Стоматологія ELITE DENTA – це не просто набір послуг для пацієнтів різних вікових груп. Це комфортна та затишна, майже домашня атмосфера, сповнена уваги, турботи та розуміння.

Ми звикли приділяти увагу кожній дрібниці, тому, окрім висококласних спеціалістів та обладнання, ми завжди віддаємо належне атмосфері: ввічливий персонал, приємна музика та чашечка ароматного чаю чи кави допоможуть зробити будь-яке очікування комфортнішим. .

Ми обладнані спеціальними паркувальними місцями, тому вам не доведеться думати, де залишити автомобіль.

Також Ви завжди можете отримати екскурсію по клініці, а після консультації та діагностики ми зробимо Вам презентацію, в якій буде вказано всі проблемні питання з діагностичним висновком.

Крім того, ця презентація міститиме рекомендовані плани лікування з прогнозом, який ви можете обговорити з головним стоматологом.

Ми робимо все, щоб лікування перетворилося на SPA-процедуру. Наше обладнання дозволяє навіть введення анестетиків, щоб зробити лікування безболісним.

Під час лікування ваш лікар працюватиме, поки ви відпочиваєте, маючи подушку, відеоокуляри та список фільмів на вибір.

Після закінчення сесії ви отримуєте повний набір рекомендацій і повне розуміння того, що робити далі.

Установка вінірів 10140 грн.
Відбілювання зубів 2340 грн.
Встановлення імпланта Neodent 18140 грн.
Встановлення імплантів NOBEL 43890 грн.
Консультація з індивідуальним планом лікування 1170 грн.
Імплантат Straumann Roxolid (Roxolid® - унікальний титан-цирконієвий сплав, цей імплантат використовується при високих навантаженнях) 33160 грн.
Видалення зуба складне 4090 грн.
Лікування Invisalign 239940 грн.
Лікування за допомогою металевої самолігуючої брекет-системи 81730 грн.
Лікування за допомогою керамічної самолігуючої брекет-системи 87390 грн.
Естетична реставрація зубів під анестезією "WAND" 5460 грн.
Повторне лікування зуба під мікроскопом 20280 грн.
Лікування пульпіту з допомогою мікроскопа 17750 грн.
Імплантат Straumann BLX (ідеальний вибір для одноетапної імплантації під час видалення зуба) 39400 грн.
Видалення нальоту при пародонтозі 6040 грн.
Стоматологія 3900 грн.
Зубні імплантати 31210 грн.
Вініри 10140 грн.
Відбілювання зубів 1950 грн.
Прикраси для зубів 580 грн.
Зубні коронки 3900 грн.
Імплантація зубів All on 6 390150 грн.

Наші лікарі

Пчельник Лариса Вікторівна
Головний лікар, стоматолог-ортопед
Пчельник Віталій Віталійович
Хірург-стоматолог, імплантолог, ортопед
Криворучко Карина Юріївна
Стоматолог-терапевт, ендодонтист
Столяр Альона Борисівна
Лікар-пародонтолог
Бороздіна Жанна Андріївна
Стоматолог-терапевт

Про клініку “Стоматологія "Elite Denta"”

Безпека клієнтів є одним із принципів нашого бізнесу. У нас є низка процедур і бізнес-процесів для його підтримки:

Ми стежимо за здоров’ям наших працівників, вони систематично проходять медичні огляди та отримують щеплення.

Дезінфікуючі засоби в стоматології «Elite Denta» відповідають європейським стандартам ISO і здатні знезаражувати всі відомі віруси та мікроби. Всі інструменти проходять багатоступеневу процедуру дезінфекції та стерилізації на професійному обладнанні.

Стерильний інструментарій упакований в одноразову стерильну упаковку з індивідуальним індикатором якості стерилізації. Пакет з інструментами розкриває лікар у присутності пацієнта перед початком лікування.

Працюємо в одноразових рукавичках, масках та шапочках. Щоденна систематична робота з інфекційної безпеки в Elite Denta була відзначена Асоціацією SOIC. Стоматологія Elite Denta» успішно пройшла гігієнічний аудит і отримала статус «Чиста клініка безпечна для пацієнтів», що було внесено до Українського реєстру медичних закладів з найвищим ступенем інфекційної безпеки.

Ваша особиста інформація захищена. Усі результати ваших аналізів, діагностичних звітів, рентгенівських знімків, фотознімків, а також плани лікування та записи про вже надані стоматологічні послуги зберігаються у вашій персональній картці пацієнта. Ніхто, крім вас і вашого лікаря, не має доступу до цієї інформації. Ви можете бути впевнені, що інформація про Вас не покине стіни "Elite Denta".

Усі матеріали та методи лікування, які використовуються в клініці "Elite Denta", належним чином сертифіковані. Усі види лікування, які доступні в нашій стоматології, відповідають чинній ліцензії.

Медичний персонал має профільну освіту та документально підтверджений дозвіл на медичну діяльність. Усі лікарі "Elite Denta" регулярно проходять навчання в кращих навчальних центрах України, Європи та США.

Контакти клініки “Стоматологія "Elite Denta"”

room
Фанінський провулок 3Б, Харків, Україна

Подібні клініки

Статті

Здорова сяюча посмішка є метою чи не кожного третього жителя планети. Але шкідливі звички, погана спадковість і травми вносять свої корективи. І частенько, паці...
Сьогодні ми хочемо поговорити про поширену проблему, з якою стикаються багато хто з нас, а саме про необхідність видалення зубів мудрості. І дати вам кілька...
Сьогоднішня стоматологія - це рай для виконання будь-якого бажання пацієнта. Стоматолог може не тільки відбілити ваші зуби чи прикрасити їх стразами. Стомато...
Золоті коронки Багато людей вважають, що золоті коронки залишилися далеко в минулому, але насправді вони, як і раніше, актуальні, дуже корисні й часто викор...
Ізраїльські зубні імплантати - це продукція економ-класу, доступна практично у всіх українських клініках. Серед найбільш поширених на українському ринку імплант...
Остеопороз - це стан, за якого відбувається втрата кісткової тканини. Оскільки тканина руйнується на мікроскопічному рівні, кістки стають більш крихкими і...
Зіткнувшись із необхідністю встановлення імплантату і дізнавшись його вартість, перше, що спадає на думку, це запитання "чому імплантати такі дорогі?"...