Клініка репродуктивної медицини «LITA»
5
Готелі поруч
Парковка
Безбар'єрность
Ресторани поруч
Безкоштовний Wi-Fi
м. Київ, вул. Дніпровська набережна, 28
Бажання завести дитину одне з найсакральніших для будь-якої сім'ї, а тим паче жінки. Щастя, яке приносить малюк своїм батькам, його перші кроки і посмішка, слова і досягнення - наповнюють наше життя сенсом. На жаль, сьогоднішня світова статистика показує, що більшість пар зрілого віку мають труднощі з нарожденням малюка і не можуть завагітніти протягом першого року спроб. Вік, за якого у пари можуть виникнути проблеми з фертильністю...
  • Ціни на послуги Всі ціни
  • Стати донором ооцитів (яйцеклітин)
    48330 грн.
  • Програма “Донація ооцитів”
    206520 грн.
  • Гарантоване сурогатне материнство з донацією яйцеклітин
    2557440 грн.
  • Сурогатне материнство з уже створеними ембріонами (1 ЕТ)
    1757690 грн.
  • Програма ЕКЗ стандартна
    61070 грн.
Клініка «IVMED»
5
Готелі поруч
Парковка
Безбар'єрность
Безкоштовний Wi-Fi
Київ. вул. Авіаконструктора Антонова, 2-Б ЖК SHERWOOD
IVMED – ваш надійний партнер на шляху до батьківства! IVMED – це клініка репродуктивної медицини, де передові технології та індивідуальний підхід поєднуються для досягнення вашої мрії про дитину. Наша команда висококваліфікованих фахівців за 20 років роботи допомогла понад 10 000 парам з усього світу стати щасливими батьками.
  • Ціни на послуги Всі ціни
  • Стати донором ооцитів (яйцеклітин)
    59760 грн.
  • Комбінована програма (власний цикл ЕКЗ + донорство заморожених яйцеклітин)
    276830 грн.
  • Стандартна програма ЕКЗ з донацією яйцеклітин
    228500 грн.
  • Програма усиновлення кріоконсервованих донорських ембріонів
    87880 грн.
  • Програма донорства яйцеклітин з гарантією перенесення 2 ембріонів
    307590 грн.

Як ми організовуємо Вашу медичну подорож?

1. Ви залишаєте заявку на сайті або телефонуєте. Менеджери працюють в режимі 24/7
2. Ми організуємо безкоштовну онлайн консультацію з лікарем для детального обговорення необхідного лікування
3. Відповідно до ваших індивідуальних потреб: організовуємо Ваш приїзд, розміщення в готелі, харчування, перебування в медичних закладах.
4. Розробляємо Ваш план лікування, займаємося бронюванням візитів до лікаря, ведемо повне супроводження в лікарні. Вам не потрібно ні про що хвилюватися.
5. Забезпечуємо особистим координатором. В час дозвілля координатор організує екскурсію на цікаві локації, здійснить бронювання столиків в ресторані, тощо.
6. Організовуємо трансфер з/до аеропорту, залізничних вокзалів, автобусних терміналів, трансфер до готелю, лікувального закладу, тощо.

Донорство яйцеклітин (ооцитів) у Києві

Коли у пари виникають проблеми з природною вагітністю, то єдиним шансом на виправлення ситуації залишається допомога медицини.

Насамперед вам необхідно звернутися до лікаря і з'ясувати причину відсутності вагітності. При цьому варто враховувати, що говорити про наявність будь-яких проблем із зачаттям можна тільки після року регулярних спроб завагітніти.

Після консультації з фахівцем парі буде запропоновано кілька варіантів лікування і один з них - донорство яйцеклітин.

Одні з найкращих клінік за послугами донорства ооцитів розташовані в Києві, Україна.

Що таке донорство ооцитів?

Донорство ооцитів, також відоме як донорство яйцеклітин, - це процес, за якого жінка (донор) надає свої ооцити (яйцеклітини) для використання іншій жінці, яка не здатна або має труднощі із зачаттям власної дитини.

Від того, наскільки якісною була донорська яйцеклітина, залежить не тільки успішність майбутнього ЕКЗ, а й перебіг вагітності та здоров'я майбутнього малюка. Тому відбору донорів ооцитів приділяється величезна увага.

