Сучасний стоматологічний центр докторів Дмитра та Юлії Гризодубів – це гарна посмішка, відмінне здоров’я зубів, а значить і всього організму!

Сучасне обладнання, новітні технології та матеріали, професіоналізм лікарів, а також комфортні умови забезпечують нашим гостям якісне лікування за оптимальними цінами, гарний настрій та відчуття турботи.

Затишна, сімейна стоматологія з приємною та невимушеною атмосферою від нашої сім'ї для вас.

Брекет-система для техніки 2х4 9020 грн.
Хірургія щелепи 26400 грн.
Лікування зубів уві сні (1 час) 4970 грн.
Імплантація за допомогою системи Mega Gen (Корея) Anyridge 15220 грн.
Індивідуальна самолігуюча брекет-система 1 щелепа 53020 грн.
Saphir самолігуюча брекет-система Damon Clear 40920 грн.
Металева самообмежувальна брекет-система Damon Q2 33440 грн.
3M mini (часткове ортодонтичне лікування) 18260 грн.
Дисталізатор пристрою на пружинах з кнопкою Nance (на інд. коронках/кільцях) 15180 грн.
Апарат MSE для розширення скелета 37840 грн.
Керамічна самолігуюча брекет-система (ClaritySL, 3M UNITEC, США) 45540 грн.
Металева брекет-система (Titanium ORTHOS, гіпоалергенна, ORMCO, США) 30360 грн.
Saphir брекет-система (Inspire Ice, ORMCO, США) 37840 грн.
Керамічна брекет-система (Clarity, 3M UNITEC, USA, Vapor(прозорий), ODP, USA 30360 грн.
Металева самолігуюча брекет-система (Orthoclassic, H4 США) 30360 грн.
Металева брекет-система (3M UNITEC mini ) одна щелепа 30140 грн.
Безметалева коронка нанесенням кераміки на імплантаті Straumann BLT Roxolid 16100 грн.
Металокерамічна зубна конструкція при повній адентії з опорою на імпланти цільна фіксована 38320 грн.
Металоакрилова зубна конструкція при повній адентії з опорою на імпланти цільна фіксована 23010 грн.
Установка вінірів 12760 грн.
Безметалева коронка (технологія E-Max) 11570 грн.
Імплантація за методикою All on 6 (все на 6-ти імплантатах MG) 1 щелепа (включає хірургічний етап і тимчасова конструкція в день операції) + постійна конструкція 203730 грн.
Імплантація за методикою All on 6 (все на 6-ти імплантатах) 1 щелепа (включає хірургічний етап і тимчасова конструкція в день операції) + виготовлення постійної конструкції 246630 грн.
Імплантація за допомогою системи Straumann BLT (Roxolid) 23490 грн.
Імплантація за методикою All on 4 (все на 4-х імплантатах) 1 щелепа (включає хірургічний етап і тимчасова конструкція в день операції) + виготовлення постійної конструкції 159860 грн.
Імплантація за допомогою системи Mega Gen Any One (Корея) 14560 грн.
Стоматологія 4400 грн.
Зубні імплантати 34100 грн.
Вініри 13200 грн.
Відбілювання зубів 4840 грн.
Прикраси для зубів 660 грн.
Зубні коронки 4400 грн.
Імплантація зубів All on 6 211210 грн.
Лікування зубів під наркозом 8800 грн.
Імплантація зубів All on 4 198010 грн.

Наші лікарі

Про клініку “Стоматологічний центр "DGclinic"”

Знайти хорошого стоматолога в Харкові дійсно можливо! І ми щодня доводимо це всім нашим клієнтам. Звертаючись до нас, ви можете бути впевнені, що ми:

  • знайдемо причину болю;
  • проведимо діагностику на професійному та сучасному обладнанні;
  • запропонуємо найкраще рішення вашої проблеми;
  • зробимо все швидко, в деяких випадках навіть за одну зустріч.

Якісна стоматологія в наш час не рідкість, і кожен пацієнт, який звернувся до нас, отримує можливість скористатися професійними послугами, які пропонує вам стоматологія Харків, і ми дійсно маємо величезну перевагу перед аналогічними клініками.

Тут ви знайдете:

  • можливість самостійно обрати свого лікуючого лікаря;
  • індивідуальний підхід;
  • професійних та досвідчених стоматологів.

Незалежно від того, чи потрібно вам лише лікувати карієс чи захворювання ясен, поставити якісні протези чи просто естетично почистити зуби, наша стоматологічна клініка надасть вам усі ці послуги.

