Фасад будівлі АРТКЛІНІК у Львові Україна
5
Клініка репродуктології "АРТ КЛІНІК", Львів
«АРТКЛІНІК» – це не просто медичний центр, це науково-дослідна лабораторія репродуктивного здоров'я, де передові технології поєднуються з багаторічним досвідом наших фахівців. Розташована у Львові, ця клініка допомагає парам з усієї України та з-за кордону подолати проблеми репродуктивного характеру та завести дитину.
 • Ціни на послуги Всі ціни
 • Сурогатне материнство з уже створеними ембріонами (1 ЕТ)
  2024140 грн.
 • Стати сурогатною матір'ю
  1100070 грн.
 • Гарантоване сурогатне материнство з донацією яйцеклітин
  2926200 грн.
 • Сурогатне материнство з уже створеними ембріонами (1 ЕТ)
  2024140 грн.
 • Сурогатне материнство з уже створеними ембріонами (2 ЕТ)
  2156150 грн.
Клініка репродуктивної медицини «LITA»
5
Клініка репродуктивної медицини «LITA», Київ
Бажання завести дитину одне з найсакральніших для будь-якої сім'ї, а тим паче жінки. Щастя, яке приносить малюк своїм батькам, його перші кроки і посмішка, слова і досягнення - наповнюють наше життя сенсом. На жаль, сьогоднішня світова статистика показує, що більшість пар зрілого віку мають труднощі з нарожденням малюка і не можуть завагітніти протягом першого року спроб. Вік, за якого у пари можуть виникнути проблеми з фертильністю...
 • Ціни на послуги Всі ціни
 • Сурогатне материнство з уже створеними ембріонами (1 ЕТ)
  1914130 грн.
 • Сурогатне материнство з власними ооцитами (2 ЕТ)
  1790920 грн.
 • Стати сурогатною матір'ю
  602840 грн.
 • Програма ЕКЗ стандартна
  61160 грн.
 • Стати донором ооцитів (яйцеклітин)
  47960 грн.

Як ми організовуємо Вашу медичну подорож?

1. Ви залишаєте заявку на сайті або телефонуєте. Менеджери працюють в режимі 24/7
2. Ми організуємо безкоштовну онлайн консультацію з лікарем для детального обговорення необхідного лікування
3. Відповідно до ваших індивідуальних потреб: організовуємо Ваш приїзд, розміщення в готелі, харчування, перебування в медичних закладах.
4. Розробляємо Ваш план лікування, займаємося бронюванням візитів до лікаря, ведемо повне супроводження в лікарні. Вам не потрібно ні про що хвилюватися.
5. Забезпечуємо особистим координатором. В час дозвілля координатор організує екскурсію на цікаві локації, здійснить бронювання столиків в ресторані, тощо.
6. Організовуємо трансфер з/до аеропорту, залізничних вокзалів, автобусних терміналів, трансфер до готелю, лікувального закладу, тощо.

Сурогатне материнство

Ціни на сурогатне материнство варіюються залежно від країни, в якій проводять процедуру:

 • В Україні вартість послуги сурогатного материнства для бездітних пар становить від €40 000 до €58 000 (з них €25 000-€30 000 отримує сурогатна мама), що включає медичні послуги високої якості та дозволяє сурогатне материнство для іноземців.
  Читати докладніше як стати сурогатною мамою
 • У Чехії ціна становить від €65 000 до €85 000, при цьому потрібна повна процедура усиновлення, але країна надає медичні послуги високої якості.
 • У Греції ціна становить від €75 000 до €85 000, при цьому потрібна спрощена процедура усиновлення і рішення суду. Медичні послуги високої якості.
 • У Канаді вартість варіюється від €100 000 до €110 000 при високорозвиненому медичному обслуговуванні, дозволеному сурогатному материнстві та видачі свідоцтва про народження.
 • У США вартість варіюється від €110 000 до €180 000, з високорозвиненим медичним обслуговуванням, дозволеним сурогатним материнством і наданням свідоцтва про народження.

