
- наявність внутрішньоматкової спіралі;
- міома матки великого розміру або множинні міоматозні вузли;
- загальні та гінекологічні інфекційні захворювання у гострій стадії;
- гематологічні патології: анемія (гемоглобін нижче 100 г/л) або порушення в системі згортання крові;
- прийом антикоагулянтів на постійній основі;
- тривалий прийом кортикостероїдів;
- гостра або хронічна недостатність надниркових залоз;
- декомпенсований перебіг гіпертонічної хвороби чи ішемічної хвороби серця;
- ниркова та печінкова недостатність;
- часті прояви судомного синдрому.
До відносних протипоказань для медикаментозного аборту відносять такі стани та патології:
- безсимптомні міоми;
- термін менше ніж 6 місяців після кесаревого розтину або гінекологічної операції;
- прийом стероїдів чи пероральних контрацептивів;
- бронхіальна астма;
- тяжкі хронічні захворювання травної системи (панкреатит, гастрит тощо);
- цукровий діабет.
При таких випадках рішення про можливість виконання медикаментозного аборту приймається лікарем індивідуально.
Як правильно підготуватися до процедури?
Медикаментозне переривання вагітності призначається гінекологом після проведення огляду та вивчення анамнезу. Лікар ставить питання про перенесені захворювання, наявність алергічних реакцій, препарати, які приймаються на постійній основі. Крім цього, призначається виконання наступних діагностичних досліджень:
- УЗД;
- тест на вагітність;
- мазок на мікрофлору;
- ПАП-тест;
- аналізи крові (загальний, біохімічний, на інфекції, група крові та резус-фактор).
Після виключення протипоказань лікар погоджує проведення процедури, а пацієнтка надає письму згоду.
Як виконується медикаментозний аборт?
У день візиту до клініки пацієнтка приймає під наглядом лікаря гінеколога перше дозування препарату, що призводить до зупинки розвитку ембріона. Пацієнтці видається другий препарат для прийому вдома через 24 - 36 годин, після прийому першої таблетки. Зазвичай через 3-4 години після прийняття другого препарату у пацієнтки починаються криваві виділення, що супроводжуються болями внизу живота.
Болі зазвичай присутні кілька годин (іноді 1-2 дні).
Через 7-10 діб після закінчення кровотечі виконується контрольне УЗД, що допомагає виключити наявність залишків плодового яйця. За відсутності ускладнень пацієнтка може вирушати додому.
Важливо! Після фармаборту жінка повинна чітко виконувати рекомендації лікаря про обмеження в реабілітаційному періоді та своєчасно відвідати гінеколога для контрольного обстеження.
Огляд та контроль після процедури
Кровотеча після медикаментозного аборту зазвичай більш обільна ніж при звичайних місячних. Обсяг виділень поступово зменшується і вони самостійно припиняються приблизно через 7 - 10 днів.
Вказувати на розвиток ускладнень можуть такі симптоми:
- інтенсивна або триваюча більш як 10 днів кровотеча;
- непритомність;
- виражена слабкість;
- тривале підвищення температури;
- виділення з піхви з неприємним запахом;
- більш тривала перша менструація після аборту.
З появою цих ознак слід одразу ж звернутися до лікаря!p>
Рекомендації після медикаментозного аборту
Під час проведення медикаментозного аборту біль іноді буває досить сильним. Для його полегшення можна 3-4 рази на день приймати Ібупрофен або інший нестероїдний протизапальний препарат, за рекомендацією лікаря.
У післяабортному періоді у деяких жінок підвищується температура до 37.5. Зазвичай температура нормалізується протягом 24-48 годин.
Іноді після фармаборту з'являються такі побічні реакції як головний біль, діарея, сонливість. Вони проходять самостійно і зазвичай не потребують спеціального лікування.
Після фармаборту відновлення менструального циклу відбувається через 4-6 тижнів. Повернення до статевого життя після аборту можливе через 2 тижні, але більшість лікарів радять повертатися до сексуальних контактів вже після завершення повного відновлення слизової оболонки матки, яке відбувається після менструації. Вибір методу контрацепції потрібно обговорити з лікарем, який підбере найкращу та безпечну методику саме для вас. До часу індивідуального підбору протизаплідних засобів рекомендується користуватися презервативами.
Тривалість реабілітації після медикаментозного аборту зазвичай не перевищує 1 – 1,5 місяця. Проте планування вагітності рекомендується не раніше ніж через 6 місяців після її штучного переривання. Цей період необхідний для відновлення гормонального балансу та підготовки організму до зачаття та безпечного перебігу планової вагітності.
Як запобігати ускладненням після медикаментозного аборту?