Багато пацієнтів стикаються з проблемою, що важко знайти дійсно хорошу, професійну, якісну, доступну стоматологію. Так, і якщо ви натрапите на такий стоматологічний центр, ваші очікування зазвичай не виправдовуються. Реальність зовсім інша, і ціну часто пишуть так, а насправді вона зовсім інша, і не в вашу сторону.

Центр сучасної стоматології "DGclinic" – це системний підхід до планування та реалізації процесу лікування порожнини рота.
Наша команда кваліфікованих лікарів та асистентів об’єднана спільною ідеєю – досягнення максимально якісного та надійного результату в лікуванні наших клієнтів.

Ми готові допомогти кожному пацієнту вирішити наявні проблеми будь-якої складності та запобігти подальшим можливим неприємностям.

МЕТОДИ ТА ОСОБЛИВОСТІ РОБОТИ

Індивідуальний підхід, професіоналізм та ефективність – основні критерії, якими керуються наші спеціалісти при складанні плану лікування наших пацієнтів.

Багатий досвід і знання наших лікарів, новітнє обладнання та інструменти, комфортна і тепла атмосфера роблять нашу клініку особливим місцем, яке не тільки допомагає нашим клієнтам відновити здоров'я порожнини рота, але і дарує їм масу позитивних і приємних емоцій під час лікування.

Сама сімейна стоматологічна клініка чекає на Вас!

ЧИСТОТА - ЗАПОРУКА ЯКОСТІ!

Наша клініка отримала почесний статус «Чиста лікарня, безпечна для пацієнтів», що підтверджує зразковий рівень дотримання санітарно-гігієнічних норм у закладі!

Ця відзнака присуджується Інфекційним контролем і є гарантією того, що медичний заклад забезпечує високий рівень чистоти та стерильності.

Позначення «Чиста та доброзичлива лікарня» означає, що заклад має налагоджену систему гігієни, теоретично та практично підготовлений персонал, визнання населення та високу довіру пацієнтів.

Сучасний стоматологічний центр докторів Дмитра та Юлії Гризодубів - це гарна посмішка, відмінне здоров'я зубів, а значить і всього організму!

Сучасне обладнання, новітні технології та матеріали, професіоналізм лікарів, а також комфортні умови забезпечують нашим гостям якісне лікування за оптимальними цінами, гарний настрій та відчуття турботи.

Затишна, сімейна стоматологія з приємною та невимушеною атмосферою від нашої сім'ї – ваша.

Контакти клініки “Стоматологічний центр "DGclinic"”

room
пр. Науки, 12, м. Харків, Україна

Схожі клініки

У самому серці Львова, де поєднуються історичні традиції та сучасна якість, клініка "Моя стоматологія" пропонує першокласне обслуговування відповідно...
«Періо Центр» – єдиний в Україні центр пародонтології! Спрямовано на лікування захворювань тканин пародонту. У стоматологічній клініці успішн...
Ви мрієте про бездоганну посмішку і здорові зуби? У клініці "Дент Арт" ми готові перетворити вашу мрію на реальність. Розташована в Києві - самому сер...

Статті

Здорова сяюча посмішка є метою чи не кожного третього жителя планети. Але шкідливі звички, погана спадковість і травми вносять свої корективи. І частенько, паці...
Сьогодні ми хочемо поговорити про поширену проблему, з якою стикаються багато хто з нас, а саме про необхідність видалення зубів мудрості. І дати вам кілька...
Сьогоднішня стоматологія - це рай для виконання будь-якого бажання пацієнта. Стоматолог може не тільки відбілити ваші зуби чи прикрасити їх стразами. Стомато...
Риск розвитку раку та інших хронічних захворювань складний. Коли ми думаємо про всі фактори ризику, які збираються разом: наш вибір продуктів харчування, рівень...
Золоті коронки Багато людей вважають, що золоті коронки залишилися далеко в минулому, але насправді вони, як і раніше, актуальні, дуже корисні й часто викор...
Ізраїльські зубні імплантати - це продукція економ-класу, доступна практично у всіх українських клініках. Серед найбільш поширених на українському ринку імплант...
Остеопороз - це стан, за якого відбувається втрата кісткової тканини. Оскільки тканина руйнується на мікроскопічному рівні, кістки стають більш крихкими і...
Зіткнувшись із необхідністю встановлення імплантату і дізнавшись його вартість, перше, що спадає на думку, це запитання "чому імплантати такі дорогі?"...