Програми сурогатного материнства

Існує три типа програми сурогатного материнства в Україні: 

 • Сурогатне материнство зі створенням ембріонів з власних ооцитів (яйцеклітин) та сперми чоловіка. Програма для подружжя, за умови, що організм жінки та чоловіка здатен виробляти яйцеклітини та сперматозоїди необхідної якості. Але жінка за медичними показами не може завагітніти, виносити і народити дитину.
   
 • Сурогатне материнство з донорськими яйцеклітинами або спермою. Програма для подружжя, які страждають від захворювань органів репродуктивної системи, що викликають жіноче, або чоловіче безпліддя. Наприклад, організм жінки не в змозі виробляти якісні здорові яйцеклітини.  

  Згідно чинного законодавства України,  дитина, народжена в результаті програми сурогатного материнства, повинна мати генетичний зв'язок принаймні з одним із батьків.
   
 • Сурогатне материнство з власними вже створеними та замороженими ембріонами (FET). Програма для подружжя, які вже мають створені ембріони, хорошої якості. Але жінка на момент вступу в програму, має медичні показання до сурогатного материнства і не може завагітніти, виносити та народити дитину.

Програма сурогатного материнства з відвідуванням України 1 раз.

За бажанням батьків компанія може:

 • Забезпечити обстеження пацієнтів, здачу аналізів та забір репродуктивних клітин (сперми, ооцитів) в партнерській клініці в Європі
 • Організувати спеціалізований трансфер яйцеклітин, сперми та ембріонів в Україну
 • Віддалені консультації з лікарями
 • Віддалений вибір кандидатки на сурогатну маму
 • Віддалене оформлення документів
 • Віддалений контроль перебігу вагітності сурогатної мами (огляди гінеколога, пренатальні УЗД та інше)

Батьки приїжджають до України тільки забрати свою дитину та отримати свідоцтво про народження

Кожна з програм включає в себе набір послуг ALL Inclusive. Це включає оплату послуг сурогатної матері, повну юридичну підтримку, всі необхідні обстеження, лікування безпліддя та ліки, в разі необхідності, послуги донорства яйцеклітин/сперми, консультації та супровід лікарів ембріологів, репродуктологів, генетиків, гінекологів, супровід особистого медичного координатора в режимі 24/7.

Що таке сурогатне материнство?

Суррогатне материнство - це сучасна репродуктивна технологія, за якої гамети генетичних батьків або донорів запліднюються і вводяться в матку, спеціально підготовленої для цього жінки, за допомогою екстракорпорального запліднення. Гестаційна няня виношує плід, народжує здорову дитину і передає її біологічним батькам. Таким чином, пара отримує повністю свою власну, генетичну дитину.

Статистика свідчить, що з кожним роком дедалі більше і більше пар звертаються по допомогу в народженні дитини. Сурогатне материнство є одним із найуспішніших розв'язань всесвітньої проблеми, пов'язаної з тим, що жінки не можуть самостійно виносити та народити дитину.

Куди звернутися, щоб стати сурогатною матір'ю в Україні

Безпліддя у світі та законодавство країн про сурогатне материнство

За визначенням Всесвітньої організації охорони здоров'я, безплідною вважається пара, в якій протягом одного року регулярного статевого життя без використання будь-яких контрацептивів не настає вагітність або вона постійно переривається.

Чоловіча форма безпліддя може бути пов'язана із захворюваннями ендокринних залоз, травмами та запальними процесами в яєчках.

Жінка може втратити здатність до зачаття через захворювання яєчників, фаллопієвих труб, вади розвитку матки або гормональні відхилення. Також можуть бути захворювання, які протипоказані для вагітності та пологів, наприклад, серцева або інша недостатність, рак та інші.

За даними ВООЗ, близько 48,5 мільйона пар у світі вважаються безплідними, а ще 19,2 мільйона мають труднощі із зачаттям і народженням первістка.

Після появи цієї репродуктивної технології люди розділилися на два табори. Одні вважають, що це продаж дітей і аморально використовувати жінку як інкубатор. Проте багато хто вважає, що це останній шанс для безплідної пари завести рідну дитину, яка буде генетично ідентичною батькам.

У більшості мусульманських країн, таких як Оман, ОАЕ, Іран і Пакистан, використання сурогатних матерів заборонено законом, аж до кримінальної відповідальності.

