«Новий Зір» – одна з найбільших офтальмологічних установ України, яка увібрала в себе всі останні досягнення світової медицини. Це 7 сучасних центрів, які готові надати послуги найвищої якості від діагностики зору до вирішення найскладніших проблем лікування очних захворювань.

Головною особливістю центрів «Новий Зір» є професіоналізм медичного персоналу. Тут консультують і проводять операції лікарі вищої категорії, кандидати медичних наук. Основу колективу складають спеціалісти, які практикують разом з 1999 року. Вони стояли біля витоків приватної української офтальмології.

Офтальмологія 43500 грн.
Імплантація сегмента рогівки 47860 грн.
Хірургія катаракти 13050 грн.
Імплантація VICH Phakic IOL (+2,75D далекозорість) 73530 грн.
Імплантація VTICMO Phakic Toric IOL (торична короткозорість понад -6D) 86800 грн.
Імплантація ІОЛ VICMO Phakic (міопія понад -6D) 78090 грн.
Імплантація торичної ІОЛ VTICM Phakic (торична міопія) 82450 грн.
Вітреоретинальна хірургія 50680 грн.
Хірургічне лікування глаукоми 17180 грн.
Антиглаукомна хірургія апаратом EX-PRESS 46770 грн.
Факоемульсифікація з імплантацією IOL TecnisSymfonyToric (гнучка, із захистом від ультрафіолету та корекцією астигматизму) 67870 грн.
Фокальна мікроімпульсна навігаційна лазерна фотокоагуляція 17620 грн.
Факоемульсифікація з імплантацією IOL TecnisSymfony (ZXR00) (гнучка, захищена від ультрафіолету) 55900 грн.
Факоемульсифікація з імплантацією IOL TecnisSymfonyToric (гнучка, захист від ультрафіолету та корекція астигматизму) 75480 грн.
Факоемульсифікація з імплантацією IOL TecnisSymfonyToric (гнучка, захист від ультрафіолету та корекція астигматизму) 86140 грн.
Офтальмологія 43500 грн.
Лазерна корекція зору 16530 грн.
Хірургічне лікування катаракти 13050 грн.

Наші лікарі

Пархоменко Георгій Якович
Головний лікар мережі медичних центрів "Новий Зір", офтальмохірург
Могилевський Сергій Юрійович
Науковий директор мережі медичних центрів "Новий Зір"
Манойло Тетяна Володимирівна
Заступник головного лікаря медичного центру «Новий Зір», офтальмосургер
Куліш Марина Анатоліївна
Лікар вищої категорії. Офтальмохірург
Гурбик Зоя Василівна
Офтальмохірург
Бакаєв Ігор Васильович
Офтальмохірург
Могильна Ірина Вікторівна
Дитячий офтальмолог
Федоров Леонід Антонович
Офтальмохірург
Фархат Хассан
Офтальмохірург

Відгуки наших клієнтів

It could have been better
I flew to Kiev for vision treatment at the Novy Zir Clinic. We discussed everything in advance with the girl Olga. I was met at the airport and escorted to the hotel, I don't even remember the name, but not a bad budget option. The hospital was literally just a few steps away. Therefore there was no problem. The problem was the language. The doctor spoke mediocre English, and if it were not for the receptionist I am not sure that we understood each other. I had to call Olga and solve this issue, because I was promised that the doctor speaks perfect English. At my next appointment I was met by Mr. Parkhomenko who continued my treatment. Three days later I was operated on for my glaucoma. Although I hoped to do without it, but the doctor convinced me. I recovered at home, but I really feel better. Had it not been for the incident with my first doctor, I would have said everything was fine, but now I have to check and recheck the work of the staff. Keep that in mind!
Jacob (Toronto, Canada)

Наші сертифіикати

Про клініку “Офтальмологічний центр "Новий Зір"”

Історія

1999 рік

У Києві відкрито перший приватний офтальмологічний центр, який очолив Георгій Якович Пархоменко. Розпочалася кропітка робота по створенню приватної вітчизняної офтальмохірургії.

Українським пацієнтам було запропоновано те, що раніше могли запропонувати відомі зарубіжні медичні центри: високоякісне обслуговування та новітні методи лікування захворювань очей. Закуповується сучасне обладнання.

Поряд з доктором Пархоменком працюють постійні помічники – хірурги, медсестри, адміністратори, менеджери та інженери. Завдяки їх майстерності та спільній роботі в тому ж році офтальмологічна школа Георгія Пархоменка була визнана на клінічних тренінгах з лазерної корекції в РАМН і на Віденському конгресі Європейської асоціації катарактальних і рефракційних хірургів.

