Клініка Medhair в Стамбулі, Туреччина
5
Клініка «Medhair», Стамбул
Клініка "Medhair" - одна з найкращих клінік з пересадки волосся в Стамбулі, а можливо й у всій Туреччині. Важко собі уявити, але вже понад десять років колектив нашої клініки робить усе можливе, щоб повернути людям упевненість у собі і здоровий вигляд їхньому волоссю. Багато хто, хто не стикався з проблемою облисіння, не розуміє, як важко буває перенести цей стан. Неможливо передати словами безвихідь, яку відчуває людина, спостерігаю...
 • Ціни на послуги Всі ціни
 • Пересадка волосся (4000 графтів). All inclusive. Premium
  204490 грн.
 • Жіноча трансплантація волосся
  54380 грн.
 • Пересадка афро-волосся
  67430 грн.
 • Безшовна пересадка волосся методом FUE Sapphire. All Inclusive
  113120 грн.
 • Безшовна пересадка волосся методом FUE
  82660 грн.
Клініка "Estethica" у Стамбулі
4
Клініка "Estethica", Стамбул
Клініка "Estethica" була заснована як один із передових центрів надання медичних послуг з усунення естетичних проблем і поліпшення загального зовнішнього вигляду чоловіків і жінок. У сучасному світі спостерігається тенденція до повернення до витоків людської історії, а саме до Стародавньої Греції. Людське тіло знову набуває сакрального значення, а його краса і привабливість стає в центрі культурних течій. Здоровий спосіб життя доп...
 • Ціни на послуги Всі ціни
 • Пересадка волосся PERCUTANEOUS
  60910 грн.
 • Безболісна пересадка і пересадка неголеного волосся
  71790 грн.
 • Жіноча трансплантація волосся
  60910 грн.
 • Мезотерапія волосся
  4260 грн.
 • Пересадка брів, вусів і бороди
  60910 грн.
Клініка "British Estetik"
4
Клініка «British Estetik», Стамбул
«British Estetik health group» – спільне підприємство двох країн і світових експертів у галузі краси та естетики. Англійські та турецькі фахівці об'єднали свої зусилля для створення медичного центру широкого профілю, який надавав би всі необхідні послуги для поліпшення естетики, краси і симетрії людського обличчя і тіла. Засновники та лікарі «British Estetik» наголошують на кількох базових факторах під час роб...
 • Ціни на послуги Всі ціни
 • Пересадка волосся (2000 графтів). All inclusive. Premium
  113120 грн.
 • Жіноча трансплантація волосся
  56560 грн.
 • Безшовна пересадка волосся методом FUE (3000 графтів). All inclusive. Premium
  95720 грн.
 • Безшовна пересадка волосся методом FUE (до 5000+ графтів)
  126170 грн.
 • Безшовна пересадка волосся методом FUE (4000 графтів). All inclusive. Premium
  126170 грн.
Зал в HospitalXP в Стамбулі, Туреччина
5
Клініка "HospitalXP", Стамбул
"HospitalXP" - це багатопрофільний центр, у якому зібрані всі медичні напрямки щодо поліпшення вашої зовнішності, здоров'я і самопочуття. Якщо ви шукаєте світові стандарти в галузі пластичної хірургії та трансплантації волосся, то Стамбул і клініка "HospitalXP" - ваш найкращий вибір. Цінності клініки "HospitalXP" Професіоналізм. Наша - це кваліфіковані фахівці з багаторічним досвідом роботи в команді....
 • Ціни на послуги Всі ціни
 • Трансплантація волосся SAPPHİRE 1 сеанс
  95720 грн.
 • Трансплантація волосся DHI 1 сеанс
  95720 грн.
 • FUE пересадка волосся 1 сеанс
  95720 грн.
 • Комплект для технічного обслуговування (6 місяців)
  32630 грн.

Як ми організовуємо Вашу медичну подорож?

