Бажання завести дитину одне з найсакральніших для будь-якої сім'ї, а тим паче жінки. Щастя, яке приносить малюк своїм батькам, його перші кроки і посмішка, слова і досягнення - наповнюють наше життя сенсом.

Як стати донором яйцеклітин в Україні

На жаль, сьогоднішня світова статистика показує, що більшість пар зрілого віку мають труднощі з нарожденням малюка і не можуть завагітніти протягом першого року спроб.

Вік, за якого у пари можуть виникнути проблеми з фертильністю, стає дедалі молодшим і це, безумовно, викликає тривогу. Але, сучасні технології, а саме медицина приходить на допомогу всім батькам, які прагнуть пізнати щастя народження і виховання дитини.

Сурогатне материнство з уже створеними ембріонами (1 ЕТ) 1914130 грн.
Програма ЕКЗ стандартна 61160 грн.
Сурогатне материнство з власними ооцитами (2 ЕТ) 1790920 грн.
Стати сурогатною матір'ю 602840 грн.
Стати донором ооцитів (яйцеклітин) 47960 грн.
Програма “Сегментований протокол” 60500 грн.
Програма “Транспортна” 58740 грн.
Програма “Донація ооцитів” 206810 грн.
Програма переносу розморожених донорських ембріонів 33660 грн.
Інсемінація спермою донора (ІCД) 32560 грн.
Лікування комплексне вульво-вагінальне (лазерне лікування) 12100 грн.
Розморожування кріоконсервованих ембріонів / ооцитів 9240 грн.
Репродуктивний консиліум (комплексна консультація провідного репродуктолога, генетика, гінеколога-ендокринолога, ембріолога та ін.) 3910 грн.
Консультація лікаря-репродуктолога Владикіної Н. В. первинна 1620 грн.
Консультація лікаря-репродуктолога Владикіної Н. В. повторна 1270 грн.
Консультація лікаря-репродуктолога вищої категорії первинна 880 грн.
Онлайн консультація репродуктолога вищої категорії первинна 880 грн.
Донорство яйцеклітин (ооцитів) 198010 грн.
Репродуктологія 66000 грн.
ЕКЗ - екстракорпоральне запліднення 66000 грн.
Перша консультація репродуктолога 1760 грн.
Банк сперми 26400 грн.
Сурогатне материнство 440030 грн.
Внутрішньоматкова інсемінація (ВМІ / IUI) 13200 грн.
Ембріологія 13200 грн.

Наші лікарі

Владикіна Наталія Володимирівна
Репродуктолог, лікар-генетик
Дейнеко Тетяна Сергіївна
Репродуктолог, акушер-гінеколог
Савченко Ірина Станіславівна
Репродуктолог, акушер-гінеколог

Відгуки наших клієнтів

The services are ok. But its been a long road for us
We had a surrogacy programme and our child was born on 20.02.2022 in Ukraine in Kiev. We had bought tickets for 26.02.2022, but on 23.02.2022 air communication with Ukraine was cancelled. We had to fly first to Warsaw, rent a car there and drive to Kiev to pick up our child. In general, we are grateful to сlinik Lita, because it was not their fault. Everything went according to plan and the contact was good.
CLINIK LITA
Li Wei (China)
Владыкина - бриллиант!
Как только узнали про проблему, так сразу и к Владыкиной. Наталья Владимировна - это не врач, а волшебница! Подход у нее такой личный, словно ты единственный пациент. С нами сидела, все разжевала, какие шаги будем предпринимать. И вот, спустя пару месяцев лечения - положительный результат. Не верилось, глазам своим! Скажу так, если бы не она, то и счастья нашего сейчас не было бы. Владыкина - это шанс, который должен быть у каждой пары с такой проблемой. Рекомендую от всей души!
Валерия (NY, USA)
Дякуємо за народження нашої донечки
Низький уклін Владикіній Наталії Володимирівні! Ви виріли в успіх нашого лікування, мабуть більше ніж ми самі! Після другої невдалої спроби ЕКЗ, ми опустили руки, однак Наталія Володимирівна, підтримувала нас та бачила шлях до успішного результату. За цей рік, Ви стали для нас, як рідна людина! Ми вдячні безмежно, за те, що допомогли здійснити нашу мрію, стати батьками нашої крихітки!
Клініка ЛІТА
Задорожна Юлія (Київ)