Розпочинається кропітка науково-практична робота на основі перших лазерних корекцій очей. Завдяки сучасній діагностичній апаратурі стали доступними якісні та комплексні діагностичні дослідження зору.

2000 рік

Справжнім проривом цього року стало впровадження амбулаторного лікування катаракти методом факоемульсифікації. Зараз операція займає не більше 10-15 хвилин і не вимагає госпіталізації. З впровадженням факоемульсифікації довгі черги були забуті. Процедура стала швидкою і болючою. Період відновлення значно скоротився. Люди починають бачити вже в операційній і відразу після операції йдуть додому. Деякі з них навіть їздять на власному автомобілі.

Успішне лікування катаракти надихнуло команду розпочати амбулаторну хірургію глаукоми з непроникаючою склеректомією. У вересні 2000 року на конгресі Європейської асоціації катарактальних та рефракційних хірургів у Брюсселі світова громадськість високо оцінила досягнення молодої української приватної офтальмохірургії. Відтоді клініка постійно обмінюється досвідом з американськими, французькими та італійськими колегами.

2001 рік

Впроваджуємо новий метод корекції короткозорості та далекозорості – імплантацію факічних інтраокулярних лінз Artisan. Тепер фахівці клініки можуть покращити зір пацієнтам, які мають протипоказання до лазерної корекції, наприклад, з тонкою рогівкою або високим ступенем аномалії рефракції (більше 8,0 діоптрій).

Медичний центр отримує Сертифікат про проходження курсів Advanced Course in Phakic Intraocular Lens Implantation Artisan (Гронінген, Нідерланди). Провідні лікарі беруть участь у Російському симпозіумі з рефракційної хірургії (Москва). Цього року ми впроваджуємо новий метод знеболювання під час операцій – краплинний (безін’єкційний).

2002 рік

Цього року медичний центр почав надавати дитячу офтальмологію.

А в самій клініці розпочато імплантацію моноблочних ІОЛ — новітньої розробки штучного кришталика.

2003 рік

У медичному центрі відкрито дві нові спеціальності: реконструктивна та вітреоретинальна хірургія. Але головною подією є відкриття філії в місті Хмельницькому. Тепер жителі цього міста можуть отримати офтальмологічну допомогу столичного рівня вдома.

З 22 по 24 травня 2003 року в Києві в Президент-Готелі Київський відбувся Міжнародний офтальмологічний симпозіум, організований американською компанією Alcon. Жива хірургія катаракти є частиною симпозіуму. За ходом найскладніших операцій спостерігали близько двохсот учасників з різних країн світу. Доктор Пархоменко показує свою майстерність «наживо». Все, що відбувалося в операційній, транслювалося на великий екран у конференц-залі Президент-Готелю.

У грудні того ж року Георгій Якович повторив такий же майстер-клас в Центрі мікрохірургії ока для московських і обласних офтальмологів. Протягом року брав участь у конгресі Європейської асоціації катарактальних та рефракційних хірургів (Мюнхен), став членом Європейського товариства катарактальних та рефракційних хірургів та членом Американського товариства катарактальної та рефракційної хірургії.

2004 рік

Медичний центр «Новий Зір» відкрився у жовтні 2004 року.

Великий досвід і широкі можливості дозволили запровадити нові послуги: «Супер Ласік», «Гарант Фейко», система «Оптимал». Завдяки їм можна відновити не тільки високу гостроту зору, але і його оптимальну якість: чіткість, яскравість, контрастність.

Перебувати в очному центрі «Новий Зір» надзвичайно комфортно. Відточена протягом багатьох років практики система діагностики та лікування стає ще більш досконалою. У цьому ж році Хмельницький центр приєднується до медичного центру Георге Яковича, який також починає працювати під брендом «Новий Зір».

Також починає працювати під брендом «Новий Зір». Здійснюються інвестиції в удосконалення технології та матеріально-технічної бази, забезпечується постійне навчання медичного персоналу. Фахівці центру «Новий Зір» постійно оновлюють свої знання на міжнародних конференціях та конгресах. Це дає змогу розробити та реалізувати ряд важливих проектів і програм: створення навчального центру для офтальмологів та співпраця з відомими медичними центрами.

