Ласкаво просимо до Клініки "Павлів" - Ваш візит до ясного глядача!

Клініка зору "Павлів" - це суміш того, що ваша родина за здоровий спосіб життя. Наша клініка пропонує широкий спектр послуг з лазерних захворювань та інших офтальмологічних процедур. Ми повертаємося до власних життєвих стандартів, стандартів з індивідуальним підходом до кожного пацієнта, щоб забезпечити необхідність більш високого лікування.

Лазерне лікування - це інноваційний метод, який сьогодні відкриває великі можливості для відкриття ваших очей. Я сподіваюся, що в клініці "Павлів" ви матимете унікальну можливість віднайти яскравість і можливість реалізувати світ власними очима.

Консультація 1010 грн.
Лазерна коагуляція сітківки (фокальна) 2860 грн.
Панретинальна лазерна коагуляція сітківки 1 етап 1710 грн.
Профілактична периферична лазерна коагуляція сітківки - одне око 3430 грн.
Профілактична периферична лазерна коагуляція сітківки - два ока 6240 грн.
Лазерна трабекулопластика - одне око 3430 грн.
Лазерна трабекулопластика - два ока 6240 грн.
Лазерна іридопластика - одне око 2860 грн.
Лазерна іридопластика - два ока 5100 грн.
Скринінговий пакет (диск зорового нерва+макула) обидва ока 1140 грн.
Глаукомний пакет обох очей (товщина шару нервових волокон та к-сть гангліонарних клітин в макулярній ділянці, пахіметрія, кут передньої камери) 1490 грн.
Ортокератологічні нічні лінзи - 1 лінза 11350 грн.
Ортокератологічні нічні лінзи 17290 грн.
Апаратне лікування 1 курс (10 сеансів) 2500 грн.
Первинний виїзд лікаря додому 1710 грн.
Офтальмологія 44000 грн.
Лазерна корекція зору 17600 грн.
Хірургічне лікування катаракти 15400 грн.

Наші лікарі

Павлів Олександра Борисівна
Лікар - офтальмолог вищої категорії, офтальмохірург, головний офтальмолог Львівської обл.
Павлів Софія Андріївна
Провідний лікар-офтальмолог, офтальмохірург
Гернага Юліана Омелянівна
Офтальмолог вищої категорії, спеціаліст з нічних ортокератологічних лінз

Відгуки наших клієнтів

Все добре
Звернувся до офтальмолога в "Клініці Павлів" у Львові, бо почав замічати проблеми з зором. Лікар був досить уважний, зробив всі необхідні перевірки та обстеження. Особливо сподобалось, як детально мені все пояснили, що до чого і чому виникають такі симптоми. Професіоналізм на рівні, і в клініці все дуже чисто і сучасно. Порадили кілька варіантів лікування та профілактики, які допоможуть покращити зір. Поки задоволений і продовжую слідувати їхнім рекомендаціям.
Клініка Павлів
Мирослав (Львів)

Про клініку “Клініка зору "Павлів"”

Діагностика - перший крок

Попередня діагностика - найважливіший етап у лікуванні будь-якого захворювання. Наші лікарі-офтальмологи виконують огляд очного дна з використанням сучасної апаратури, з розширенням зіниці для більш точної оцінки стану сітківки. Це дає нам змогу точно визначити характер захворювання та обрати найкращий метод лікування.

Лазерне лікування - ваш шлях до яскравого зору

Лазерне лікування являє собою ефективний метод для пацієнтів з різними ступенями захворювань сітківки ока. Наша команда досвідчених фахівців гарантує, що лікування буде враховано ваші особливості та потреби.

Швидкість і результат

Однією з основних переваг лазерного лікування є швидкість відновлення і помітне поліпшення зору. Багато пацієнтів відзначають позитивні зміни вже після короткого періоду після процедури.

Довгостроковий ефект

Ми створюємо для вас індивідуальний план лікування, який гарантує не тільки ефективність, а й довгострокове збереження якісного зору. Після лазерного лікування важливо дотримуватися рекомендацій наших фахівців і регулярно відвідувати офтальмолога.

Довіртеся професіоналам

Лазерне лікування сітківки ока в Клініці зору "Павлів" - це ваш шанс зробити ваше життя яскравішим і якіснішим. Довіртеся досвіду і знанням наших лікарів-офтальмологів. Ви заслуговуєте тільки на найкраще!

Якщо у вас залишилися запитання або сумніви, не соромтеся, просто зателефонуйте до нашої клініки і запишіться на консультацію до лікаря-офтальмолога. Ми готові дати вичерпні відповіді, розвіяти ваші сумніви і допомогти поліпшити ваш зір. Приходьте до нас у Клініку "Павлів". Ваше яскраве майбутнє починається тут.

Крім лазерного лікування очей, наші фахівці практикують й інші методи лікування. Якщо ваш зір впав або ви відчуваєте інші труднощі, ми чекаємо вас на прийом. Наші фахівці зроблять усе можливе, щоб повернути вам радість бачити світ на власні очі!

Клініка зору "Павлів" - це місце, де сучасна медицина і щира турбота про пацієнтів роблять неможливе - повертають пацієнтам ясність зору.

Чекаємо вас на прийом в офтальмологічній клініці "Павлів"!

Контакти клініки “Клініка зору "Павлів"”

room
м. Львів, вул. Юрія Руфа, 45а

Статті

Станом на 2024 рік на територію України можна приїхати трьома способами: на поїзді, на автобусі, і на особистому автомобілі. З 24 лютого 2022 року авіас...