Створюючи сім'ю, ми плануємо стати не тільки подружжям, а й батьками. На жаль, чудо народження дітей трапляється не завжди. За статистикою, кожна десята пара в світі стикається з проблемою безпліддя. Чи означає це, що вони ніколи не стануть батьками?

На щастя, ні. Безпліддя, як чоловіче, так і жіноче, можна вилікувати.

Клініка репродуктивної медицини імені академіка Грищенка вже більше 30 років успішно лікує всі види чоловічого і жіночого безпліддя.

Стати сурогатною матір'ю в Україні

Репродуктивна медицина - це наша спеціальність, наша робота, наш спосіб дарувати пацієнтам щастя. Ми є експертами в області допоміжних репродуктивних технологій і екстракорпорального запліднення (ЕКО).

Наша місія - допомогти нашим пацієнтам стати щасливими батьками.

Для досягнення цієї мети ми використовуємо новітні технології, високоякісне європейське обладнання, а також власний унікальний досвід.

В даний час Клініка репродуктивної медицини імені академіка В.І. Грищенка - це медичний заклад, що надає повний спектр лікувально-діагностичних послуг при жіночому і чоловічому безплідді.

Постійні дослідження, новий досвід, щодена наполеглива праця і непереборне бажання подарувати парі можливість стати батьками стали "золотим стандартом" клініки. Результатом діяльності наших репродуктологів є народження більше десяти тисяч дітей, батьки яких звернулися до клініки.

Професіоналізм персоналу гарантує індивідуальний підхід і високу ефективність лікування для кожного пацієнта.

Послуга "Сурогатне материнство" 1502090 грн.
Стати сурогатною матір'ю 468180 грн.
Стати донором ооцитів (яйцеклітин) 37800 грн.
Програма лікування безпліддя методом ЕКЗ «Інтенс» 85170 грн.
Консультація з індивідуальним планом лікування 970 грн.
Вагінопластика 4680 грн.
Лапаротомія екстирпація матки (підвищена складність) 29450 грн.
Тазово-очеревинний кольпопоез з лапароскопічною допомогою 17750 грн.
Програма лікування безпліддя методом ЕКЗ «Оптимал» 81150 грн.
Програма лікування безпліддя методом ЕКЗ "Базова" 62810 грн.
Екстракорпоральне запліднення (з ІКСІ, без медикаментів) 35890 грн.
Екстракорпоральне запліднення (без ІКСІ, без ліків) 27580 грн.
Надання донорських ооцитів для ЕКЗ (свіжі) 59690 грн.
Надання донорських ооцитів для ЕКЗ (вітрифікованих) 37250 грн.
Лапароскопія, гістеректомія 24770 грн.
Репродуктологія 58520 грн.
ЕКЗ - екстракорпоральне запліднення 58520 грн.
Донорство яйцеклітин (ооцитів) 175560 грн.
Перша консультація репродуктолога 1560 грн.
Ембріологія 4680 грн.
Банк сперми 23400 грн.
Внутрішньоматкова інсемінація (ВМІ / IUI) 11700 грн.

Наші лікарі

Грищенко Микола Григорович
Акушер-гінеколог, репродуктолог
Паращук Валентин Юрійович
Головний лікар, акушер-гінеколог, репродуктолог
Дроговоз Катерина Володимирівна
Акушер-гінеколог, репродуктолог, лікар ультразвукової діагностики, лікар кабінету патології шийки матки.
Блажко Юлія Сергіївна
Акушер-гінеколог, репродуктолог, лікар ультразвукової діагностики.
Коломієць Юрий Владимирович
Головний лікар Дніпровської філії, акушер-гінеколог, репродуктолог.
Кияненко Віталій Анатолійович
Акушер-гінеколог, репродуктолог Дніпровської філії
Петрова Галина Андріївна
Акушер-гінеколог, репродуктолог, гінеколог-ендокринолог.
Рослякова Наталія Олександрівна
Лікар вищої категорії за фахом "Акушерство і гінекологія", фахівець з ультразвукової діагностики.
Кисельова Марина Миколаївна
Головний лікар Запорізької філії, акушер-гінеколог, репродуктолог, лікар УЗИ.

Відгуки наших клієнтів

Jesteśmy w ciąży
Mam na imię Nicole i pochodzę z Portland w stanie Oregon. Od 7 lat nie możemy z mężem począć dziecka. Zdiagnozowano u mnie niepłodność i przepisano mi kosztowne leczenie. Moja przyjaciółka pochodzi z Ukrainy i kiedy powiedziałam jej o problemach z ubezpieczeniem zdrowotnym, poradziła mi, żebym pojechała do Kijowa i tam się leczyła. Myśleliśmy z mężem, że to szaleństwo. Ale po kilku tygodniach zdecydowaliśmy się. Skontaktowałam się z Dmitrijem, który po zapoznaniu się z moją diagnozą zaproponował kilka możliwości klinik. Wybraliśmy klinikę Grischenko. Nasza lekarka Elena była bardzo miła i taktowna. To były trudne dni. Testy, badania. Byliśmy z mężem zmęczeni, ale to nie było na darmo. Nie mogliśmy przejść przez cały proces leczenia, musieliśmy wrócić do domu. Lekarze spotkali się z nami i dostosowali niektóre zabiegi do naszych możliwości. Wróciliśmy do domu zmęczeni, ale dosłownie pół roku później udało nam się zajść w ciążę. Dziękuję.
Nicole Coleman (Portland, Oregon)
We're pregnant
My name is Nicole and I am from Portland, Oregon. My husband and I have been unable to conceive for 7 years. I was diagnosed with infertility and prescribed expensive treatments. My friend is from Ukraine and when I told her about the problems with health insurance coverage, she advised me to go to Kiev and get treatment there. My husband and I thought it was crazy. But after a couple of weeks we made up our minds. I contacted Dmitriy and he suggested several options for clinics after learning about my diagnosis. We chose Grischenko clinic. Our doctor Elena was very nice and tactful. Those were difficult days. Tests, examinations. My husband and I were tired, but it was not for nothing. We could not go through the whole course of treatment, we had to go home. The doctors met us and adjusted some of the procedures to our abilities. We flew home exhausted, but literally six months later we were able to get pregnant. Thank you.
Nicole Coleman (Portland, Oregon)