2005 рік

Завдяки методу лазерної корекції Super LASIK вдалося відновити гостроту зору вище 100%. Зараз зір 120-150% після лазерної корекції - звичайна практика. Імплантація факічних лінз Artisan також використовується в повсякденній клінічній практиці. Цей метод використовується при наявності протипоказань до лазерної корекції як альтернативи їй або при дуже високих ступенях порушення зору.

Справжньою подією року стало впровадження мультифокальної хірургії. Завдяки імплантації лінз ReSTORE стало можливим виправити вікову гіперметропію. З цього року наші лікарі постійно консультують в обласних центрах України. Наше керівництво реалізує спеціально розроблену соціальну програму для пенсіонерів.

2006 рік

Того ж року лікарі нашого медичного центру отримали патент на спільну з РАН розробку відеокомп'ютерного лікування косоокості. Ця система дозволяє досягти правильного положення очей, відновити бінокулярний зір у 70% випадків без хірургічного втручання.

Впроваджуючи в практику останні досягнення світової офтальмології, у червні 2006 року МЦ «Новий Зір» почав використовувати нову розробку компанії «Алкон» - інтраокулярну лінзу AcrySof IQ Natural. Імплантація цих лінз забезпечує принципово нову якість зору в різних умовах освітлення. Їх особлива технологія виготовлення дозволяє бачити чітке і різке зображення навіть вночі, усуваючи відблиски і відблиски при яскравому освітленні.

Розширюючи свою присутність в регіонах України, у жовтні 2006 року в Дніпропетровську відкрився медичний центр «Новий Зір». Жителі Дніпропетровщини отримали чудову можливість полікувати очі за допомогою сучасних методик та найсучаснішого обладнання в обласному центрі. Завдяки відкриттю медичного закладу була проведена вітреоретинальна хірургія.

2007 рік

Розширюючи спектр послуг, з 2007 року в кожному центрі «Новий Зір» відкрито салон оптики. Тепер кожен бажаючий придбати якісні окуляри, оправу та контактні лінзи може зробити це безпосередньо в Медичному центрі.

У березні 2007 року в Запоріжжі відкрито медичний центр «Новий Зір».

У травні 2007 року в київському медичному центрі «Новий Зір» спільно з українським представництвом американської компанії Alcon була встановлена ​​операційна система Infiniti. Головним досягненням Infiniti є зменшення розрізу до рекордних 2,2 мм. Технологія Aqualase (промивання лінзи) гарантує відсутність ризику термічних ускладнень і знижує ризик розриву задньої капсули ока.

У травні 2007 року Київський медичний центр «Новий Зір» успішно пройшов акредитацію МОЗ України та був визнаний медичним центром вищої категорії.

У 2007 році Київський медичний центр «Новий Зір» був визнаний найкращим у національному рейтингу «100 кращих товарів і послуг» за 2006 рік.

У травні 2007 року відкрився новий центр «Новий Зір» у Черкасах. Він оснащений сучасним медичним обладнанням виробництва США, Європи та Японії. Лікарі медичного центру мають досвід прогресивних методів відновлення зору, що дозволяє підібрати лікування відповідно до індивідуальних показників кожного пацієнта.

У липні 2007 року Київський очний центр «Новий Зір» отримав нове діагностичне обладнання - ендотеліальний мікроскоп SP-3000P фірми Topcon (Японія). Цей прилад призначений для аналізу ендотелію, внутрішніх клітин рогівки, що відповідає за її прозорість.

2008 рік

Значних результатів нашим фахівцям вдалося досягти і в лазерній корекції зору. Пацієнт із короткозорістю -6D (20% зору) отримав гостроту зору до 150%! У повсякденній офтальмохірургічній практиці лікарів медичного центру «Новий Зір» випадки підвищення гостроти зору до 100% стають звичним явищем. Тепер, завдяки останнім досягненням у світовій офтальмології, пацієнти можуть отримати виняткову точність, безпеку та найвищі результати лікування, яких раніше не було.

Наприкінці року відбулася ще одна знакова подія. Уряд України високо оцінив досягнення фахівців медичних центрів «Новий Зір». За вагомий внесок у розвиток охорони здоров’я України та вагомі трудові досягнення Кабінет Міністрів України нагородив наш колектив Почесною грамотою!

2009 рік

У 2009 році спеціалістами МЦ «Новий Зір» у повсякденну медичну практику впроваджено новий метод лазерної корекції Super Lasik Thin Flap (Супер ЛАСІК з ультратонким клаптем).