Зв'яжіться з менеджером UAmedTOURS і ми допоможемо вам стати донором яйцеклітини або знайти для вас донорські ооцити - +38 (068) 770-61-77 (Telegram, WhatsApp, Viber)

Лікарі Всі лікарі

Владикіна Наталія Володимирівна
Владикіна Наталія Володимирівна, Київ
5
Репродуктолог, лікар-генетик
Клініка репродуктивної медицини «LITA»

Вища кваліфікаційна категорія. Понад 22 років досвіду

Освіта: 1998 р. - Національний медичний університет ім. А.А. Богомольця, медичний факультет.

Мазур Павло Сергійович
Мазур Павло Сергійович, Київ
5
Ембріолог, керівник ембріологічної лабораторії
Клініка «IVMED»

Павло Сергійович Мазур — висококваліфікований фахівець у галузі ембріології з понад 12-річним досвідом роботи. Наразі він очолює ембріологічну лабораторію клініки "IVMED" у Києві, де активно впроваджує передові технології та методи, включаючи інновації в ядерному переносу.

Парпалей Кароліна Костянтинівна
Парпалей Кароліна Костянтинівна, Київ
5
Акушер-гінеколог вищої категорії, репродуктолог
Клініка «IVMED»

Парпалей Кароліна Костянтинівна — висококваліфікований лікар акушер-гінеколог з понад 16-річним досвідом роботи у сфері репродуктивної медицини. Вона спеціалізується на лікуванні безпліддя, діагностиці та лікуванні патології шийки матки, а також на скринінговому ультразвуковому дослідженні в I та II триместрах вагітності.

Савченко Ірина Станіславівна
Савченко Ірина Станіславівна, Київ
5
Репродуктолог, акушер-гінеколог
Клініка репродуктивної медицини «LITA»

Савченко Ірина Станіславівна - має великий досвід роботи в галузі акушерсько-гінекологічної ендокринології, лікування безпліддя, питання планування сім’ї та контрацепції, лікування доброякісних новоутворень органів малого тазу, у тому числі міоми матки, патології та лікування шийки матки.

Вища кваліфікаційна категорія.Понад 20 років досвіду.

Освіта: 1999 - Запорізький державний медичний університет.

Уланова Вероніка Валеріївна
Уланова Вероніка Валеріївна, Київ
5
Лікар акушер-гінеколог вищої категорії, репродуктолог
Клініка «IVMED»

Вероніка Валеріївна Уланова — досвідчений лікар акушер-гінеколог вищої категорії та репродуктолог з понад 21 роком професійного стажу. Вона спеціалізується на лікуванні складних форм безпліддя, особливо обумовлених ендокринними та імунологічними факторами.

Будь-яка жінка може стати донором яйцеклітин?

Ні. Кожна клініки в Києві, яка займається збором донорських ооцитів, зацікавлена в їхній високій якості. Тому до можливих донорів висувається низка вимог:

  • Вік, зазвичай, варіюється від 18 до 33 років, хоча це може залежати від індивідуальних обставин.
  • Донори повинні підтримувати здоровий спосіб життя та уникати шкідливих звичок, таких як вживання алкоголю, куріння та вживання наркотиків.
  • Необхідна відсутність генетичних, хронічних, психіатричних та інших захворювань, які можуть бути успадковані дитині або вплинути на якість ооцитів.
  • Якщо жінка нещодавно народила, то має минути щонайменше півроку після пологів, і лактація має припинитися за 2-3 місяці до початку процесу донорства.
  • Потенційні донори також повинні бути відсутніми в списку осіб, які мають медичні протипоказання для участі в програмі донорства ооцитів.

У деяких клініках також можуть висуватися специфічні вимоги щодо зовнішності жінки: кольору волосся, очей, шкіри, зросту, конституції тіла і раси.

Ці вимоги менш поширені, але іноді пари бувають зацікавлені в генетичному матеріалі донора з певним набором даних.

У більшості ж випадків медичні центри в Києві приділяють основну увагу стану здоров'я жінки, щоб знизити ймовірність проблем під час вагітності та патологій у дитини.