Наші сертифіикати

Про клініку “Клініка репродуктивної медицини «LITA»”

Клініка репродуктивної медицини "LITA" вже багато років займається діагностикою та лікуванням безпліддя та інших проблем репродукторогії.

Основні напрямки роботи нашої клініки:

  • Консультації фахівців з питань лікування безпліддя
  • Планування та ведення вагітності
  • Діагностика та лікування безпліддя всіх форм
  • Проведення програм ЕКЗ та інших методів ДРТ
  • Сурогатне материнство
  • Донорство яйцеклітин
  • Гінекологія

Наші переваги

Повний цикл лікування. Клініка "LITA" пропонує своїм пацієнтам лікування від моменту діагностики захворювання до народження дитини. У вас не буде необхідності звертатися до сторонніх фахівців у пошуку консультації. Ви отримаєте повний комплекс послуг в одному місці і можете бути впевнені в їхній високій кваліфікації.

Альтернативні варіанти лікування. Крім лікування самого захворювання, наша клініка кваліфікується на ЕКЗ з вашими і донорськими яйцеклітинами, а також питаннях сурогатного материнства.

Висока кваліфікація лікарів. Наші лікарі мають високу кваліфікацію, досвід роботи з випадками різної складності і є членами Української асоціації репродуктивної медицини та Європейської асоціації репродукції людини та ембріології (ESHRE). Кожен лікар постійно проходить підвищення кваліфікації, бере участь у семінарах і профільних конференціях, обмінюється досвідом з іноземними колегами і стежить за розвитком підходів до лікування безпліддя по всьому світу.

Сучасне обладнання. Ми ретельно стежимо за технічним оснащенням нашого медичного центру, адже сучасне обладнання не тільки дає можливість впроваджувати нові види лікування, а й значно підвищує якість і результативність таких процедур, як ЕКЗ. Так, наприклад, ми єдині в Україні, хто працює з сучасною системою мікроманіпуляторів останньої версії та лазером Lykos, завдяки якому можна проводити допоміжний лазерний хетчінг і біопсію ембріонів.

Чудовий сервіс. Наш персонал чудово розуміє ступінь фізичного та емоційного навантаження, якого зазнають пари під час лікування або процедури ЕКЗ, тож ми ставимо комфорт пацієнтів на перше місце і прагнемо полегшити для них цей емоційно важкий період і стати підтримкою на шляху до довгоочікуваної вагітності.

Клініка репродуктивної медицини "LITA" - турбота і високі технології поєднані в одному для того, щоб зробити якомога більше сімей щасливими!

 

Контакти клініки “Клініка репродуктивної медицини «LITA»”

room
м. Київ, вул. Дніпровська набережна, 28

Статті

Сурогатне материнство в Європі є легальним в наступних країнах: Країна Доступ до сурогатного материнства Участь...
Станом на 2024 рік на територію України можна приїхати трьома способами: на поїзді, на автобусі, і на особистому автомобілі. З 24 лютого 2022 року авіас...
Донорство ооцитів, також іноді зване, як донорство яйцеклітин, це чудова можливість допомогти парам, які мають проблеми з дітонародженням. Донорство ооцитів...
Суррогатне материнство - це процедура двосторонньої угоди між подружжям, що не може мати дітей, та здоровою жінкою дітородного віку, яка готова виносити чужу ди...
У великого відсотка пар у всьому світі виникають проблеми із зачаттям дитини. Це пов'язано як зі здоров'ям майбутніх батьків, так і з тим, що все більше...