Також продовжується розширення медичних центрів «Новий Зір». Ще одне відділення відкрилося в жовтні в Сумах. У Сумському медичному центрі проводиться точна діагностика всього зорового апарату та професійні консультації досвідчених офтальмологів.

2010 рік

У Харкові відкрито новий сучасний медичний центр «Новий Зір». Він оснащений сучасним діагностичним та лікувальним обладнанням виробництва США, Німеччини та Японії. Головним консультантом Харківського медичного центру «Новий Зір» стає відомий український офтальмолог, професор, кафедра очних хвороб Харківського державного медичного університету Павло Андрійович Бездєтко.

2011 рік

За офіційними даними Державного комітету статистики України, згідно з рейтингом ЄВРОПЕЙСЬКОГО СТАНДАРТУ, МЦ «Новий Зір» посів 5 місце серед 350 000 багатопрофільних підприємств і визнаний лідером серед офтальмологічних центрів України.

У квітні 2011 року в МЦ «Новий Зір» надійшли дві інноваційні моделі ІОЛ американської компанії Alcon. Це факічні лінзи AcrySof CACHET, які допоможуть тим, кому лазерна корекція зору обмежена або протипоказана. І останньою моделлю топової лінійки ReSTOR є мультифокальна торична ІОЛ AcrySof IQ ReSTOR, яка використовується для лікування катаракти та корекції вікової гіперметропії (пресбіопії).

2012 рік

Сучасний діагностично-лікувальний центр «Новий Зір» відкрився в Кривому Розі у вересні 2012 року.

За останні два роки якість офтальмологічних послуг МЦ «Новий Зір» по достоїнству оцінили харків'яни. У 2012 році високий рівень підготовки медичного персоналу, відмінне технічне оснащення центру та чітка організація лікувального процесу отримали високу оцінку МОЗ України. Після успішної акредитації центру присвоєно вищу категорію. Така акредитація є оцінкою відповідності медичного закладу всім необхідним стандартам вищої державної акредитації!

2011 рік не обійшовся без появи нового лікувального закладу під брендом «Новий Зір». У жовтні в Києві на вул. Срібнокільській, 3в. (м. Позняки, ТЦ Срібний), відкрито центр безхірургічної корекції зору «Новий Зір».

2013 рік

У травні цього року Хмельницький медичний центр «Новий Зір» прийняв перших пацієнтів за новою адресою – вул.Чернивола, 108. Нова будівля вдвічі більша за попередню. На першому поверсі розташовані кабінети діагностики, консультації, лазерних процедур, оптика та педіатричне відділення. На другому поверсі обладнана сучасна операційна, де досвідчені хірурги МЦ «Новий Зір» проводять лікування катаракти та глаукоми. Також на другому поверсі розташований і міні-готель, який неодмінно оцінять жителі інших міст і сіл Хмельницької області.

2014 рік

2014 рік став найтрагічнішим в історії сучасної України. Медичні центри «Новий Зір» не залишилися осторонь важливих подій, що відбуваються в нашій країні. З початку АТО на Сході українським героям надається різноманітна допомога – запроваджено безкоштовне лікування військовослужбовців та волонтерів, які постраждали під час бойових дій у зоні АТО, у випадках, коли їхні поранення та захворювання пов’язані з офтальмологією. .

Складний 2014 рік завершився впровадженням новітньої методики лазерної корекції Femto LASIK. Ця «безстебельна» техніка виконується за допомогою фемтолазера WaveLight® FS200, випущеного американською компанією Alcon у 2014 році. Промінь цього лазера дуже м’яко впливає на тканини рогівки. Він забезпечує формування ідеального за всіма параметрами клаптя рогівки, гарантує швидкий і безболісний процес реабілітації та дає найвищі бали післяопераційного зору!

2015 рік

2015 рік став для мережі медичних центрів «Новий Зір» роком динамічного розвитку та ознаменувався низкою важливих подій.

Перш за все – визнання від американської компанії Alcon. Київський «Новий Зір» став референтним центром однієї з провідних світових компаній з виробництва та розробки матеріалів, обладнання та технологій для офтальмології! Статус Довідкового центру передбачає різноманітні навчальні заходи для офтальмологів з України та інших країн. Семінари, практичні демонстрації, майстер-класи на базі «Нового Зіру» дадуть можливість лікарям ознайомитися з останніми досягненнями Alcon в галузі офтальмохірургії. Фахівці «Новий Зір» завжди поділяться своїм клінічним досвідом та знаннями.