1. Ви залишаєте заявку на сайті або телефонуєте. Менеджери працюють в режимі 24/7
2. Ми організуємо безкоштовну онлайн консультацію з лікарем для детального обговорення необхідного лікування
3. Відповідно до ваших індивідуальних потреб: організовуємо Ваш приїзд, розміщення в готелі, харчування, перебування в медичних закладах.
4. Розробляємо Ваш план лікування, займаємося бронюванням візитів до лікаря, ведемо повне супроводження в лікарні. Вам не потрібно ні про що хвилюватися.
5. Забезпечуємо особистим координатором. В час дозвілля координатор організує екскурсію на цікаві локації, здійснить бронювання столиків в ресторані, тощо.
6. Організовуємо трансфер з/до аеропорту, залізничних вокзалів, автобусних терміналів, трансфер до готелю, лікувального закладу, тощо.

Пересадка волосся у Стамбулі: ціни та кращі клініки

Кому потрібна операція пересадка волосся у Стамбулі: показання до процедури

Пересадка волосся - універсальне та ефективне розв'язання проблеми облисіння, як у чоловіків, так і у жінок.

Показаннями до процедури є:

 • класичні форми облисіння (крайова, андрогенна алопеція);
 • травми шкіри;
 • облисіння внаслідок гормональних порушень.

Протипоказаннями до процедури є аутоімунні форми алопеції, системні захворювання, цукровий діабет та інші стани.

Які методи пересадки волосся доступні у стамбульських клініках?

FUE-трансплантація волосся

Класична та найдешевша методика пересадки волосся. Лікар контролює операційне поле за допомогою спеціальної збільшувальної оптики. Інструментом, схожим на скальпель з закругленим лезом, фахівець поштучно витягує комплекс "фолікул+волосся" і переносить його в ємність з поживним розчином. Потім графти переносять на зону імплантації та поштучно вживлюють у шкіру.

FUT-трансплантація

Оптимальний варіант для трансплантації  великої площини. Графти з донорської зони витягують не поштучно, а єдиним блоком, і відразу переносять у зону пересадки. Трансплантація фолікулярним блоком дозволяє швидко закрити великий дефект і може використовуватися як у лікуванні класичних форм алопеції, так і при травмах шкіри волосистої частини.

DHI пересадка з використанням Choi Pen

Одна з найзручніших для пацієнта методик. Волосся для трансплантації не забривають, як при інших методах пересадки, а витягають з цибулиною у незмінному вигляді. Швидке вилучення незмінених графтів можливе завдяки використанню Choi Pen. Це інструмент схожий на автоматичну ручку в один витягує 1-3 волосяні графти за раз і так само швидко переносить їх у розкриті канали для трансплантації.

Пересадка волосся за методом V-Sapphire

Найменш травматичний метод трансплантації волосся. маніпуляція виконується за допомогою інструменту сапфірового сплаву. Його робоча частина має вигляд V-подібного леза. Внаслідок форми леза скальпель набагато делікатніше витягує графти для трансплантації та менше травмує шкіру. Відновлювальний період після V-Sapphire пересадки значно коротший, ніж за інших методик.

Пересадка волосся у Стамбулі для жінок виконується за аналогічними методиками. Щоб дізнатися, який метод трансплантації підходить саме вам – залиште заявку у формі зворотного зв'язку. Консультант UAMEDTOURS зв'яжеться з вами у найкоротші терміни та надасть необхідну інформацію.

У яких випадках необхідно використовувати кожен із методів.

Вибір методу залежить від індивідуальної клінічної історії пацієнта, загального стану, типу облисіння та меж бюджету. На первинній консультації лікар запропонує найбільш оптимальний метод трансплантації та відповість на запитання, що цікавлять, наприклад, скільки графтів вам потрібно для пересадки волосся або через скільки днів можна буде мити голову після процедури.

Пересадка волосся в Стамбулі до і післяЗвідки лікарі беруть волосся для процедури й на які зони його можна пересадити?

Донорськими зонами при пересадці волосся є задня поверхня шиї, потилиця та деякі інші зони тіла. Якщо йдеться про пересадку вусів або бороди - донорською зоною є частина особи з найбільшою концентрацією волосяних фолікулів.

Як відбувається пересадка волосся у Стамбулі? Опис процедури за днями.

План-маршрут медичного туриста виглядає так:

 • Перший день: трансфер до клініки, первинна консультація з лікарем, складання плану діагностики та вибір тактики пересадки волосся.
 • Другий день: планова діагностика (за потреби), підготовка до процедури та виконання самої процедури.
 • Третій день: лікарський огляд, оцінка стану зон пересадки.
 • Четверта-п'ята доба: за умови задовільного загального стану - контрольний огляд та виписка.