Серед європейських країн виділяються Чехія і Греція, де можна скористатися послугами сурогатної матері, але є деякі складнощі. У Греції, щоб стати справжніми батьками, потрібен дозвіл суду, інакше дитина залишається із сурогатною матір'ю. У Чехії доведеться пройти через відмову від послуг гестаційної матері, а потім парі необхідно пройти через спрощену процедуру усиновлення.

У свою чергу, Україна, Канада та деякі штати США мають переваги для сурогатного материнства. У кожній країні свої умови програми, плюси та мінуси. У США високий рівень медицини, але є один нюанс: вона дуже дорога і багатьом не по кишені.  

Лікарі Всі лікарі

Владикіна Наталія Володимирівна
5
Владикіна Наталія Володимирівна, Київ
Репродуктолог, лікар-генетик
Клініка репродуктивної медицини «LITA»

Вища кваліфікаційна категорія. Понад 22 років досвіду

Освіта: 1998 р. - Національний медичний університет ім. А.А. Богомольця, медичний факультет.

 • Ціни на послуги Всі ціни
 • Інтроцитоплазматичне введення сперматозоїдів (ICSI)
  13860 грн.
 • Програма ЕКЗ стандартна
  57200 грн.
 • Програма подвійної стимуляції яєчників «DuoStim»
  103840 грн.
 • Програма “Збереження фертильності” (стимуляція яєчників без медикаментозного супроводу)
  31900 грн.
 • Програма “Донація ооцитів”
  174910 грн.
Козира Олександра Сергіївна
5
Козира Олександра Сергіївна, Львів
Акушер-гінеколог, лікар ультразвукової діагностики
Клініка репродукції людини "Альтернатива"

Доктор Козира Олександра Сергіївна, лікар-гінеколог, спеціаліст з екстракорпорального запліднення (ЕКЗ). Надає консультації з питань лікування жіночого і чоловічого безпліддя, штучного запліднення. Володіє методами допоміжних репродуктивних технологій. Також займається лікуванням захворювань жіночої репродуктивної сфери, менструальних і клімактеричних порушень.

 • Ціни на послуги Всі ціни
 • ЕКЗ + ІКСІ з власними ооцитами
  114400 грн.
 • Донорство мітохондрій (MST або PNT)
  660040 грн.
 • Донорство ембріонів
  171610 грн.
 • Гарантована донація яйцеклітин (4 ембріони для перенесення)
  303620 грн.
 • Перша консультація репродуктолога
  2420 грн.
Дейнеко Тетяна Сергіївна
5
Дейнеко Тетяна Сергіївна, Київ
Репродуктолог, акушер-гінеколог
Клініка репродуктивної медицини «LITA»

Вища кваліфікаційна категорія. Понад 22 років досвіду

Освіта:

 • 2020 р. - Київський Державний медичний університет, курс тематичного вдосконалення «Розлади фертильності».
 • Харьківська медична академія післядипломної освіти, курс тематичного вдосконалення «Ендокринні проблеми жіночого репродуктивного здоров’я».
 • 2013 р. - Буковинський державний медичний університет, курс тематичного вдосконалення (ТУ) «Діагностика та лікування безпліддя. Допоміжні репродуктивні технології в акушерстві та гінекології»
 • 2005 р. - Донецьке обласне клінічне територіальне медичне об’єднання, курс стажування «УЗД в акушерстві та гінекології»
 • Ціни на послуги Всі ціни
 • Послуга "Сурогатне материнство"
  1320090 грн.
 • Програма переносу розморожених донорських ембріонів
  34100 грн.
 • Інсемінація спермою донора (ІCД)
  22220 грн.
 • Послуги банку сперми
  26400 грн.
 • Перша консультація репродуктолога
  660 грн.
Айдин Біроль
5
Айдин Біроль, Львів

Провідний ембріолог клініки.

Біолог, клінічний ембріолог, сертифікований член ESHRE.

