Клініка "Medhair" - одна з найкращих клінік з пересадки волосся в Стамбулі, а можливо й у всій Туреччині. Важко собі уявити, але вже понад десять років колектив нашої клініки робить усе можливе, щоб повернути людям упевненість у собі і здоровий вигляд їхньому волоссю.

Багато хто, хто не стикався з проблемою облисіння, не розуміє, як важко буває перенести цей стан. Неможливо передати словами безвихідь, яку відчуває людина, спостерігаючи, як з кожним роком її шевелюра рідшає, і з'являються огидні залисини.

Проблема втрати волосся актуальна не тільки для жінок, хоча вважається, що вони більше схильні переживати через вади в зовнішності. Насправді чоловіки так само болісно сприймають втрату волосся, але більшості з них важче в цьому зізнатися, і вони змушені переконувати себе та оточуючих день у день, що проблеми випадіння волосся їх абсолютно не хвилюють.

Складність проблеми облисіння для чоловіків полягає і в тому, що вони практично позбавлені засобів, які можуть їм допомогти приховати втрату волосся без хірургічного втручання. Якщо індустрія краси пропонує жінкам безліч варіантів маскування при проблемах з волоссям, то єдине, що залишається чоловікам - це перуки і накладки. І це часом викликає ще більший дискомфорт для чоловіка, ніж облисіння.

Пересадка волосся (4000 графтів). All inclusive. Premium 206810 грн.
Безшовна пересадка волосся методом FUE Sapphire. All Inclusive 114400 грн.
Безшовна пересадка волосся методом FUE 83600 грн.
Безшовна пересадка волосся методом FUE (5000 графтів). All inclusive. Premium 118800 грн.
Безшовна пересадка волосся методом FUE (4500 графтів). All inclusive. Standard 105600 грн.
Програма пересадки волосся методом FUE Сапфір 136400 грн.
Трансплантація волосся FUE 90200 грн.
Трансплантація волосся DHI 107800 грн.
Жіноча трансплантація волосся 55000 грн.
Пересадка афро-волосся 68200 грн.
Пересадка волосся 88000 грн.
Пересадка волосся методом FUE 90200 грн.
Пересадка волосся методом DHI 0 грн.

Наші лікарі

Гульсум Генкоглан
Дерматолог, трихолог
Ведат Тосун
Дерматолог, трихолог

Відгуки наших клієнтів

Bald man in Turkey
I started losing my hair when I was 16 and it didn't bother me much at first, but by 40 it became a real problem. I work as a manager and catching the constant stares of clients at my bald spots became unbearable. Then I just googled what can be done about it and came up with several Turkish clinics, as the price there is the most adequate, but the communication sucks. I was afraid to go to Turkey without any guarantees and then I found Uamedtours, who took care of all the arrangements. In the end, everything went well, although I can't say that the transplant completely solved my baldness problems.
JB (Reno, USA)
Hair transplantation - my mistakes
Not that I regret the transplant, because there was actually more hair on my head, but I'm not sure I'd want to repeat the experience. It was a dream come true that I didn't prepare for. My girlfriend organized a medical tour, paid for everything, and nothing depended on me. So I was not ready for the specifics of the surgery, the subsequent discomfort, and the questions at work. I really regretted that I didn't prepare for the transplantation properly, read the information, and talked to people who had already been through it. My impressions are very mixed. I advise you to think seriously before you decide to take this step: You have to be prepared for things to look very ugly for a while, you have to wait a few months. Be prepared for discomfort immediately after surgery. It is also very important to consult beforehand and get all the necessary tests.
Javier (Terrassa, Spain)

Про клініку “Клініка «Medhair»”

Вивчивши цю проблему, ми зрозуміли, що трансплантація волосся - саме той метод, який може допомогти мільйонам чоловіків по всьому світу впоратися з проблемою облисіння.

Клініка "Medhair" займається трансплантацією волосся в таких зонах:

 • Голова.
 • Борода.
 • Вуса.
 • Брови.

Трансплантація може проходити, охоплюючи всю зону або тільки на локалізованих проблемних ділянках.

Переваги пересадки волосся в клініці "Medhair"

 • Безкоштовна консультація перед операцією.
 • Перед процедурою проводиться ретельне дослідження, яке визначає ступінь проблеми і можливі варіанти її лікування.
 • Послуги клініки передбачають не тільки трансплантацію, а й лікування волосся і фолікул, у разі, якщо густоту волосся можна відновити і без хірургічного втручання.
 • Розробка індивідуального плану відновлення волосся для кожного пацієнта.
 • Клініка "Medhair" орієнтована на найпередовіші технології: пересадка DHI, FUE і сапфірова пересадка FUE.
 • Досвідчена команда лікарів, які щороку вдосконалюють свої знання та навички у сфері пересадки волосся різної складності та специфіки.
 • Ми маємо великий, а головне реальний досвід у трансплантації - понад 20 000 успішних операцій.
 • Трансплантації, які проводять наша клініка, мають високі показники приживлюваності волосяних фолікул.
 • Присутність нашої команди поруч із вами протягом усього процесу пересадки і загоєння.
 • Високі стандарти якості, що пред'являються керівництвом до кожного працівника медичного центру.
 • Турбота про пацієнтів та їхній комфорт на кожному етапі пересадки.
 • Один із напрямків нашої роботи - міжнародний медичний туризм. Наші лікарі та персонал підготовлені до роботи з іноземними пацієнтами.

Запорука успішної роботи клініки "Medhair" полягає в увазі до кожної дрібниці. Все починається ще з моменту безоплатної консультації і закінчуючи спостереженням за успіхами пацієнта після пересадки.

Для нас важливо, щоб операція для кожного пацієнта не пройшла даремно, і він отримав можливість знову відчути себе на висоті, завдяки нашій роботі.

Наші лікарі, за 10 років практики змогли переконати тисячі пацієнтів з різних куточків світу, що нам можна довіряти, а мрії про густу шевелюру без залисин можуть стати реальністю.

Контакти клініки “Клініка «Medhair»”

room
Ayazaga Mahallesi Kemerburgaz Caddesi, Vadistanbul Park Phase, 7F Blok K:3, 34396 Sarıyer/Istanbul Liv Hospital Vadi Istanbul

Схожі клініки

У самому серці Львова, де поєднуються історичні традиції та сучасна якість, клініка "Моя стоматологія" пропонує першокласне обслуговування відповідно...
«Періо Центр» – єдиний в Україні центр пародонтології! Спрямовано на лікування захворювань тканин пародонту. У стоматологічній клініці успішн...
Ви мрієте про бездоганну посмішку і здорові зуби? У клініці "Дент Арт" ми готові перетворити вашу мрію на реальність. Розташована в Києві - самому сер...

Статті

Подорож до Туреччини для пересадки волосся може бути одночасно захопливою і хвилюючою. Будучи одним із найкращих напрямків для доступної та високоякісної переса...
Одна з нагальних проблем людства - це поступове зниження загального стану здоров'я нашої популяції, що призводить до виникнення нових проблем, а також зниже...
Пересадка волосся - одна з найпопулярніших процедур у галузі пластичної хірургії. За даними ISHRS (International Society of Hair Restoration Surgery, Міжнародне...