Для попередження ускладнень після фармаборту необхідно дотримуватись таких обмежень в період виділень:
- не користуватися тампонами, менструальними чашами та вагінальними супозиторіями;
- дотримуватись правил інтимної гігієни і регулярно змінювати прокладки;
- не приймати ванну до припинення кров'янистих виділень;
- обмежити фізичні навантаження, не піднімати важких предметів;
- відмовитись від вагінальних статевих актів;
- уникати переохолодження;
- відмовитися від теплових процедур, не відвідувати басейни, сауни та лазні;
- не вживати спиртні напої;
- вчасно приходити на контрольні огляди гінеколога;
- після відновлення статевого життя користуватись презервативами до вибору основного методу контрацепції.
Не нехтуйте рекомендаціями лікаря! Дотримання цих простих призначень допоможе вам зберегти ваше загальне та репродуктивне здоров'я.
Можливі ускладнення медикаментозного аборту
Фармаборт, як і інші медичні процедури, здатний призводити до деяких ускладнень:
- неповний вихід плодового яйця;
- сильна кровотеча;
- інфекційні захворювання статевої системи.
Виключення протипоказань та дотримання рекомендацій лікаря у післяабортному періоді мінімізує ризик ускладнень. За даними статистики та спостережень наших лікарів, медикаментозний аборт є повністю безпечним навіть для жінок, які раніше не народжували.
Переваги медикаментозного аборту
- Висока ефективність.
- Простота виконання та неінвазивність.
- Можливість застосування на ранніх термінах.
- Відсутність потреби в анестезії.
- Максимальна природність переривання вагітності.
- Найкраща психологічна переносимість.
- Низька ймовірність ускладнень при дотриманні рекомендацій лікаря в післяабортному періоді.
- Комфортні умови виконання процедури.
- Найменші ризики для здоров'я у майбутньому.
Зручності клінік
Приватні гінекологічні клініки Києва, Львова та інших міст України мають все необхідне для виконання медикаментозного аборту у комфортних умовах для пацієнтки. В закладах є вся необхідна техніка для якісного та швидкого проведення обстеження жінки перед перериванням вагітності. Крім цього, ви самостійно зможете обрати досвідченого лікаря, який проведе процедуру ефективно та безпечно.
У вас залишилися питання про те, де провести медикаментозний аборт у Львові чи іншому місті? Ви хочете уникнути помилок при виборі клініки та лікаря? Звернення до фахівців UAMEDTOURS допоможе вам виконати цю процедуру максимально якісно, безпечно та комфортно. На нашому сайті можна замовити консультацію чи дзвінок, поставити запитання у Viber, Telegram або WhatsApp. Ми знайдемо оптимальний вихід для вирішення будь-якої вашої життєвої ситуації та гарантуємо дотримання медичної таємниці.
ПИТАННЯ ТА ВІДПОВІДІ
Який вид аборту найбезпечніший?
Найбезпечнішим способом переривання вагітності є медикаментозний аборт. Застосування спеціальних препаратів допомагає уникати механічного впливу на матку і видалення плодового яйця відбувається максимально природним способом. Крім цього, фармаборт найрідше призводить до ускладнень.
Наскільки сильний біль після прийому препаратів для медикаментозного аборту?
Більшість жінок, які пройшли через цю процедуру, характеризують болючі відчуття як помірні. Лише у деяких випадках пацієнтки скаржаться на сильний біль. Наявність болів внизу живота після другого дозування препаратів та початком виділень, не вказує на ускладення. В більшості випадків знеболювальні препарати ефективно усувають біль. Його інтенсивність легко зменшити за допомогою Ібупрофену або інших нестероїдних протизапальних засобів, які мають знеболювальні властивості.
Що робити, якщо після медикаментозного аборту менструація не почалася через 4-6 тижнів?
При тривалій відсутності місячних слід негайно звернутися до лікаря для виключення присутності залишків плодового яйця в порожнині матки або виявлення інших причин гормонального дисбалансу. Тільки після обстеження лікар встановить причину відсутності менструації та призначить відповідне лікування.
Чи можна завагітніти відразу після аборту?
Так. Вже через 2-4 тижні після медикаментозного аборту відбувається дозрівання яйцеклітини та відновлюється фертильність.
Чи може медикаментозний аборт призвести до безплідності в майбутньому?
Ні, медикаментозний аборт не призводить до безпліддя. Крім цього, фармакологічний аборт набагато рідше ніж інші види абортів викликає ускладнення. Розвиток безпліддя можливий при несвоєчасному лікуванні в разі наявності ускладнень після переривання вагітності. Наприклад, при неповному аборті залишки плодового яйця призводить до запальних процесів, які при відсутності правильного лікування можуть спровокувати суттєве порушення репродуктивного здоров’я.