Важливо: загальні терміни перебування в клініці можуть збільшитися, якщо пацієнту буде необхідна розширена діагностика, або його стан після процедури викликатиме занепокоєння лікаря.

Що пацієнту важливо знати про процедуру?

Як розрахувати потрібну кількість графтів для пересадки?

Оптимальна кількість графтів (комплекс волосяний фолікул + сама волосина) розраховує пластичний хірург виходячи з формули: 10-25 графтів на кожен квадратний сантиметр шкіри в зоні алопеції. Від цього показника у середньому залежить вартість процедури.

Чи потрібна повторна процедура трансплантації волосся?

Ні, в більшості випадків повторна трансплантація волосся не потрібна. Висока приживаність графтів після аутотрансплантації – один із плюсів пересадки волосся у Стамбулі. Але важливо відзначити, що при складних формах алопеції, трансплантації волосся на рубці та недотримання норм відновлювального періоду існує високий ризик відторгнення трансплантатів з необхідністю повторної пересадки.

Які є альтернативи пересадки волосся?

Аналогічно ефективної процедури відновлення густоти волосся наразі не існує. Деякі форми алопеції можна усувати консервативними методами - наприклад, підшкірними та внутрішньошкірними мікроін'єкціями мезококтейлів.

Але передбачити результат альтернативних методів лікування облисіння не завжди можливо, а необхідність курсового виконання процедур часто обходиться дорожче за стандартну процедуру трансплантації.

Пакетні пропозиції та ціни для пересадки волосся у Стамбулі

Ціни на пересадку волосся у Стамбулі відрізняються від клініки до клініки. На вартість впливають тип трансплантації, прайс за процедуру та обсяг додаткових витрат.

Пересадка волосся в Стамбулі Туреччина

Але з UAMEDTOURS у вас є чудова можливість заощадити кілька тисяч на загальних витратах. Просто скористайтесь комплексом "пакетна ціна"!

Що таке "пакетна ціна" і що до неї входить?

У пакетну вартість включені всі необхідні для туриста послуги - від перевезення з аеропорту до організації екскурсій культурними об'єктами Стамбула. Дізнайтесь скільки вдасться заощадити саме у вашому випадку - залиште запит консультанту у формі зворотного зв'язку!

Часті питання іноземних пацієнтів

Що впливає вартість пересадки?

Перший і найвагоміший фактор – площа облисіння. Кількість графтів, необхідні пересадки, розраховується зі співвідношення 10-25 графтів на см2 зони втручання.

Тип процедури, анестезії та необхідності реабілітації також впливають на вартість.

Супутні витрати (страхування, проживання поза клінікою, харчування тощо) також опосередковано впливають на вартість процедури.

Які інноваційні методики доступні у Стамбулі?

У місцевих клініках встановлено найсучасніше обладнання та працюють досвідчені пластичні хірурги. Кожен фахівець може мати свою авторську методику виконання пересадки, яка може вважатися інноваційною.

Скільки потрібно перебувати в країні?

Середній термін перебування у Туреччині при трансплантації волосся становить від 2 до 5 днів. На тривалість періоду перебування впливає тип пересадки волосся, загальний стан пацієнта після процедури, необхідність реабілітації.

Лікарі Всі лікарі

Хікмет Йилдирим
5
Хікмет Йилдирим, Стамбул
Реконструктивний та естетичний хірург
Клініка "HospitalXP"

Реконструктивний та естетичний хірург

Висококваліфікований пластичний та естетичний хірург з великим досвідом роботи в медичній хірургії. Доведений успіх у координації з мультидисциплінарними командами для досягнення естетичних цілей.

Ведат Тосун
5
Ведат Тосун, Стамбул
Дерматолог, трихолог
Клініка «Medhair»

Один із засновників клініки "MedHair" у Стамбулі, яка вже понад 10 років займається трансплантацією волосся будь-якої складності.