2016 рік

Високий клас офтальмологічних послуг усіх центрів «Новий Зір» підтверджено нагородою «Підприємство року 2016» від міжнародного рейтингу «Ліга красунь».

Також центри «Новий Зір» отримали знак «Рекомендовано» Українською асоціацією лазерної медицини. Ця організація відзначає ті медичні установи, де досконало використовується лазерне обладнання та технології.

Головною подією 2016 року для МЦ «Новий Зір» стала благодійна програма, за якою безкоштовно прооперовано понад 50 осіб. Серед прооперованих були герої АТО, їхні рідні, родичі загиблих українських героїв та просто малозабезпечені люди, які не можуть самі оплатити таку дороговартісну операцію. Спонсори проекту оплатили всі медичні матеріали для проведення операцій. Команда медичних центрів «Новий Зір», серед яких одні з найкращих хірургів, виступила як волонтер – безкоштовно обстежила та прооперувала пацієнтів.

У майбутньому медичні центри «Новий Зір» докладуть максимум зусиль, щоб забезпечити якісне лікування очей соціально незахищеним верствам населення.

2017 рік

У 2017 році в повсякденну медичну практику медичних центрів «Новий Зір» введено новий метод лікування кератоконуса – імплантацію сегментів рогівки. Застосування цієї технології дозволило досягти хороших післяопераційних результатів навіть у пацієнтів з ускладненими формами кератоконуса.

Головною технологічною новинкою 2017 року стала реалізація проекту «Операційний комплекс». У центрі Києва встановили два сучасні лазери від відомої американської компанії Alcon. Вони об'єднані в єдиний комплекс, що дозволяє запропонувати інноваційний рівень рефракційної хірургії: автоматизовану лазерну корекцію зору без використання ножових надрізів - Femto LASIK WaveLight.

2018 рік

У 2018 році МЦ «Новий Зір» визнано найкращим офтальмологічним центром України! Перемога у незалежному голосуванні, проведеному Всеукраїнським національним проектом «Українська народна премія», стала можливою завдяки наполегливій праці великої команди професіоналів. Постійне прагнення завжди відповідати найвищим стандартам сучасної медицини, знайшло заслужене визнання найвибагливішого журі конкурсу – українського споживача!

2019 рік

У 2019 році другий рік поспіль МЦ «Новий Зір» став переможцем у номінації «Офтальмологічний центр року».

Найважливішою складовою постійного прогресу є оновлення матеріально-технічної бази наших центрів та впровадження нових методів лікування захворювань очей. 2019 рік справді став роком новинок для багатьох центрів «Новий Зір»! Так, у Дніпрі встановлено новий вітреоретинальний апарат CONSTELLATION Vision System. У Харкові новітній ексимерний лазер WAVELIGHT EX500. Хмельницький запровадив лазер для транссклеральної лазерної коагуляції глаукоми та крослінкінгу для лікування кератоконуса.

2020 рік

Клініка вкотре стала переможцем у номінації «Офтальмологічний центр року» в авторитетному всеукраїнському конкурсі «Народна премія України».

Отримання цієї нагороди втретє поспіль, особливо в умовах світової пандемії, є цінним і заслуженим визнанням високого професіоналізму всього колективу МЦ «Новий Зір». Це новий поштовх для того, щоб не зупинятися на лаврах і постійно підвищувати рівень наших офтальмологічних послуг!

Контакти клініки “Офтальмологічний центр "Новий Зір"”

room
Глубочицька вул. 17. Київ, Україна

Схожі клініки

Має 3 відділення у Львові:  м.Львів, вул. Кульпарківська, 64а (ЖК Парус); м. Львів, вул.Червоної Калини 56, ЖК "Avalon UP"...
Медичний центр "Докарт" - це одна з найбільш популярних і кваліфікованих клінік у Харкові, Україна. З моменту заснування в 2015 році, клініка зарекоме...
Ласкаво просимо до Клініки "Павлів" - Ваш візит до ясного глядача! Клініка зору "Павлів" - це суміш того, що ваша родина за здоровий спос...

Статті

LASIK (лазерний кератомілез in situ) лазерна корекція зору - це лазерна операція на очах, яку виконують найчастіше, для лікування короткозорості, далекозорості...
Займаючись організацією медичних турів в Україну впродовж 5 років, менеджери компанії UAmedTOURS вирішили об'єднати й відповісти на найпоширеніші запитання,...