Бажання завести дитину одне з найсакральніших для будь-якої сім'ї, а тим паче жінки. Щастя, яке приносить малюк своїм батькам, його перші кроки і посмішка, слова і досягнення - наповнюють наше життя сенсом.

Як стати донором яйцеклітин в Україні

На жаль, сьогоднішня світова статистика показує, що більшість пар зрілого віку мають труднощі з нарожденням малюка і не можуть завагітніти протягом першого року спроб.

Вік, за якого у пари можуть виникнути проблеми з фертильністю, стає дедалі молодшим і це, безумовно, викликає тривогу. Але, сучасні технології, а саме медицина приходить на допомогу всім батькам, які прагнуть пізнати щастя народження і виховання дитини.

Інтроцитоплазматичне введення сперматозоїдів (ICSI) 14040 грн.
Програма ЕКЗ стандартна 54230 грн.
Програма подвійної стимуляції яєчників «DuoStim» 106510 грн.
Стати сурогатною матір'ю 534510 грн.
Стати донором ооцитів (яйцеклітин) 42520 грн.
Програма “Сегментований протокол” 53640 грн.
Програма “Транспортна” 52080 грн.
Програма “Донація ооцитів” 183370 грн.
Програма переносу розморожених донорських ембріонів 29840 грн.
Інсемінація спермою донора (ІCД) 28870 грн.
Лікування комплексне вульво-вагінальне (лазерне лікування) 10720 грн.
Розморожування кріоконсервованих ембріонів / ооцитів 8190 грн.
Донорство яйцеклітин (ооцитів) 175560 грн.
Репродуктологія 58520 грн.
ЕКЗ - екстракорпоральне запліднення 58520 грн.
Перша консультація репродуктолога 1560 грн.
Банк сперми 23400 грн.
Сурогатне материнство 390150 грн.
Внутрішньоматкова інсемінація (ВМІ / IUI) 11700 грн.
Ембріологія 11700 грн.

Наші лікарі

Владикіна Наталія Володимирівна
Репродуктолог, лікар-генетик
Дейнеко Тетяна Сергіївна
Репродуктолог, акушер-гінеколог
Савченко Ірина Станіславівна
Репродуктолог, акушер-гінеколог

Відгуки наших клієнтів

Дякуємо за народження нашої донечки
Низький уклін Владикіній Наталії Володимирівні! Ви виріли в успіх нашого лікування, мабуть більше ніж ми самі! Після другої невдалої спроби ЕКЗ, ми опустили руки, однак Наталія Володимирівна, підтримувала нас та бачила шлях до успішного результату. За цей рік, Ви стали для нас, як рідна людина! Ми вдячні безмежно, за те, що допомогли здійснити нашу мрію, стати батьками нашої крихітки!
Клініка ЛІТА
Задорожна Юлія (Київ)
The services are ok. But its been a long road for us
We had a surrogacy programme and our child was born on 20.02.2022 in Ukraine in Kiev. We had bought tickets for 26.02.2022, but on 23.02.2022 air communication with Ukraine was cancelled. We had to fly first to Warsaw, rent a car there and drive to Kiev to pick up our child. In general, we are grateful to сlinik Lita, because it was not their fault. Everything went according to plan and the contact was good.
CLINIK LITA
Li Wei (China)

Наші сертифіикати

Про клініку “Клініка репродуктивної медицини «LITA»”

Клініка репродуктивної медицини "LITA" вже багато років займається діагностикою та лікуванням безпліддя та інших проблем репродукторогії.

Основні напрямки роботи нашої клініки:

  • Консультації фахівців з питань лікування безпліддя
  • Планування та ведення вагітності
  • Діагностика та лікування безпліддя всіх форм
  • Проведення програм ЕКЗ та інших методів ДРТ
  • Сурогатне материнство
  • Донорство яйцеклітин
  • Гінекологія

Наші переваги

Повний цикл лікування. Клініка "LITA" пропонує своїм пацієнтам лікування від моменту діагностики захворювання до народження дитини. У вас не буде необхідності звертатися до сторонніх фахівців у пошуку консультації. Ви отримаєте повний комплекс послуг в одному місці і можете бути впевнені в їхній високій кваліфікації.

Альтернативні варіанти лікування. Крім лікування самого захворювання, наша клініка кваліфікується на ЕКЗ з вашими і донорськими яйцеклітинами, а також питаннях сурогатного материнства.

Висока кваліфікація лікарів. Наші лікарі мають високу кваліфікацію, досвід роботи з випадками різної складності і є членами Української асоціації репродуктивної медицини та Європейської асоціації репродукції людини та ембріології (ESHRE). Кожен лікар постійно проходить підвищення кваліфікації, бере участь у семінарах і профільних конференціях, обмінюється досвідом з іноземними колегами і стежить за розвитком підходів до лікування безпліддя по всьому світу.

Сучасне обладнання. Ми ретельно стежимо за технічним оснащенням нашого медичного центру, адже сучасне обладнання не тільки дає можливість впроваджувати нові види лікування, а й значно підвищує якість і результативність таких процедур, як ЕКЗ. Так, наприклад, ми єдині в Україні, хто працює з сучасною системою мікроманіпуляторів останньої версії та лазером Lykos, завдяки якому можна проводити допоміжний лазерний хетчінг і біопсію ембріонів.

Чудовий сервіс. Наш персонал чудово розуміє ступінь фізичного та емоційного навантаження, якого зазнають пари під час лікування або процедури ЕКЗ, тож ми ставимо комфорт пацієнтів на перше місце і прагнемо полегшити для них цей емоційно важкий період і стати підтримкою на шляху до довгоочікуваної вагітності.

Клініка репродуктивної медицини "LITA" - турбота і високі технології поєднані в одному для того, щоб зробити якомога більше сімей щасливими!

 

Контакти клініки “Клініка репродуктивної медицини «LITA»”

room
м. Київ, вул. Дніпровська набережна, 28

Подібні клініки

Статті

Станом на 2023 рік на територію України можна приїхати трьома способами: на поїзді, на автобусі, і на особистому автомобілі. З 24 лютого 2022 року авіасполуч...
Донорство ооцитів, також іноді зване, як донорство яйцеклітин, це чудова можливість допомогти парам, які мають проблеми з дітонародженням. Донорство ооцитів...
Суррогатне материнство - це процедура двосторонньої угоди між подружжям, що не може мати дітей, та здоровою жінкою дітородного віку, яка готова виносити чужу ди...
У великого відсотка пар у всьому світі виникають проблеми із зачаттям дитини. Це пов'язано як зі здоров'ям майбутніх батьків, так і з тим, що все більше...