"HospitalXP" - це багатопрофільний центр, у якому зібрані всі медичні напрямки щодо поліпшення вашої зовнішності, здоров'я і самопочуття.

Якщо ви шукаєте світові стандарти в галузі пластичної хірургії та трансплантації волосся, то Стамбул і клініка "HospitalXP" - ваш найкращий вибір.

Цінності клініки "HospitalXP"

 • Професіоналізм. Наша - це кваліфіковані фахівці з багаторічним досвідом роботи в команді.
 • Інновації. Ми використовуємо передові технології та новітні методи в галузі трансплантації волосся.
 • Робота про пацієнта. Індивідуальний підхід до кожного та комфорт на всіх етапах лікування.
 • Медичний центр "HospitalXP" розташований у Стамбулі, який по праву вважається одним із центрів медичного туризму в світі. Щодня тисячі пацієнтів з усього світу відвідують Туреччину з метою отримати якісну і доступну спеціалізовану допомогу.

Наша клініка вже понад 25 років допомагає з такими процедурами як: збільшення грудей, ліпосакція, підтяжка обличчя, інтимна пластика і трансплантація волосся.

Ми пропонуємо своїм пацієнтам трансплантацію волосся за технологіями DHI і FUE, які зарекомендували себе, як процедури з наведеними показниками приживлюваності волосся.

Трансплантація волосся DHI 1 сеанс 95720 грн.
FUE пересадка волосся 1 сеанс 95720 грн.
Трансплантація волосся SAPPHİRE 1 сеанс 95720 грн.
Комплект для технічного обслуговування (6 місяців) 32630 грн.
Пересадка волосся 87010 грн.
Пересадка волосся методом FUE 87010 грн.
Пересадка волосся методом DHI 87010 грн.

Наші лікарі

Хікмет Йилдирим
Реконструктивний та естетичний хірург

Про клініку “Клініка "HospitalXP"”

Чому обирають "HospitalXP"

 • Світовий рівень якості. Стамбул визнано міжнародною столицею трансплантації волосся, а "HospitalXP" з гордістю входить у топ клінік цієї галузі.
 • Високі стандарти. Наші фахівці регулярно передають навчання і фактично свою кваліфікацію на високому рівні. Ми уважно стежимо за всіма інноваціями та впроваджуємо тільки перевірені й ефективні методи.
 • Повний супровід. З моменту першої консультації та завершення лікування - ми поруч із вами. Наша команда забезпечує комфортне проживання та лікування.
 • Сучасне обладнання. "HospitalXP" оснащена новітніми технологіями в галузі трансплантації волосся, що гарантує точність і якість процедур.
 • Індивідуальний підхід. Ми розуміємо унікальність кожного пацієнта і розробляємо лікування з урахуванням індивідуальних особливостей і побажань.
 • Ретельна діагностика. Перш ніж запропонувати додаткове лікування, ми проводимо повне медичне обстеження, щоб забезпечити ефективність і безпеку процедури.
 • Доступні ціни. При високій якості послуг ціни в "HospitalXP" залишаються конкурентоспроможними, а лікування доступне всім пацієнтам.
 • Прозорість. Ми надаємо повну інформацію про процедури, можливі ризики та відповідальність, щоб ви могли прийняти обґрунтоване рішення.
 • Широкий досвід. Понад 20 років ми працюємо з пацієнтами з усього світу і навчилися знаходити абсолютно підхід до всіх. Пацієнти з інших країн завжди почуваються комфортно в стінах нашої клініки.

Стамбул давно рекомендував себе як світовий центр у сфері трансплантації волосся. Завдяки поєднанню висококласних фахівців, передових технологій і доступних цін, багато пацієнтів з усього світу обирають Туреччину і клініку "HospitalXP" за поверненням ранкової впевненості і молодості.

Мрії про шикарну шевелюру можуть стати реальністю - чекаємо на вас у "HospitalXP" у Стамбулі!

Контакти клініки “Клініка "HospitalXP"”

room
Hakkı Yeten Cad. No:11 Terrace Fulya Centre-1 K:7, D:24, 34372 Sisli/ Стамбул