 • Ціни на послуги Всі ціни
 • Гарантоване сурогатне материнство з донацією яйцеклітин
  2926200 грн.
 • Консультація
  2420 грн.
 • Програма “Донація ооцитів”
  171610 грн.
 • ЕКЗ + ІКСІ з власними ооцитами
  114400 грн.
 • Донорство ембріонів
  171610 грн.
Мокра Христина Романівна
5
Мокра Христина Романівна, Львів
Акушер-гінеколог, лікар ультразвукової діагностики
Клініка репродуктології "АРТ КЛІНІК"

Мокра Христина Романівна - експерт в галузі акушерства, гінекології та ультразвукової діагностики

Доктор Мокра Христина Романівна є визнаним спеціалістом у галузі акушерства і гінекології, а також експертом у сфері ультразвукової діагностики. Протягом своєї кар'єри вона допомогла тисячам жінок з різними акушерсько-гінекологічними проблемами.

 • Ціни на послуги Всі ціни
 • Сурогатне материнство з власними ооцитами (2 ЕТ)
  2420160 грн.
 • PGD - 9 (передімплантаційний генетичний скринінг методом FISH на 9 хромосом (13, 15, 16, 17, 18, 21, 22, X, Y) кількість ембріонів не більше 6, без біопсії бластоцисти/бластомера)
  96800 грн.
 • Гарантована донація яйцеклітин (4 ембріони для перенесення)
  303620 грн.
 • Консультація гінеколога первинна
  2420 грн.
 • Гінекологічний Check-up
  88000 грн.

 

Сурогатне материнство в Європі є легальним в наступних країнах:

Країна

Доступ до сурогатного материнства

Ціна, євро

Комерційна основа чи альтруїстична

 

Україна

Дозволено на законодавчому рівні

40000 - 58000

комерційне та альтруїстичне

замовити консультацію

Бельгія

Дозволено

67000 - 90000

Альтруїстичне

замовити консультацію

Греція

Дозволено

75000 - 85000

Альтруїстичне

замовити консультацію

Чехія

Дозволено

65000 - 85000

Комерційне та альтруїстичне

замовити консультацію

Албанія

Дозволено

61000 - 85000

Комерційне та альтруїстичне

замовити консультацію

Грузія

Дозволено на законодавчому рівні

50000 - 65000

Комерційне та альтруїстичне

замовити консультацію

 

Програма сурогатного материнства включає:

 •     обстеження сурогатної матері;
 •     проведення програми ЕКЗ;
 •     медикаменти для сурогатної матері;
 •     моніторинг і підтримання вагітності.

Ціна сурогатного материнства здається незначною порівняно з можливістю мати власну дитину і відчути радість материнства. Питання вартості та принципів виплати винагороди сурогатній матері, а також допомоги під час вагітності майбутні батьки обговорюють із сурогатною матір'ю індивідуально.

Для укладення договору про програму сурогатного материнства в Україні необхідні такі документи:

Для клієнтів:

 • Оригінали паспортів та ідентифікаційних кодів подружжя, свідоцтво про шлюб;
 • нотаріально завірена копія письмового спільного договору між сурогатною матір'ю, дружиною (чоловіком) або подружжям.

Для сурогатної матері:

 •     оригінальний паспорт та ідентифікаційний код;
 •     оригінал свідоцтва про шлюб або розлучення (крім незаміжніх жінок);
 •     оригінал свідоцтва про народження дитини (дітей);
 •     заяву чоловіка сурогатної матері на її участь у програмі сурогатного материнства, яку він підписує в медичному центрі до початку програми сурогатного материнства.

Чому Україна - найкраща країна для сурогатного материнства

Україна має надійну правову базу для проведення програми сурогатного материнства, яка була легалізована з 2007 року, що робить цю країну європейським центром медичного туризму. Законодавство захищає права сурогатних матерів, тому їм не потрібно турбуватися про своє здоров'я та виконання всіх умов договору, а батькам - про здоров'я та батьківські права на дитину. Також великим плюсом є те, що в Україні дозволена комерціалізація сурогатної матері, адже вона витрачає на це свій час, проходить через безліч різноманітних процедур, а вагітність і пологи - це досить важкий процес. Своєю чергою, батькам складно знайти знайому жінку, яка погодилася б допомогти народити дитину безкоштовно, і їм простіше заплатити гестаційній няні.

У програмі можуть брати участь як українці, так і люди з інших країн, Uamedtours може допомогти в цьому. Ми беремо на себе всі юридичні процеси, процедуру ЕКЗ, ведення вагітності, організацію пологів і в кінці допомагаємо зареєструвати дитину.