Як відбувається забір донорських ооцитів?

Процес забору донорських ооцитів включає в себе кілька етапів:

  • Підготовка. Для початку жінці-донору проводять основне обстеження, включно з перевіркою загального стану здоров'я, гормональних рівнів і ультразвуковим дослідженням яєчників.
  • Стимуляція овуляції. Донору призначають гормональні препарати для стимуляції росту кількох фолікулів (яєчників). Цей процес може зайняти близько 10-12 днів.
  • Моніторинг. Під час стимуляції овуляції проводять регулярний моніторинг за допомогою ультразвуку та аналізів крові для відстеження розвитку яйцеклітин.
  • Забір ооцитів. Коли фолікули досягають певного розміру, проводиться процедура забору ооцитів. Це зазвичай виконується під зовнішнім контролем ультразвукового сканування. Шляхом проведення голки через черевну стінку, ооцити витягуються з фолікулів за допомогою аспіраційної голки. Під час процедури використовується анестезія.
  • Передача ооцитів. Витягнуті ооцити переносяться в лабораторію, де вони будуть використані для проведення процедури ЕКЗ з використанням сперми партнера або донора.
  • Обстеження та кріоконсервація. Ооцити можуть бути обстежені та заморожені для майбутнього використання, якщо це необхідно.
  • Післяопераційний догляд. Донорам зазвичай рекомендується відпочити протягом кількох годин після процедури, їх потім спостерігають лікарі. Деякі жінки можуть відчувати легкий дискомфорт внизу живота, але це зазвичай швидко минає.

Сама процедура на займає багато часу і не вимагає від жінки тривалого спостереження у лікаря. Через кілька годин після забору матеріалу донора відпускають із клініки.

Скільки коштує донорська яйцеклітина?

Залежно від країни і клініки ціна на донорські ооцити може змінюватися. Також необхідно звертати увагу, що входить до пакета послуг із донації. Деякі медичні установи пропонують тільки генетичний матеріал донора, інші ж пропонують комплексну послугу з донації та проведення ЕКЗ.

У середньому ціна на різні послуги з донорськими яйцеклітинами в Києві (Україна) стартують від 115 500 грн.

Більш детальну інформацію ви можете отримати за телефоном +38 (068) 770-61-77 (Telegram, WhatsApp, Viber).

Питання більше

У процесі донорства беруть участь дві сторони: донор і майбутня мати.

Для обох сторін цей процес може мати негативні наслідки. 

  • Для донора: ризик реакції на анестезію, можливі хворобливі відчуття, емоційні та психологічні труднощі, гіперстимуляція яєчників, можливість випадкового зачаття.
  • Для майбутньої матері: всі ризики, пов'язані з пологами та вагітністю, психологічні та емоційні труднощі, відторгнення плода, можливі аномалії розвитку плода та питання походження у дитини.

Ці ризики вважаються прийнятними, саме тому донорство яйцеклітин таке популярне.

Після того як ооцити були витягнуті з тіла жінки донора, з ними може статися тільки три речі:

  • Яйцеклітини перевірені, схвалені, запліднені спермою і через деякий час перенесені в тіло майбутньої матері.
  • Яйцеклітини перевірені, схвалені і заморожені, щоб бути використані в майбутньому.
  • Яйцеклітини перевірені, але не схвалені і будуть утилізовані.

Використання донорських ооцитів рекомендовано жінкам, які зіткнулися з певними проблемами:

  • Безпліддя.
  • Ранній клімакс.
  • Часті викидні.
  • Низька якість власних яйцеклітин.
  • Невдалі спроби ЕКЗ.

Кожна ситуація індивідуальна і перед ухваленням рішення необхідно проконсультуватися з лікарем.

В Україні донор ооцитів отримує від 35 000 до 45 000 грн за одну процедуру. 

Щоб стати донором яйцеклітин, зв'яжіться з нами +38 (068) 770-61-77 (Telegram, WhatsApp, Viber).

Статті

Ми детально проаналізували програми сурогатного материнства у всіх країнах, де вони доступні для іноземців. Найдешевшими країнами для сурогатного материнства ви...