 • Ціни на послуги Всі ціни
 • Безшовна пересадка волосся методом FUE
  82660 грн.
 • Безшовна пересадка волосся методом FUE (4500 графтів). All inclusive. Standard
  104420 грн.
 • Програма пересадки волосся методом FUE Сапфір
  91360 грн.
 • Безшовна пересадка волосся методом FUE (3000 графтів). All inclusive. Premium
  100070 грн.
Юсуф Сінар
5
Юсуф Сінар, Стамбул
Дерматолог, трихолог
Клініка «British Estetik»

Лікар, який кваліфікується на створенні привабливих форм і образів. Досвідчений фахівець, який зможе допомогти вам досягти тих результатів про які ви давно мріяли.

 • Ціни на послуги Всі ціни
 • Пересадка волосся (2000 графтів). All inclusive. Premium
  121820 грн.
 • Пересадка афро-волосся
  50030 грн.
 • Безшовна пересадка волосся методом FUE (до 5000+ графтів)
  91360 грн.
 • Трансплантація волосся DHI
  89190 грн.
 • Безшовна пересадка волосся методом FUE (4000 графтів). All inclusive. Premium
  139230 грн.
Гульсум Генкоглан
5
Гульсум Генкоглан, Стамбул
Дерматолог, трихолог
Клініка «Medhair»

Досвідчений і компетентний лікар з пересадки волосся будь-якої складності.

 •         Трансплантація волосся
 •         Старіння шкіри та косметична дерматологія
 •         Дерматологічна хірургія, захворювання нігтів і хірургія
 •         Дерматологічна алергія, запальні захворювання шкіри, такі як псоріаз
 •         Рак шкіри
 • Ціни на послуги Всі ціни
 • Пересадка волосся (5000 графтів). All inclusive. Basic
  108770 грн.
 • Пересадка волосся (4000 графтів). All inclusive. Premium
  204490 грн.
 • Безшовна пересадка волосся методом FUE (2350 графтів). All inclusive. Standard
  91360 грн.
 • Безшовна пересадка волосся методом FUE Sapphire. All Inclusive
  108770 грн.
 • Безшовна пересадка волосся методом FUE (5000 графтів). All inclusive. Premium
  156630 грн.
Ділара Туйсуз
5
Ділара Туйсуз, Стамбул
Дерматолог
Клініка "Estethica"

Ступінь бакалавра: Медичний факультет Університету Едітепе.

 • Ціни на послуги Всі ціни
 • Жіноча трансплантація волосся
  39150 грн.
 • Мезотерапія волосся
  4260 грн.

Які асоціації у вас виникають при думках про Стамбул? Яскраве східне місто з багатовіковою історією? Змішання традиційної культури та сучасного ритму життя? Чи може бути сучасний центр медичного туризму?

Саме так, за даними Асоціації медичного туризму, Стамбул щороку відвідують тисячі іноземних пацієнтів. Відмінні ціни, розвинена інфраструктура, широкий вибір пропозицій від клінік, можливість поєднати візит до лікаря з культурним відпочинком: кращого середовища для піклування про своє здоров'я та красу не вигадати.

А найбільш затребуваною процедурою за версією 2021 року в Стамбулі стала.. пересадка волосся!

У статті нижче ми розповімо про всі нюанси проведення цієї процедури та відповімо на найчастіші питання медичних туристів.

Чому найвигідніше проводити процедуру в Стамбулі?

Стамбул – справжнє серце медичного туризму в Туреччині. Серед інших міст, медичні туристи обирають Стамбул з наступних причин:

 • Великий вибір клінік;
 • Широкий ціновий діапазон;
 • Розвинена інфраструктура міста;
 • Можливість поєднувати лікування та відпочинок;
 • Мультимовне середовище спрощує спілкування з персоналом.

Щоб дізнатися більше про клініки в Стамбулі, залиште заявку у формі зворотного зв'язку. Консультант зв'яжеться з вами в найкоротші терміни, відповість на запитання, наприклад “скільки коштує пересадка волосся в Стамбулі?”.

 

Статті

Подорож до Туреччини для пересадки волосся може бути одночасно захопливою і хвилюючою. Будучи одним із найкращих напрямків для доступної та високоякісної переса...
Одна з нагальних проблем людства - це поступове зниження загального стану здоров'я нашої популяції, що призводить до виникнення нових проблем, а також зниже...
Пересадка волосся - одна з найпопулярніших процедур у галузі пластичної хірургії. За даними ISHRS (International Society of Hair Restoration Surgery, Міжнародне...