Переваги проведення процедури в Україні:

 •     Високий рівень медичного обслуговування, що гарантує безпеку для сурогатної матері та плода.
 •     Значно дешевші аналізи, процедури, супровід вагітності та пологи.
 •     Низька вартість проживання та утримання сурогатної матері.
 •     Не потрібна процедура відмови від дитини або усиновлення.
 •     Без додаткових погоджень із судами або іншими органами влади.
 •     Закон захищає всі сторони договору, включно з ненародженою дитиною.
 •     Збереження здоров'я та здоров'я дитини.
 •     Здорові та охайні сурогатні матері, здатні без проблем виносити і народити дитину.

Якщо ви хочете завести дитину і не турбуватися про її здоров'я, перебіг вагітності, за збереження ваших грошей і результат договору - тоді ми чекаємо вашого дзвінка в "Uamedtours".

Скільки сурогатних матерів в Україні?

Щороку в Україні народжується понад 2 000 дітей за допомогою сурогатного материнства, більшість з яких - іноземні пари. Існує близько 50 репродуктивних клінік і безліч агентств і посередників, які підбирають пари, відомі як "передбачувані батьки", до сурогатних матерів. Україна користується популярністю завдяки тому, як прописані закони про сурогатне материнство. У багатьох європейських країнах, включно з Великою Британією, коли сурогатна мати народжує дитину, її зазначають у свідоцтві про народження як матір. Якщо вона заміжня, її чоловік буде вказаний як батько. В Україні передбачувані батьки вказані як мати і батько. Це означає, що отримати паспорт і привезти дитину додому набагато простіше. Найбільше агентство в Україні наразі має 500 сурогатних матерів на різних стадіях вагітності.

Чи законне сурогатне материнство в Україні?

Сурогатне материнство в Україні може бути здійснено парами, які мають проблеми з фертильністю.

Неодружені чоловіки або жінки, гетеросексуальні партнери, одностатеві шлюби не можуть займатися сурогатним материнством в Україні.

ХТО МОЖЕ СКОРИСТАТИСЯ СУРОГАТНИМ МАТЕРИНСТВОМ В УКРАЇНІ?

Сурогатне материнство зазвичай є варіантом для потенційної матері, у якої видалено матку, але залишилися яєчники. Вона може дати яйцеклітини для зачаття, але у неї немає матки, щоб виносити дитину.

Використовуючи власні яйцеклітини і технологію екстракорпорального запліднення (ЕКЗ), вона може знайти сурогатну матір для виношування вагітності (своєї генетичної дитини).

Якщо ж у майбутньої матері немає якісних яйцеклітин, пара може скористатися послугами донора яйцеклітин в Україні.

Сурогатну матір також використовують у випадках, коли у потенційної матері є медичний стан, який може спричинити серйозний ризик для здоров'я матері або дитини. Вона також використовується для пар із неодноразовими невдалими спробами ЕКЗ (4 і більше).

Сурогатне материнство для гей пар та самотніх людей

Сурогатне материнство для самотніх людей та ЛГБТ пар в Україні заборонено законодавством.

Однак, компанія Uamedtours поважає право кожної людини на батьківство, та створила спеціальні програми сурогатного материнства для одностатевих пар та самотніх чоловіків та жінок.

Такі програми проходять в країнах де співпраця гей пар або самотніх людей з сурогатною мамою не заборонено законом. 

Одна з таких країн Мексика. Пропонуємо сурогатне материнство в Мексиці.
Оберіть доступні програми сурогатного материнства для одностатевих пар ЛГБТ та самотніх

Отримати деталі програми

Статті

Право на батьківство — невід’ємне право людини стати батьком/матір’ю дитини та мати права та обов’язки щодо її виховання. Разом з тим, ц...
Сурогатне материнство в Європі є легальним в наступних країнах: Країна Доступ до сурогатного материнства Участь...
Суррогатне материнство - це процедура двосторонньої угоди між подружжям, що не може мати дітей, та здоровою жінкою дітородного віку, яка готова виносити чужу ди...
Чому іноземці обирають Україну для програми сурогатного материнства? За останні роки українські сурогатні матері народили понад 6 000 дітей д...