Наші сертифіикати

Про клініку “Клініка лікування безпліддя ім. В.І. Грищенка”

Історія клініки

Роком заснування клініки вважається 1983 рік, коли на базі Інституту проблем кріобіології та кріомедіціни НАН України академік НАН України, доктор медичних наук, професор Валентин Іванович Грищенко створив першу в країні лабораторію репродукції людини, яка згодом була перетворена в Центр репродукції людини "Імплант" (клініка "Імплант").

Тут він зібрав великий колектив медиків і біологів. В умовах відсутності спеціального обладнання, необхідних препаратів і середовищ, вони все одно вивчали і впроваджували нові технології лікування безпліддя.

У 1990 році в лабораторії було проведено перший в Україні успішний цикл екстракорпорального запліднення (ЕКО), в результаті якого 19 березня 1991 народилася дівчинка Катя.

Унікальною подією в історії репродукції вважається проведення першої в Україні та країнах СНД програми сурогатного материнства в Центрі репродукції людини "Імплант". 48-річна жінка виносила і народила дитину для своєї дочки, яка не мала анатомічних і фізіологічних можливостей для виношування вагітності (була відсутня матка).

З 1985 року в інституті проводилися дослідження можливості використання наднизьких температур і гіпотермії для зберігання сперми, яйцеклітин і людських ембріонів.

У серпні 2003 року в Центрі імплантації в Україні народилася перша дитина після пересадки кріоконсервованих ембріонів в матку пацієнтки.

У 2001 році було відкрито відділення гінекологічної ендоскопії, яке почало свою діяльність.

На даний момент клініка носить ім'я В.І. Грищенка і може похвалитися тим, що є:

  • Першою клінікою допоміжних репродуктивних технологій (ВРТ) в Україні
  • Першою в Україні з дитиною, які народилися в результаті ЕКО
  • Першим в Україні і колишньому СРСР банком донорської сперми
  • Перша успішна програма сурогатного материнства в СНД.

3 січня 2011 помер Валентин Іванович Грищенко. Він пішов з життя, але знаходиться в серцях щасливих батьків і їхніх дітей, в серцях своїх колег і учнів. Він вчив нас вчитися кожен день, годину і хвилину, пам'ятаючи про цілі, заради яких ми працюємо і живемо, любити і цінувати людей і щиро прагнути їм допомогти, зберігаючи традиції гуманізму, професіоналізму і колегіальності.

Контакти клініки “Клініка лікування безпліддя ім. В.І. Грищенка”

room
Благовіщенська вулиця, 25, Харків, Харківська область, 61000

Подібні клініки

Статті

Донорство ооцитів, також іноді зване, як донорство яйцеклітин, це чудова можливість допомогти парам, які мають проблеми з дітонародженням. Донорство ооцитів...
Суррогатне материнство - це процедура двосторонньої угоди між подружжям, що не може мати дітей, та здоровою жінкою дітородного віку, яка готова виносити чужу ди...
ІМПЛАНТ - ЩО ЦЕ ТАКЕ? Протизаплідний імплантат - це невеликий гнучкий пластиковий стрижень, який поміщається під шкіру у верхній частині руки. Він працює, ви...
Рак молочної залози є одним із найпоширеніших онкологічних захворювань у жінок у світі. Незважаючи на його поширеність, багато жінок досі не знають, про які озн...
Причиною всіх бід людства, починаючи від проблем зі здоров'ям і закінчуючи зниженням народжуваності, часто називають мастурбацію. Наприклад, популярне запит...
Риск розвитку раку та інших хронічних захворювань складний. Коли ми думаємо про всі фактори ризику, які збираються разом: наш вибір продуктів харчування, рівень...
Панкреатит - це запальне захворювання підшлункової залози, що проявляється у вигляді незворотних змін у структурі органу, які викликають біль та неухильне зниже...
На різних етапах програми ЕКЗ використовуються різні препарати. На першому етапі вони готують організм жінки до подальшої стимуляції овуляції, на другому &ndash...
У великого відсотка пар у всьому світі виникають проблеми із зачаттям дитини. Це пов'язано як зі здоров'ям майбутніх батьків, так і з тим, що все більше...
З якими проблемами можуть зіткнутися іноземці в Україні? За останні п'ять років українські сурогатні матері народили понад 4 000 дітей для іноземців. Ос...